Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Шафа по фен-шуй. Правильно поставити шафу по фен-шуй - це практично половина справи в створенні гармонійної атмосфери в будинку.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Шафа по фен-шуй

Шафа по фен-шуй

Меблі в наших будинках і квартирах створюють стиль і затишок інтер'єру. Який би стиль інтер'єру ви не вибрали: класичний, провінційний або сучасний, меблі вам знадобляться в будь-якому випадку. Навіть для аскетів і любителів мінімалізму такий предмет меблів, як шафа буде просто необхідна в обстановці житлового приміщення. Правильно поставити шафу по фен-шуй – це практично половина справи в створенні гармонійної атмосфери в будинку. Так як шафи часто великі і громіздкі (через необхідність помістити в них якомога більшу кількість речей), відповідно, і місця вони займають багато, що означає складності в розміщенні щодо інших меблів в кімнаті.

Так, якщо ви хочете поставити шафу в спальні по фен-шуй, подумайте над тим, що найдоцільніше придбати розсувну шафу-купе. Справа в тому, що така шафа захистить вас від небезпеки несприятливої ​​енергії Ша ци, яка може виникати в кімнаті через гострі кути меблів і нагромадження в просторі. В шафу-купе можна помістити дуже багато речей, причому різного плану: одяг, коробки, прасувальну дошку, пилосос і багато іншого. Тобто, замість того, щоб розставляти речі по кутах або під ліжко (як роблять дуже багато, і що неправильно з точки зору фен-шуй) і створювати в кімнаті хаос і застійні енергетичні осередки (особливо якщо у вас невелика кімната або однокімнатна квартира) , ви забираєте всі необхідні речі в шафу і звільняєте простір навколо себе - всі щасливі!

Як вже говорилося, правильно розташований шафа в спальні по фен-шуй – половина успіху в гармонійній обстановці житлового простору. Слідкуйте, щоб шафа не була присунена занадто близько до ліжка – це створює ефект пригніченості, перешкоди – ви будете погано спати ночами.

Якщо шафа, яку ви хочете поставити в спальній кімнаті, з дзеркалом (наприклад, у неї дзеркальні дверцята, або ж дзеркало висить безпосередньо на зовнішній стороні стулки дверей), таку шафу не рекомендується ставити навпроти ліжка, щоб дзеркало відображало сплячого. Звичайно, ви можете це зробити при великому бажанні, але пам'ятайте, що це – поганий фен-шуй. Дзеркало, поряд з усіма своїми позитивними якостями, - досить небезпечний інструмент. Справа в тому, що відображаючи сплячу людину, дзеркало може поглинати її енергію, тим самим позбавляючи людину сил. Коли людина спить - вона найбільш вразлива, її енергетична оболонка легко може піддатися різним негативним впливам. Мало того, дзеркало має пам'ять, тому, все, що воно відображає, має властивість збільшуватися. Саме тому не рекомендується часто дивитися у дзеркало, коли ви хворі або погано себе відчуваєте, щоб зайвий раз не провокувати повторне нездужання.

Найкраще залишити спальню вільною кімнатою: ліжко, тумбочка і невеликий комод, а гардероб разом з шафою розташувати в окремій кімнаті або хоча б за ширмою. Звичайно, все дуже індивідуально і багато в чому залежить від квадратної площі вашого житлового приміщення.

Найкращим варіантом вважається, якщо у вас окремі кімнати зі своєю індивідуальною обстановкою: спальня, робочий кабінет, дитяча, вітальня, кухня, їдальня. Але, як усім нам відомо, далеко не у всіх є можливість мати таке житло. Багатьом доводиться жити в тісних квартирах, комуналках, або в кімнатах гуртожитку. Якщо це ваш випадок - не варто особливо засмучуватися. Звичайно, завжди корисно розвиватися і покращувати умови, але навіть маленький простір можна облагородити і поліпшити, якщо правильно застосовувати правила – фен-шуй це дозволяє.

В першу чергу запам'ятайте, що меблі з гострими кутами краще "згладити", не дозволяючи гострим кутам "нападати" на вас, утворюючи "отруєні стріли" (створюються за допомогою гострих кутів, ліній, перетинів). Щоб прибрати негативний вплив гострих кутів, можна розташувати на меблів (наприклад, якщо це стіл, тумбочка або шафа) кімнатну рослину, яку закриє кути, або ж якусь красиву тканину, скатертину - в загальному, все, чим можна нейтралізувати, закрити гострі краї. Для цієї мети також підійдуть спеціальні пристосування, захист на гострі кути (їх можна придбати в магазинах "все для будинку", в меблевих або будівельних).

У будь-якому випадку, практично будь-який житловий простір можна поліпшити, застосувавши методи фен-шуй, варто тільки поставити собі таку мету і отримати консультацію фахівців.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024