Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Правильне розташування сходів по Фен Шуй. Найбільш невдалим розташуванням сходів в Феншуй вважаються два положення

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Правильне розташування сходів по Фен Шуй

Правильне розташування сходів по Фен Шуй

Ті, хто вже активно застосовують в своєму будинку або офісі Феншуй, напевно зрозуміли, що один з головних його принципів є дотримання балансу енергій. Збалансована по зонам енергія створює не тільки зовнішню, а й внутрішню гармонію. І навпаки, гармонійна людина інтуїтивно створює навколо себе гармонійний простір. З різних причин дуже часто набагато легше буває створити зовнішню гармонію, впливаючи таким чином на свій внутрішній стан і на стан всіх, хто живе в будинку / працює в офісі.

Правила Феншуй допомагають уникнути непотрібних зовнішніх, і як наслідок внутрішніх коливань енергій і дають розуміння того, як не перешкоджати вільному потоку енергії в будинку. Так наприклад, власники двоповерхових квартир і будинків повинні розуміти, що за енергетичний обмін між верхніми і нижніми поверхами відповідають сходи, так як вони пов'язують між собою всі частини будинку в вертикальному напрямку. Тому неправильно з точки зору Фен-шуй розташовані сходи можуть викликати або надлишок енергії на певному поверсі (що також може нашкодити здоров'ю людини), або її повний дефіцит.

Розташування сходів. Незалежно від кількості поверхів у будинку, сходи виконують функцію хребта, приймаючи основне енергетичне навантаження на себе і розподіляючи енергію між поверхами. Тому вкрай важливо спочатку на стадії проектування прорахувати правильне розташування сходів щодо вхідних дверей!

Найбільш невдалим розташуванням сходів в Феншуй вважаються два положення:

  1. Сходи розташовані навпроти вхідних дверей, близько до них, так, що заходячи в будинок, ми змушені відразу підніматися по сходах. У цьому випадку перший поверх залишається практично без енергії, а основний її потік спрямований на верхні поверхи. А за законами Фен-шуй перший поверх повинен отримувати більше енергії, ніж інші поверхи.
  2. Сходи не видно з вхідних дверей, так, що заходячи в будинок, ми не розуміємо, як потрапити наверх. Нескладно здогадатися, що в цьому варіанті енергія розподілятиметься з точністю навпаки - верхні поверхи будуть відчувати дефіцит енергії, а нижній буде перенасичений нею.
Найбільш правильне розташування сходів по Фен-шуй - по діагоналі від вхідних дверей, так, щоб їх було видно з порога. В такому випадку енергія рівномірно розподіляється по всіх поверхах, підтримуючи власний баланс безпосередньо на кожному з поверхів.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024