Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Садовий фен-шуй. Правило фен-шуй на садовій ділянці - досить просте, але важливе: рослинність навколо повинна гармоніювати з будинком

Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

Садовий фен-шуй

Садовий фен-шуй

Як прекрасна природа, що навколо нас. У будь-яку погоду, будь то сніг або палюче сонце, приємно прогулятися по доріжках і алеях парку, лісовими стежками і навіть, часом, по повному бездоріжжю безкрайнього поля.

Якщо ви – щасливий володар окремого будинку, тоді, швидше за все, тема садового фен-шу й (ділянка по фен шуй) дуже для вас цікава і актуальна. Садовий фен-шуй допоможе вам облаштувати простір біля будинку найкращим чином. Садова ділянка дає безліч варіантів для планування, все залежить від того, наскільки широкий політ вашої фантазії.

Правило фен-шуй на садовій ділянці – досить просте, але важливе: рослинність навколо повинна гармоніювати з будинком, а ландшафт читатися повністю, не тільки якимись окремими ділянками. Принадність садового фен-шуй в тому, що він дозволяє нам створити ділянку з плавними, м'якими, пестливими погляд формами. Ви можете виростити рослини різних форм і розмірів, розбити гарні клумби, прокласти звивисті стежки, створити струмок перед будинком, і навіть фонтан. При виході з будинку немає нічого кращого, ніж відразу потрапляти на упорядковану, прекрасну ділянку, яка квітне і пахне, дихаючий свіжістю природи.

Якщо вам пощастило і ви можете дозволити собі велику присадибну ділянку, я раджу докласти вам максимум зусиль, щоб зробити її шикарною. Поширена рекомендація щодо доріжок на ділянці: не робити їх прямими, незграбними. Справа в тому, що ідеальний потік для ци створюють саме округлі, плавні форми, тому доріжки в саду і біля будинку необхідно викладати звивистою лінією, з матеріалу, приємного для поступу (галька, пісок і т.д.). Не слід асфальтувати доріжки - асфальт несе дуже жорстке і важке енергетичне навантаження, що є неприйнятним біля житлового будинку. Тому, щоб вам і вашій родині було приємно і радісно прогулюватися біля будинку, краще викласти доріжки гарною плиткою, засипати галькою, піском або вимостити бруківкою. Можна також використовувати інші спеціальні покриття, про які докладніше вам може підказати ландшафтний дизайнер або майстер по фен-шуй.

Давня наука фен-шуй прийшла до нас з Китаю, відповідно, китайці знають толк в облаштуванні будинку. Зверніть увагу, як вони оформляють свої двори і сади відповідно до правил садового фен-шуй: звивисті стежки біля будинку, всілякі галявини і клумби теж завжди прагнуть до округлих форм. Всілякі елементи, що прикрашають ландшафтний дизайн (наприклад, садові лавки, фонтани і ліхтарі) у китайців також гармонійних, округлих форм. Взагалі, коло – це ідеальна форма. Наш всесвіт, наші клітини - всі мають круглі форми. Для краси садової ділянки можна використовувати також всілякі ковані решітки (наприклад, щоб відгородити сарай від саду), декоративні ліхтарі, фігурки казкових персонажів (вони можуть одночасно служити ліхтарями), і багато інших елементів декору.

Дуже добре, якщо поблизу вашого будинку буде яке-небудь водне джерело. Це може бути річка, озеро, штучний ставок або фонтан. Єдина умова тут – водойма повинна розташовуватися перед будинком, а не позаду нього. Так як вода - дуже потужний і енергетично сильний елемент, вона здатна впливати на наш фінансовий добробут (так, якщо вода тече до дому, а не від нього, тоді гроші будуть текти вам в руки і ніколи не підуть з вашого будинку). За принципами Чотирьох Тварин, водойма перед будинком буде служити Червоним Феніксом (символ багатства і благополуччя).

Позаду будинку потрібна Черепаха – невеликий пагорб або височина. У ролі Черепахи також можуть виступати господарські будівлі (сараї, майстерні). Баню також потрібно мати у своєму розпорядженні за будинком, а не перед ним. При плануванні садової ділянки по фен-шуй, слід пам'ятати, що сад і город краще відокремити один від одного огорожею (можна живою). Справа в тому, що енергії в саду і городі різні, тому їх краще розділяти.

Дорогу до будинку теж необхідно зробити звивистою. Але не варто прокладати під'їзд безпосередньо до ганку, краще залиште перед будинком вільний від машин простір – залиште машину на деякому віддаленні від будинку, а потім прогуляйтеся пішки. Дорога біля будинку – взагалі не дуже сприятливе розташування, тому що вона впливає на якість ци, яка входить з рухом в наш будинок. Цікаво також те, що невеликі височини і горбки на садовій ділянці благотворно діють на енергетичну обстановку навколо - розчиняють негативний вплив Ша ци, тим самим гармонізуючи і посилюючи позитивну Ци. Освітлювати сад найкраще м'яким, жовтим світлом. Включайте ліхтарі у вечірній час на південній стороні саду, тим самим гармонізуючи простір і залучаючи удачу в сім'ю.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024