Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чотири Стовпи Долі Ба-Цзи – це стародавня китайська наука, що дозволяє визначити енергетичний потенціал людини і її долю

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Що таке Чотири стовпи долі (карта Ба цзи)?

Що таке Чотири стовпи долі (карта Ба цзи)?

У Китаї при прийомі на роботу крім всіх інших даних, описів і характеристик вимагають також вказати дату свого народження, бажано аж до уточнення години і хвилини. Для чого, запитаєте ви? А для того, щоб за допомогою відомої техніки під назвою Чотири стовпи долі більш детально дізнатися про претендента на посаду.

Що це за техніка і як з її допомогою можна дізнатися, чи підходить людина для роботи і що взагалі з себе представляє? Давайте розберемося!

Чотири Стовпи Долі Ба-Цзи – це стародавня китайська наука, що дозволяє визначити енергетичний потенціал людини, закладений в неї в момент її народження. Використовуючи дату і час народження будується так звана «карта долі Ба цзи», представлена ​​у вигляді чотирьох стовпів – 4 пар китайських ієрогліфів, які і містять всю необхідну інформацію про характер людини, її сприйняття світу, потенціал, можливості, здоров'я, сумісності і взаєминах з людьми , а також про напрямки розвитку її долі.

Багато що можна побачити з цієї енергетичної карти і навіть передбачити можливі події, отримуючи інструмент для їх коригування, пом'якшення або посилення.

Отже, кожен з чотирьох стовпів містить в собі 2 ієрогліфа: верхній ієрогліф називається Небесний стовбур, а нижній – Земна гілка. Ці ієрогліфи є позначенням стихій, адже як ми знаємо, весь аналіз ба-цзи заснований на принципі П'яти елементів. Таким чином, Небесні стовбури представлені 10 знаками – 5 стихій Інь і 5 стихій Ян, а Земні гілки – 12-ма, кожен з яких також позначає не тільки стихію, але ще і одну з 12-ти тварин східного зодіакального кола. Виходячи з їх характеристик і якостей, а також взаємодії між собою і робиться аналіз карти і її тлумачення.

Самі ж стовпи також мають своє позначення, відображаючи в собі одну зі складових дати народження: стовп часу, стовп дня, стовп місяці і стовп року. Знаходяться вони в цій черговості зліва на право – починаючи від стовпа години і закінчуючи стовпом року. Найголовнішим вважається стовп Дня – його Небесний стовбур (верхній ієрогліф) представляє базову інформацію про людину: її характер, потенціал, внутрішній світ, її стихію, – на підставі якої можна зрозуміти характер взаємодії інших стихій, представлених в карті з основною стихією, їх вплив на неї і її силу по відношенню до них. Цей елемент називають Стихією Особистості або Денна Домінанта (ДД), і саме з нього починається аналіз всієї карти.

Також в одному зі стовпів можна побачити звичну для нас з китайської астрології тварину року, в який ми народилися – воно відображається в Земній гілці Стовпа року.

Решта стовпів також несуть свою певну інформацію. Вони можуть трактуватися з декількох сторін: з точки зору родинних відносин, де кожен стовп позначає взаємозв'язок і відносини господаря карти з тими чи іншими спорідненими лініями, в тому числі з чоловіком/дружиною, дітьми і підлеглими і т.д. Або з точки зору часових проміжків подій в житті людини – кожен стовп відображає віковий відрізок, допомагаючи визначити період, коли має відбутися подія, про яку говорить карта. А також відображаючи події, які відбувалися або можуть статися в тому чи іншому віці. Крім того, кожен стовп дає інформацію про те, яке враження ми справляємо на наше оточення.

Як вже було сказано вище, трактування відбувається по ієрогліфам, що розташувалися в карті в тому чи іншому стовпі. Ці ієрогліфи позначають 5 аспектів життя: людей, самовираження, гроші, владу і ресурси, кожен з яких також представляють одного з наших близьких і родичів. Цикл взаємодії 5 елементів дасть інформацію, чим є кожен елемент для особистості. При цьому не обов'язково, що кожен елемент буде представлений в карті – будь-який аспект (стихія) можуть як взагалі не бути присутнім в карті, так і бути присутнім неодноразово, таким чином надаючи більш сильний вплив і на події в житті, і на саму особу. Іншими словами, аналізуючи карту на цьому первинному етапі можна вже побачити, що в ній домінує, а що навпаки в нестачі, і зробити певні висновки.

Таким чином, побудувавши свою карту і поглянувши на Чотири стовпи долі, ми може отримати досить об'ємну інформацію безпосередньо про особу людини. Звичайно, це буде не повна картина, а лише тільки перший крок – перший етап на шляху осягнення себе і своїх можливостей. Адже характер визначається не тільки Елементом особистості, а ще залежить від Сили елемента особистості, земної гілки року народження, балансу стихій, стрижня карти, символічних зірок і багато чого іншого. А для того, щоб дізнатися про те, які можливості і перспективи очікують її в житті, потрібно буде дивитися далі – в Стовпи удачі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024