Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Якою повинна бути шафа по фен-шуй, щоб вона сприятливо вписувалася в атмосферу нашого будинку

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Шафа в фен-шуй

Шафа в фен-шуй

Гарна обстановка в будинку по фен-шуй важлива для створення сприятливої ​​атмосфери і комфортного життя всіх його мешканців.

Практично у всіх будинках і квартирах можна зустріти такий предмет меблів, як шафа, в якій зберігаються речі, постільна білизна, взуття і різні інші предмети гардероба і побуту. Якою повинна бути шафа по фен-шуй, щоб вона сприятливо вписувалася в атмосферу нашого будинку і не створювала перешкод плавного руху ци в кімнатах? Давайте розберемося.

По-перше, ідеальна шафа по фен-шуй – без гострих кутів, що має округлі форми. Це дуже важливий момент, тому що різкі, гострі кути можуть створювати негативну енергію Ша ци, яка провокує згубний вплив на людину. Гострі кути меблів (і не тільки меблів, але також будинків, дахів, воріт і так далі) небезпечні тим, що вони мають властивість руйнувати енергетичний захист людини (так зване біополе), день за днем ​​впливаючи на неї досить негативно, що в наслідку може викликати психічні розлади, хвороби, млявість, перманентну втому і біль внутрішніх органів, а також сварки в родині, дратівливість і інший негатив. Щоб переконатися в негативному впливі гострих кутів на ваш організм, проведіть невеликий експеримент - піднесіть руку або ногу до гострого кута меблів і потримайте її біля нього в розслабленому стані протягом деякого часу. Через кілька хвилин або навіть секунд ви можете відчути поколювання і біль, як ніби щось врізається в ваше тіло - це Ша, породжувана кутом. Такий же експеримент можна провести, направивши палець на якусь частину свого тіла і потримавши якийсь час - ви фізично відчуєте дискомфорт і енергетичну атаку. Таким чином, гострі кути меблів (столи, тумбочки, шафи) діють на нас гнітюче. Щоб згладити негативний вплив вже наявних гострих кутів меблів в нашому будинку, їх можна прикрити за допомогою тканини (наприклад, скатертину або красива серветка) або кімнатних рослин, які закриють собою кути своїми листям і квітками.

Дуже важливо також правильно розмістити шафу, щоб вона не блокував простір і не провокувала дисбаланс енергій в будинку. Встановлюйте шафу по можливості уздовж стіни, щільно, щоб між стіною і шафою було як менше простору, щоб шафа не створювала енергетичних отруєних стріл.

Шафу в спальні по фен-шуй слід розміщувати дуже акуратно і правильно. По-перше, розміщуйте шафу і ліжко по відношенню один до одного таким чином, щоб ребра шафи не «врізалися» в ліжко, інакше ви не зможете повноцінно відпочивати і спокійно спати (це ж правило стосується крісел, диванів і будь-яких інших предметів і місць, де відпочивають люди). По-друге, якщо на шафі є дзеркала (наприклад, дзеркальні дверцята), її найкраще зовсім не ставити в спальню, а розмістити, наприклад, в передпокої або коридорі, але якщо вже ви дуже хочете або у вас немає іншого вибору, тоді розташуйте шафу так, щоб в ній не відображалося спальне ліжко, інакше ви принесете собі (або тим хто спить в цьому ліжку) непоправної шкоди, адже під час сну дзеркало буде енергетично вас виснажувати і руйнувати.

Дуже хорошим рішенням, особливо для невеликих квартир, послужить шафа-купе по фен-шуй. Шафа купе у вашому домі чи квартирі – ідеальний предмет меблів, якщо у вас невелике приміщення і потрібно десь зберігати речі. У шафі-купе можна спроектувати (або вже придбати готову) безліч відділів і полиць для одягу, взуття, прасувальної дошки, речей домашнього вжитку, спортивного інвентарю, а також всього, чого забажаєте! Якщо у вас однокімнатна квартира, тоді шафа-купе по фен-шуй – взагалі незамінна і вкрай необхідна річ, адже ви можете скласти в неї весь одяг і предмети від сторонніх очей, щоб не загороджувати простір. В результаті у вас - просторе, чисте приміщення, хоч і невелике. Головне - тримайте шафу-купе, втім, як і будь-яку іншу шафу, в чистоті і порядку, щоб не захаращувати її і не перетворюйте в склад непотрібних речей, адже зберігати старі, непотрібні речі - не тільки марно, але шкідливо з точки зору хорошого фен-шуй для дому. Так як це створює погані енергетичні прив'язки і блоки (ви підсвідомо не можете впустити в своє життя щось нове, прив'язуючись до старого і непотрібного).

Що стосується шафи з дзеркалом по фен-шуй, то, як вже говорилося вище, вона найкраще підійде для передпокою або коридору. Але стежте, щоб в дзеркалі ні в якому разі не відбивалися вхідні двері, інакше у вашому будинку почнуться скандали і втрата грошей. Добре, коли шафа простора і містка, всі речі в неї вільно входять і не вивалюються, а дверцята шафи щільно закриваються. Якщо ж шафа набита всякою всячиною, як гарбуз насінням і «тріщить по швах» від надлишку речей, то це створює не дуже хороший фен-шуй вашого будинку, а на вас особисто вішає ярлик недбайливого господаря.

В принципі, це всі рекомендації щодо шафи по фен-шуй. Пам'ятайте, що у всьому важлива гармонія, а ваша обстановка в будинку може сприяти як вашому успіху, так і невдачам, тому так важливо вивчати фен-шуй за допомогою професіоналів і не нехтувати мудрими порадами фен-шуй!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024