Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Що означає число гуа 3 по фен-шуй? Люди, народжені під впливом числа гуа 3, відрізняються пристрасним темпераментом

Що означає число гуа 3 по фен-шуй?

Що означає число гуа 3 по фен-шуй?

Товариськими і цілеспрямованими оптимістами вважаються люди, народжені в період, на який має вплив число гуа 3. Основні характеристики особистості обумовлені переважаючою пасивною енергією інь. Але, крім цього, на її формування впливає стрімка енергія ян, яка нагороджує людину лідерськими, а іноді навіть бунтарськими якостями. Як людям з числом гуа 3 можна посилити вплив сприятливих факторів на різні сфери свого життя і послабити дію негативних?

ЗМІСТ

 • Особливості особистості
 • Характеристика напрямків числа гуа 3
 • Сприятливі напрямки
 • Несприятливі напрямки
 • Поєднання чисел гуа
 • Триграма особистості

 Особливості особистості

Люди, народжені під впливом числа гуа 3, відрізняються пристрасним темпераментом, високою чутливістю і яскравою індивідуальністю. Їм властива прямолінійність в спілкуванні і прояв запальності в конфліктних ситуаціях.

Такі особистості зазвичай з особливим трепетом і повагою ставляться до сімейних традицій і родинних зв'язків. Незважаючи на це, близькі люди нерідко дорікають їм у відсутності уваги до себе через проведення малої кількості часу в колі сім'ї. Це відбувається тому, що люди, що знаходяться під заступництвом числа гуа 3, дуже цілеспрямовані. Вся їхня життєва енергія буває спрямована на досягнення певної мети, через яку вони іноді забувають про рідних і близьких.

Особистості «трійки» бувають недовірливі до співрозмовника, але в той же час вони мають найвищий рівень відповідальності. Через цю особливість вони вкрай рідко доручають справи по службі, по роботі, вважаючи за краще виконувати їх самостійно. Вони завжди відкриті до всього нового і витрачають чимало часу на саморозвиток.

Скупість зазвичай буває чужа таким особистостям. Вважається, що вони абсолютно не вміють накопичувати гроші. Коли з'являється реальна можливість, вони відкривають свій бізнес і йдуть в нього з головою. Отриманий дохід вкладають в розвиток своєї справи, яка при вдалому збігу обставин незабаром починає процвітати.

Характеристика напрямків числа гуа 3

Вдалими напрямками для особистостей числа гуа 3 вважаються:

 • південний;
 • північний;
 • східний;
 • південний схід.

Нещасливими напрямками для людей гуа 3, які фахівці фен-шуй радять всіляко уникати при плануванні особистого простору, є:

 • західний;
 • південний захід;
 • північний захід;
 • північний схід.
Бажаючи зробити життя щасливим, слід звертати увагу на сприятливі зони і обходити стороною несприятливі напрямки.

Сприятливі напрямки

Серед сприятливих напрямків для людей, чиє число гуа дорівнює 3, виділяють:

 • Східний. Цей напрямок відповідає за саморозвиток та зростання особистості. Фахівці фен-шуй запевняють, що даний напрямок включає в себе також родинні зв'язки. Тому світ в родині і здоров'я близьких людей вважається основою успішності людей «трійок». У квартирі в цій зоні радять розташовувати талісмани, які приносять багатство в будинок і добробут. Ними можуть бути невеличкий фонтан або акваріумні рибки. Вдале рішення – поставити в цій зоні ліжко, узголів'я якого буде направлено на схід.
 • Південний. Цей напрямок відповідає за матеріальний стан і достаток. Тут необхідно розміщувати талісмани фен-шуй, пов'язані з залученням грошових коштів. Кращим з них стане кімнатна квітка грошове дерево або штучне деревце, обвішані справжніми монетами.
 • Південний схід. Напрямок привертає в будинок любов. Особистості числа гуа 3 потребують в другій половинці. Близькі люди завжди їх підтримують в усіх починаннях, вони надихають їх на досягнення нових перемог і реалізацію поставленої мети. Фахівці фен-шуй радять розташувати в цій зоні талісмани, що символізують любов і взаєморозуміння подружжя.
 • Північний. Напрямок відповідає за здоров'я. У цій зоні добре розмістити їдальню або хоча б обідній стіл. Однак там категорично не рекомендують встановлювати плиту, тому що особистості «трійки» шанують воду і бояться вогню.

Несприятливі напрямки

Серед напрямків, які здатні принести нещастя і невезіння в життя представників числа гуа 3, фахівці виділяють наступні:

 • Південно-західний напрямок тягне за собою життєві проблеми і невдачі. У цьому секторі категорично не рекомендується зберігати гострі ріжучі предмети, які знаходять застосування в побуті, а також садовий інвентар.
 • Північно-західний напрямок називають примарним сектором. У цій частині радять помістити ванну кімнату і туалет.
 • Північно-східний напрямок асоціюється з зоною вбивць. На думку фахівців, це місце збігається з областю оволодіння новими знаннями. Несприятлива зона може нашкодити, якщо в ній розташувати стіл для занять школярів і студентів.
 • Західний сектор веде до краху життєвих цілей і всіляких починань. У цій зоні не рекомендують розміщувати дитяче спальне місце, а також кабінет для роботи або будь-які предмети, які творча людина використовує в своїй діяльності.

Поєднання чисел гуа

Що стосується сполучуваності людей числа гуа 3 з іншими особистостями, можна відзначити наступне:

 • Практично ідеальні відносини будуть з людьми з числами гуа 3, 7 і 8. Представники, яким від народження дано будь-яке з цих чисел, можуть створювати прекрасні союзи. Люди будуть завжди підтримувати один одного, і разом прийдуть до спільного успіху.
 • Вдалим 50 на 50% стане союз, що складається з людей з числами гуа 3, 4, 9 та 1. Хоча якщо люди здатні йти на поступки один одному, то союз може стати довговічним і цілком щасливим.
 • Повна несумісність буде відчуватися з представниками чисел 2, 5 і 6. Такі союзи можливі, але має буде витрачено з обох сторін багато сил, щоб знайти точки дотику інтересів.

Триграма особистості

Символом людей з числом гуа 3 вважається грім, що володіє потужною силою, що спонукає до дії. Елементом або магічним талісманом буде високе дерево з могутньою кроною і потужним стовбуром.

Кращими кольорами для людей цього числа вважаються яскравий помаранчевий і ніжно-зелений. Пора року – весна, саме в цю пору грім вступає в свої права.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024