Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Що означає і показує віяло по фен-шуй? Талісмани і обереги в східній практиці займають важливе значення, адже китайці вірять у прикмети

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Що означає і показує віяло по фен-шуй?

Що означає і показує віяло по фен-шуй?

Талісмани і обереги в східній практиці займають аж ніяк не саме посереднє значення, адже китайці дуже вірять у прикмети.

Віяло по фен шуй, розташування якого в декорі так само важливо – це своєрідний амулет для людського житла, покликаний захистити від злих духів. Вважається, що цей оберіг здатний нейтралізувати злу енергію заздрісників, недоброзичливців і ворогів, як би відмахнути її від будинку.

Віяло фен шуй: значення

У Країнах Висхідного Сонця віяло – аж ніяк не атрибут пережитку минулого і не банальна прикраса для будинку. Віяло досі можна зустріти чи не в кожному китайському житлі, адже вважається, що воно є дуже потужним амулетом, захисником від недобрих людей, їх діянь та їх думок.

Буквально, віяло в феншуй здатне відкинути від вашого житла злу енергетику, що йде від інших людей, уберегти будинок від чвар і суперечок, породжених чужим впливом. Віяло по фен шуй – це потужний спосіб, щоб управляти потоками енергії і їх вібраціями. Відштовхуючи з одного боку негативну енергетику, віяло привертає позитивну, відновлюючи баланс.

Доброчинна енергія, яку віяло буквально замітає в будинок, здатна скоригувати не тільки ваші справи в сфері кар'єри і любові, але і налагодити здоров'я, позбавити від нудьги, депресії та хронічної втоми. Червоне віяло на стіні навпроти вхідних дверей заманить в будинок удачу і підвищить успіх у всіх починаннях, а золоте – допоможе знайти гармонію з коханою людиною.

Фахівці з феншуй дому радять не тільки розміщувати китайське віяло на стіні, щоб відштовхнути негативні вібрації і убезпечити своє житло, але і обмахуватися ним, тобто – застосовувати за прямим його призначенням. Завдяки цьому ви буквально відразу зможете відчути приплив нових сил і творчого спокою, а негативна енергія назавжди покине ваше тіло.

Факти з історії: чому віяло таке популярне в Китаї?

У Стародавньому Китаї існувала легенда, згідно з якою даоський чернець Чжун Ліоань знайшов вічне життя і міг повертати померлих людей назад до життя за допомогою свого віяла. Віяло шанувалося символом багатства, успіху, знаком вищого суспільства і приналежності до нього.

У давні часи віяло використовувалося не тільки як таємничий оберіг в практиці фен-шуй, але і як засіб спокушання і флірту. Існували цілі таємні знаки і жести, які могли вказати чоловікові, що жінка їм зацікавлена. Так, повністю розгорнуте віяло, притулене впритул до жіночого обличчя, і погляд з-під нього символізували бажання познайомитися ближче і спалахнулу пристрасть.

Віяло в китайських будинках традиційно вішали в так званій «зоні слави», що розташовується на Півдні будинку. Такий оберіг допомагав залучати в житло успіх, благополуччя і процвітання.

Давня міфологія загадкового Китаю стверджує, що всесильна богиня вітру Неміза принесла на землю віяло, щоб рятувати завдяки йому людей від страждань і болю. Якщо людині потрібна допомога богині вітру, то досить було змахнути віялом, і тоді богиня відгукувалася на заклик страждальця, стримуючи його біль.

Перші віяла з'явилися в Китаї за дві тисячі років до нашої ери, і вони були такими величезними, що ними обмахували знатних панів і імператорів прислуга. Традиційно, віялами користувалися виключно чоловіки, вони навіть брали їх з собою в битву, а пізніше завдяки віялу розробила цілу систему таємних знаків, щоб передавати зашифровані послання.

Пізніше віяло знайшло популярність і в Японії, а бамбукові віяла невеликого розміру, розписані вручну, на всьому Сході шанувалися знаттю і аристократами, як незмінний атрибут одягу.

Фен шуй віяло: куди повісити?

Віяло з Драконом по фен шуй уособлювало символ знаті, розкоші, імператорської династії. Популярні були і інші малюнки: барвисті пейзажі, райські птахи, тварини, квіти і т.д. У наш час віяло може мати найрізноманітніші малюнки і декор.

Майстри феншуй радять вішати китайські віяла в своїх оселях, щоб відганяти злі сили, отримувати заряд позитивної енергії, бадьорості і сил, підвищувати свою Удачу, яка дана по карті долі. Віяло з зображенням хвойних дерев і квітучих рослин допоможе зміцнити здоров'я домочадців, а для підвищення фінансового добробуту фахівці феншуй радять вибирати віяло, де намальовані золоті рибки.

Так як віяло – атрибут стихії Повітря, він підсилює потоки енергії в житло, і навіть формує їх силу. Ви можете відчути його підтримку і міць, якщо розташуйте віяло правильно. Так, оптимальним місцем для віяла є південний сектор, якщо ви просто хочете прикрасити китайським оберегом своє житло.

Якщо вам дошкуляє втома, поганий сон або недолік сил, то можна повісити віяло віддалік від узголів'я ліжка. Щоб згенерувати притоки робочого настрою, підвищити працездатність і перебувати у відмінному настрої в періоди робочого дня, практики східного феншуй рекомендують розмістити віяло позаду вашого столу, щоб віяло знаходилося прямо у вас за спиною.

Пам'ятайте про те, що віяло завжди підвішують на стіну таким чином, щоб опахало було повністю розкрито і дивилося вгору, як би утворюючи гострий кут.

Для активації енергії і бадьорості підійдуть яскраві і життєрадісні відтінки віяла, а також більш помітні малюнки. Гарні будуть строкаті птахи, барвисті пейзажі. А ось якщо вам не вистачає спокою, гармонії і почуття умиротворення, то краще вибирати пастельні відтінки і нейтральні малюнки на віялі – бежеві, пісочні, зелені і т.д.

Правильно розміщене віяло по фен шуй розташовується завжди строго вертикальне, а його опахало дивиться прямо і в стелю. Не забувайте про це, коли вирішите повісити його на стіну. Не варто підвішувати віяло, яке до кінця не розкривається: потужною силою володіє саме те віяло, яке розкривається повністю і в цьому ж положенні висить на стіні.

Китайське віяло – дуже позитивний і сильний амулет, який фахівці феншуй рекомендують використовувати в своїх оселях для захисту і припливу енергії Ци.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024