Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Сектори феншуй. 8 життєвих прагнень. Школа Восьми життєвих прагнень з'явилася відносно недавно, але встигла отримати дуже велику популярність і популярність.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй зони

Сектори феншуй. 8 життєвих прагнень

Сектори феншуй. 8 життєвих прагнень

Школа Восьми життєвих прагнень з'явилася відносно недавно, але встигла отримати дуже велику популярність. Її основна ідея – це поділ приміщення на вісім секторів, кожен з яких відповідає за ту чи іншу область нашого життя, наприклад любов, гроші і т.д.

Незважаючи на свою популярність, ця школа викликає масу суперечок і питань. Її не можна віднести до класичного Фен Шуй, її не можна віднести до позитивного мислення або до якогось іншого напрямку. Вона включає в себе і принципи Фен Шуй, такі як поділ приміщення на вісім секторів, і теорію П'яти елементів. У ній широко застосовуються принципи роботи з підсвідомістю, китайський символізм, і позитивне мислення. В даний час все більше і більше консультантів використовує її у своїй практиці і намагаються віднести до Фен шуй.

Безумовно, ця школа має право на життя, і звичайно вона може принести у ваше життя позитивні зміни. Але застосовувати її варто дуже обережно, так як деякі її принципи можуть надати зовсім не позитивний ефект!

Ми вирішили познайомити вас з цією школою, і розповісти про її застосування, перш за все для того, щоб уберегти від деяких помилок. У цій статті ми розповімо про сектори, їх значення, і чим же їх рекомендується активізувати, і чому багато порад з сучасних книг НЕ ВАРТО виконувати.

Отже, перший сектор Південний Схід, це сектор дерева і відповідає він за багатство. Тут рекомендують розміщувати злитки золота (зовсім не обов'язково справжні), піднос з монетками, грошові купюри, жабу з монетками, монетки, перев'язані золотою ниткою, грошове дерево, статуетку Бога грошей, зображення квітів, краще маків або соняшників, акваріум, фонтанчик. Тут слід використовувати кольорову гаму синього або зеленого кольору.

Теорія Восьми життєвих прагнень говорить: щоб залучити багатство, потрібно посилити дерево. А чим ми підсилюємо дерево? Або водою або деревом. Тут ми натикаємося, на найбільшу, на мій погляд, проблему цієї школи: вона абсолютно не враховує інші теорії Фен Шуй, наприклад школу Летючих Зірок. Давайте намалюємо карту Летючих Зірок для вашого будинку, і припустимо, що південно-східному секторі у нас присутня зірка «водна четвірка». Ця зірка романтичного характеру, і свого часу вона допомагає знайти кохання, мудрість. Але в Восьмому періоді, в якому ми зараз живемо, вона втрачає свої позитивні якості, і несе скандали на сексуальному грунті, зради, самотність. Четвірка - це зірка дерева, і якщо в цій ситуації ми вирішимо активувати нашу зону Багатства, і поставимо фонтанчик, ми автоматично активізуємо і Четвірку. І що ми отримаємо? Безмірне багатство? На жаль ні. Перш за все ми будемо мати проблеми, які несе четвірка! Тепер ви розумієте, в чому небезпека? Активізуючи одне, ми через незнання можемо активізувати зовсім інше! Ми хочемо залучити гроші, а залучаємо проблеми в стосунках. Може вийти так, наприклад, що ваша дружина знайде собі багатого коханця, і гроші в будинку дійсно з'являться ...

Тому застосовувати засоби активізації по п'яти елементів потрібно дуже обережно, тільки після аналізу карти летючих зірок вашого будинку! А якщо ви її не знаєте, то краще обійтися монетками, Жабками і т.д. Це відноситься і до решти секторів. Давайте розглянемо їх.

Наступний сектор Південь, сектор слави і визнання. Південь це сектор Вогню. Сюди можна сміливо поставити такі символи як павич або павині пір'я, фенікс, дев'ять соняшників, картину із зображенням сходу сонця, свої фотографії, свої грамоти і дипломи. Все це символи слави, і звичайно вони шкоди не принесуть, їх можна сміливо використовувати. А ось до рекомендацій ставити і запалювати в цьому секторі свічки і використовувати трикутні форми, потрібно ставитися дуже обережно! Іноді на півдні може знаходиться найнебезпечніша і шкідлива зірка - П'ятірка. Вогонь посилить її злочинність і принесе дуже великі проблеми!

Південно-західний сектор - це сектор любові і взаємин. Елемент цього сектора - Земля. Це червона, рожева, жовтогаряча, коричнева колірна гамма. Сюди можна безбоязно ставити парні символи, качечок мандаринок, червоний кварц, зображення закоханих пар, сердечка, півонії або зображення квітів. У багатьох книгах рекомендується запалювати в цьому секторі свічки для залучення любові. Але якщо в цьому секторі вашого будинку виявиться зірка хвороб - Двійка, або шкідлива П'ятірка, то така активізація цих енергій призведе до хвороб, нещасних випадків та інших серйозних неприємностей.

Захід - це сектор творчості а також дітей, він відповідає за удачу нащадків. Це сектор металу, значить сприятлива біла кольорова гамма. Сюди можна ставити Хоттея з дітьми, Будду, слонів, панно 1000 дітей, гранат. Можна повісити дитячі малюнки.

Північний Захід - це сектор подорожей і помічників, і також як і захід, це сектор металу. Символи цього сектора - ангели, феї, ельфи, Різні божества наприклад, Гуань-Гуна. Сюди ж можна помістити телефонні довідники, телефонні книги, візитки або портрети впливових людей, зображення різних країн, сувеніри які ви привозите з поїздок. До сильних активізаторів відносяться аромолампи і пахощі, музика вітру, круглі форми. Їх ми застосовуємо дуже-дуже обережно, тільки після аналізу карти летячих зірок будинку.

Північ - це сектор кар'єри і просування по службі. Це сектор Води. Сюди можна поставити вітрильник, Драконочерепаху, рибу Арровану, рожевий кварц, кар'єрну монетку. Сюди також можна помістити дипломи, свої фотографії. Найсильнішими, а значить найнебезпечнішими засобами є водні об'єкти - фонтанчики, акваріуми - і музика вітру.

Північний схід - це сектор Землі, і він відповідає за знання і успіхи в навчанні. Сюди рекомендують поставити глобус, кристали, черепашки, книги, кришталеву кулю і все що символізує знання. Кольори цього сектора коричневий, жовтий.

Схід - це сектор сім'ї і здоров'я. У багатьох книгах написано, що сектор здоров'я знаходиться в центрі, але це не зовсім вірно. Зазвичай центр символізує порожнечу, і краще там взагалі нічого не розміщувати. Східний сектор - це елемент дерева, а значить запобіжні заходи такі ж як і на південно-східному секторі. Уважно стежимо за поведінкою дерева і води в цьому секторі. Сюди можна помістити Три китайських Бога, або їх називають Три Зоряних Старця, Вітрильник, вазу з фруктами, черепаху, знак довголіття.

Отже, Техніку Восьми життєвих прагнень не можна використовувати, без попереднього аналізу за допомогою інших технік. І якщо розміщення китайських божеств ніякої шкоди не принесе, а навпаки, принесе позитивні енергії в будинок, то розміщений фонтанчик може зіграти з вами злий жарт! Тому, якщо ви не знаєте карту летячих зірок свого будинку чи сектора по методу 24 гір, то не варто застосовувати форми і такі методи як фонтанчики, свічки, рослини, камені або музику вітру.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024