Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Риба по фен-шуй. Риба в фен-шуй вважається символом багатства і достатку.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Риба по фен-шуй

Риба по фен-шуй

Риба в фен-шуй вважається символом багатства і достатку. Китайське слово «юй» в перекладі означає рибу, достаток і благополуччя, що волею-неволею робить рибу чудовим оберегом, який приносить своїм власникам хороші новини і радість під час нових життєвих етапів.

Живі риби в китайській культурі також вважають передвісниками щасливого нового року, тому не дивуйтеся, що китайці обдаровують своїх друзів і знайомих рибками до нового року.

Акваріуми з рибами по фен-шуй (особливо з золотими рибками) можна побачити в китайських магазинах і ресторанах, де їх спеціально встановлюють для залучення додаткових відвідувачів і доходів. Акваріум із золотими рибками, або ж статуетка риби по фен-шуй добре активізують зону грошей, розташовану в південно-східному напрямку приміщення. Крім того, що риба дарує своєму власникові щастя і успіх в справах, вона також здатна захистити людину від нещастя і розчарувань, принести удачу в особистому житті і налаштувати думки на позитивну хвилю.

Риба в фен-шуй також вважається символом духовних досягнень, її використовують ті, хто прагне до пізнання себе і вивчення свого внутрішнього світу. Пара риб по фен-шуй вважається одним з Будда-символів, тому його добре мати на подушках у вигляді вишивки або на картинах і шторах в кімнаті, в тому числі в спальні.

Пара рибок також принесе вам удачу і натхнення, захистить від злих поглядів і побажань, якщо ви будете носити таку прикрасу на собі, наприклад, у вигляді кулона, персня, сережок, браслета або брошки. Прикраси, талісмани з рибками по фен-шуй краще мати металеві (дорогоцінний або напівдорогоцінного метал, наприклад, золото, срібло, бронза, латунь), прикрашені камінчиками (камені ви можете вибрати ті, які найбільше підходять особисто вам).

Символ риби можна зустріти не тільки в китайській культурі, він також присутній в фольклорі (казка О. С. Пушкіна «Про рибака і рибку»), де золота рибка виконує всі бажання. Якщо копати глибше, то риба з найдавніших часів асоціювалася у людей з глибокими настановами, як зберігач сакральної мудрості. Так, символізм риби можна спостерігати, наприклад, в християнстві (Ісус Христос годував голодний народ рибою і хлібом), в індуїзмі (риба є одним із втілень (аватарів) бога Вішну. За легендою, прийнявши вигляд риби Матсьяватари, Вішну врятував від вірної смерті Ману , прабатька всіх людей, і саптаріші, а також мудреців та синів Брахми під час потопу, що дозволило людству знову відродитися на Землі), а також в міфах стародавньої Греції (богиня любові Афродіта, була народжена матір'ю водою, одним з аватарів якої була Риба) .

Риби – мабуть, найбільш численні представники загадкових підводних світів. Живучи в водній безодні, риба відчуває там себе повноправною господинею, володаркою первозданного океану. Маючи безпосереднє відношення до водної стихії, риба по фен-шуй, як і вода, наділена здатністю очищати. Символічно омивати людину від всього поганого (негативні враження, енергетичні забруднення), а також давати надію і нове життя (в символізмі сновидінь риба, спіймана дівчиною або молодою жінкою, може означати вагітність). Народжена в воді і виплекана іньською енергією водної стихії, риба багато в чому символізує саме жіночі якості: родючість, відданість, чутливість, ніжну любов, а з негативних - жадібність, зарозумілість і заздрість.

Наділена здатністю плавати і жити під водою, але не має можливості говорити і видавати звуки, риба своїм вічним мовчанням і природною мовчазністю здатна тихо, але вірно захистити нас від бід, заспокоїти наш розум і дозволити подумати про вічне. Обов'язково заведіть в своєму будинку статуетку або картину з рибкою - ви станете більш сконцентрованими, зібраними та впевненими в собі. Шумно і метушливо бігаючи по колу зумовлених існуванням, нам іноді так необхідно просто уповільнити біг і насолодитися плавністю неспішних рухів і медитативною відстороненістю, якої так майстерно володіють риби.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024