Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Яке число вдале за датою народження? Які цифри щасливі по фен шуй і карті бацзи? Щасливі числа за датою народження розрахувати. Число долі

Статті по Фен-шуй: Номери в фен-шуй

Яке число вдале за датою народження? Які цифри щасливі по фен шуй і карті бацзи?

Яке число вдале за датою народження? Які цифри щасливі по фен шуй і карті бацзи?

У кожної людини є свої щасливі числа (цифри), які покликані приносити їй удачу. Ми пропонуємо Вам дізнатися про своє щасливе число удачі за датою народження за допомогою фен шуй, бацзи карти онлайн.

Китайці дуже уважно ставляться до вибору важливих чисел, особливо коли мова йде про бізнес або кар'єру. Часто вони готові піти на немислимі хитрощі, аби роздобути телефонний номер, який закінчується на одну з щасливих чисел.

У вченні фен-шуй числа грають не останню роль. Вважається, що вони сильно впливають на життя людини. Тільки на відміну від Піфагорійського вчення в фен-шуй вони не складаються між собою, не зводяться до єдиної цифрі, а розглядаються поєднання чисел.

Але тут все ж потрібно розглядати такі числа, які відносяться до фен шуй взагалі і ті, які сприятливі для конкретної людини (індивідуальні числа удачі за датою народження).

Зазвичай в фен шуй називають найсприятливішими числа 8 і 9. Так само вельми вдалим вважається поява цифр 1, 6, 7. Більш детально про такі числа (їх значенні і поєднаннях) Ви можете знайти інформацію в інтернеті.

Якщо відштовхуватися від цієї інформації, то хтось може сказати: "А у мене улюблене число - 5. І що воно тепер буде приносити невдачу?".

Ось тут і потрібно розглядати свої щасливі цифри за датою народження (на основі Вашої картки ба цзи). І, відповідно, їх можна використовувати в різних ситуаціях.

Я думаю, що кожен має свої улюблені числа (цифри) або принаймні ті, що подобаються. Одна людина, наприклад, може точно назвати конкретне улюблене число, а інші іноді не можуть визначитися з одним числом. В цьому немає нічого поганого. Таке часто трапляється коли в карті є злиття і тому у даної людини може бути більше одного вдалого числа.

Наприклад, якщо для Вас калькулятор показав щасливі цифри за датою народження 1 і 5, то це також можуть бути числа 1, 5, 11, 55, 15, 155 і т. Д.

За допомогою калькулятора Ви можете розрахувати своє щасливе число за датою народження, а також порівняти чи співпаде воно з Вашим улюбленим числом.

Розрахувати Ваше щасливе число можна на Калькуляторі "Щасливі числа за датою народження. Число долі"

P.S.

Хотів би сказати, що якщо наприклад, калькулятор видав вдале для Вас число "6", то це не означає, що день з №6 або місяць і рік з цією цифрою обов'язково будуть вдалими.

Сприятливість конкретного року, місяця, дня розраховується по Вашій карті Бацзи, а не за щасливим числом.

Щасливі числа можна використовувати наприклад, при виборі номера будинку, квартири, квитка на іспиті, номер телефону, якийсь вибір між різними числами і т.п.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024