Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Визначення Секторів квартири по Фен шуй. Зони Фен шуй в квартирі і будинку (сприятливі і несприятливі). У яких секторах квартири і будинки краще спати, працювати, зберігати гроші?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй зони

Сектори по фен шуй в квартирі (сприятливі і несприятливі; для сну, роботи, зберігання грошей і т.д.)

Сектори по фен шуй в квартирі (сприятливі і несприятливі; для сну, роботи, зберігання грошей і т.д.)

У кожен момент часу в квартиру, будинок, офіс і т.д. надходить енергія ци. Сама по собі енергія нейтральна. Тільки в залежності від часового проміжку (рік, місяць, день, годину) вона має певний знак небесного стовбура і земної гілки (наприклад в 2018 - Ян Земля Собака). Ось ці знаки при взаємодії зі знаком входу в будинки по фен шуй або з сектором усередині квартири і визначають сприятливість чи не сприятливість. І вже це діє на людину, тварин, рослини, предмети, які знаходяться в приміщенні.

Потрібно запам'ятати що сприятливість конкретного будинку (квартири, офісу) залежить від градуса вхідних дверей (як визначити градус входу можна прочитати в статті на моєму сайті "Вхідні двері по фен-шуй: Як визначити градус входу в будинок?") .

А сектори знаходяться всередині приміщення. Якщо вхід в будинок сприятливий в конкретному році, то сила сприятливих секторів буде посилюватися, а несприятливих - послаблюватися.

І ще, сектори діють однаково на всіх людей, не залежно від їх карти, гуа тощо.

Є кілька методів поділу квартири на фен шуй сектори. Це може бути сітка Багуа, квадрат Лошу, метод 24 гір.

Я користуюся тільки методом 24 гір. На моє переконання він є більш точним, так як весь простір ділиться на 24 сектора по 15 градусів, а не на 8, як в інших. Це дозволяє визначити точнішу енергію в конкретному місці.

Коли ми будемо мати план будинку (квартири, офісу) поділений на сектори (приклад дивіться нижче), то ми можемо використовувати сектора для конкретних цілей.

Наприклад, в сприятливих секторах добре проводити багато часу, тому тут розміщуємо узголів'я ліжка, робочий стіл, зону відпочинку, а також в них бажано зберігати гроші, цінні речі і т.п.

У несприятливих секторах відповідно потрібно менше знаходитися, менше активності в них, не робити ремонт.

Нижче на малюнку Ви можете подивитися приклад.

Сектори по фен шуй в квартирі, сприятливі і несприятливі для сну, роботи, зберігання грошей

Приміщення квартири розділене на 24 сектора. Тут відображено сприятливі і несприятливі сектора в листопаді 2017. Внутрішній квадрат - це вплив року, а зовнішній місяці.

  • Темно-зелений - сприятливі сектори (також деякі з них підходять для активацій).
  • Світло-зелений - сприятливі, але вже меншої сили (в них також нормально перебувати).
  • Темно-червоний - несприятливі сектори.
  • Світло-червоний - несприятливі сектори, але менш сильні.

Наприклад, в листопаді 2017 секторах 23, 1 і з натяжкою в 2 можна розмістити узголів'я ліжка, а в секторах 24, 3 і 4 - краще не розміщувати (сектор №3 включений тому що рік приносить не сприятливість в цей сектор).

Додатково дивіться на сайті Сектора (зони) Фен шуй квартири і дому.

Якщо Ви хочете знати сприятливі сектори в квартирі (будинку, офісі), а також сприятливість входу, то можете звернутися за консультацією.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024