Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Що таке Ба Цзи або 4 Стовпи Долі? Ба Цзи є дуже давньою і точною системою китайської астрології.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Що таке Ба Цзи або 4 Стовпи Долі?

Що таке Ба Цзи або 4 Стовпи Долі?

Чи не здається вам, що ви легше домоглися б успіху, якби знали свої сильні сторони і звели до мінімуму слабкі? Так ось, перспективне читання Ба цзи на основі Вашого унікального дня народження дає розуміння, як орієнтуватися в майбутньому.

Розуміючи Ба цзи ви можете поліпшити своє життя. Ви навчитеся краще розуміти свій характер, чому сталися деякі події у вашій кар'єрі, ваші відносини і можливості розбагатіти.

Ба Цзи є дуже давньою і точною системою китайської астрології. Буквально означає «вісім символів» в перекладі з китайської. Її також називають «Чотири Стовпи Долі».

Ця наука розшифровує інформацію, закладену в даті народження, щоб визначити вашу індивідуальність, справжню природу, риси характеру, таланти, ваш потенціал на шляху найменшого опору до успіху.

День народження є найбільш важливою точкою відліку в аналізі Ба цзи.

Знати себе так само важливо, як і знати інших. Тільки по-справжньому зрозумівши себе, ви будете в змозі зрозуміти інших.

Ви можете зробити найкраще з того, що дано вам долею. Розуміння внутрішньої сутності, завдяки Ба цзи допоможе створити успішне, щасливе життя. Дасть вам потужне розуміння кращого часу, кращих можливостей у вашому житті.

Стародавні китайські майстри Фен шуй визначили три фактори успіху:

  1. Небесна Удача або везіння, говорить про те, що Ви народилися під певними зірками, присутніми на вашому народженні. Це те, що Ви не можете змінити.
  2. Земна Удача, де Фен-шуй може бути великим помічником. Будучи оточеним хорошою енергією Фен-шуй Ваш будинок є важливим фактором у зміцненні вашої Земний удачі.
  3. Людська Удача є Ваші власні зусилля, такі як навчання, створення ділових зв'язків, турбота про своє здоров'я.

Ба цзи і Фен-шуй допоможе вам в розшифровці Вашої Небесної і Земний удачі. Є багато інструментів, які допомагають зрозуміти свою долю, як ведична астрологія, наприклад. Унікальність же школи Ба цзи - в використанні її елементів.

Чому Школа Ба цзи також називається Школою Чотирьох Стовпів? Розрахунки її засновані на чотирьох елементах, які визначають долю: рік, місяць, день і час народження людини.

Школу Ба цзи також називають Школою восьми символів, яка оперує 10 небесними стволами і 12 земними гілками.

Для того, щоб розрахувати свою карту (діаграму) Ба цзи, не варто користуватися калькуляторами в інтернеті на неперевірених сайтах. Краще звернутися до консультанта Ба цзи, який зможе перетворити інформацію про народження клієнта, використовуючи стародавній календар.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024