Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розташування ліжка по Фен-шуй можна вибрати, керуючись різними методами.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Розташування ліжка по Фен-шуй: різні підходи

Розташування ліжка по Фен-шуй: різні підходи

Звертаючись до Фен-шуй за порадами щодо гармонізації навколишнього простору, ви обов'язково зіткнетеся з необхідністю звернути увагу на розташування вхідних дверей, плити, ліжка і робочого столу і це неспроста.

Вкрай важливо, яку енергію ми отримуємо протягом дня. Які ж дії ми здійснюємо щодня? Ми спимо, відпочиваємо, набираємося енергії на новий день, ми їмо, отримуємо необхідні поживні речовини для нормальної життєдіяльності організму, ми працюємо, заробляємо гроші на життя, отримуючи професійний та особистий розвиток і зростання. Ці дії ми здійснюємо щодня, тому потрібно постаратися зробити так, щоб протягом цих дій ми отримували корисну для нас енергію, сили для досягнення своїх цілей.

Розташування ліжка по Фен-шуй можна вибрати, керуючись різними методами. Розглянемо базові принципи вибору спального місця.

1. Правила школи форм

 • Дотримання принципу чотирьох тварин, згідно з яким позаду ліжка повинна бути стіна або шафа в якості черепахи, зліва і справа розташовуються тумби або крісла в якості тигра і дракона.
 • Підхід до ліжка повинен бути можливий з двох сторін, навіть якщо на ліжку спить одна людина.
 • Намагайтеся не розташовувати ліжко на енергетичному протязі між вікном і дверима або між двома вікнами. Якщо змінити положення ліжка не можна, то можна напроти дверей поставити ширму, а на вікна повісити музику вітру для перерозподілу енергії по всій кімнаті.
 • Гострі кути в кімнаті не повинні бути спрямовані на спальне ложе. Кути в кімнаті створюють так звані «отруйні стріли», які негативно впливають на людину. Негативну енергію можуть випромінювати гострі кути меблів, відкриті полиці шаф, балки зі стель, кути, утворені стінами. Можна замаскувати гострі кути в кімнаті тканиною, пишними квітами та іншими предметами інтер'єру.
 • У спальні допустимо тримати дзеркала, але вони не повинні відображати сплячих людей.

2. Ба Чжай

Згідно з методом Ба Чжай, або «Вісім палаців», для кожної людини по її числу Гуа можна визначити чотири сприятливих і чотири несприятливих напряму. Найбільш важливі кімнати, вхідні двері, ліжко, робочий стіл, «топку» плити потрібно розташувати в сприятливих секторах, зорієнтувати їх в сприятливих напрямках.

 • Людям східної групи з числами Гуа 1,3,4 і 9 сприятливі Південь, Північ, Схід і Південний Схід.
 • Людям західної групи з Гуа 2,6,7 і 8 сприятливі Захід, Південно-захід, Північний Захід та Північний Схід.
 • Ліжко добре розташувати в особистому секторі здоров'я Цянь-І або секторі Янь-Нянь, що відповідає за гармонійні відносини в сім'ї, здорове потомство.
 • Якщо у подружжя різні сприятливі напрямки, то в цьому випадку фахівці Фен-шуй радять орієнтуватися на главу, годувальника сім'ї. Іноді можна змінювати напрямок ліжка в залежності від конкретного випадку.
 • Якщо один з подружжя захворює, то для прискорення одужання можна зорієнтувати ліжко в його сприятливому напрямку здоров'я Цянь-І.
 • Ліжко пари, яка бажає зачати дитину, краще зорієнтувати в напрямку Янь-Нянь чоловіка, а за часів вагітності майбутньої матері краще спати в своєму напрямку Цянь-І, яке допоможе їй виносити і народити здорову дитину.

3. Система Летючих зірок Сань-юань

Керуюся методом Летючих зірок, ліжко потрібно розташовувати в місці сприятливої Гірської зірки по малому Тай-цзи спальні, а її узголів'я має бути направлено на хорошу Водну зірку.

4. Система 24-х гір.

Цей метод є найбільш точним. За цим методом внутрішній простір квартири ділиться на 24 сектори (по 15 градусів кожний), при цьому враховується напрямок входу в дім. Кожен рік приносить свої енергії в залежності від небесного стовбура і земної гілки року. І в залежності як ці знаки взаємодіють зі знаком конкретного сектора і визначається його сприятливість або не сприятливість. Узголів'я ліжка потрібно розмістити в сприятливому секторі за методом фен шуй дому – 24 гори (більш детально на сайті 24-FengShui.com).

Резюмуючи вищесказане, варто зазначити, що існує кілька способів визначення розташування ліжка, нам же потрібно вибрати той метод, який найбільш імпонує, може, який легко застосувати в даному випадку. Потрібно тільки постаратися зробити так, щоб сприятливе місце по одній системі не було занадто несприятливим за іншою системою.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024