Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розташування квартири по фен-шуй. У розташуванні квартири по фен-шуй ми звертаємо пильну увагу на форму квартири.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Розташування квартири по фен-шуй

Розташування квартири по фен-шуй

У розташуванні квартири по фен-шуй ми звертаємо пильну увагу на форму квартири. Краща форма квартири - квадрат або прямокутник. Житло в формі неправильного багатокутника, «букви« L »(так званий« чобіт »або« ніж »), літери« U »або прямокутника, надто сильно витягнутого« вглиб »(коли відстань між бічними стінами більше, ніж між передньою і тильною) , вважається менш сприятливим, і при розстановці меблів в такій квартирі слід особливо ретельно дотримуватися правил фен-шуй. Найбільш несприятливими вважаються трикутні житла і житла з безліччю кутів.

У квартирі, що нагадує за формою чобіт, кухню, подружню спальню і вітальню слід розміщувати в місці «згину ноги». Відновити рівновагу в такому житлі можна за допомогою торшера, дзеркала або живого дерева в діжці, поміщених в кутку, відповідному «підйому ноги». Живі дерева або рослини, поміщені з боку «п'яти», знімуть з цього кута надмірне напруження.

Якщо квартира нагадує за формою ніж, «ручка» буде сильніше, ніж «лезо», тому всі головні кімнати слід розміщувати в «ручці». Неправильний багатокутник несприятливий остільки, оскільки бажано, щоб ліва і права (по відношенню до вхідних дверей) стіни квартири мали однакові пропорції. Якщо з одного боку є виступи і нерівності, а також якщо одна з цих стін довша за іншу, це може негативно позначитися на здоров'ї мешканців будинку. Постарайтеся компенсувати несприятливий вплив форми житла розташуванням меблів у квартирі по фен-шуй, або додатковими перегородками або стінами.

Виступи і поглиблення в капітальних стінах квартири мають певний геомантичний вплив на її мешканців. В цілому велика кількість виступів і поглиблень (більш 1/3 стіни) вважається несприятливим, і бажано «маскувати» їх меблями, фіранками або ширмами.

Одним з найважливіших елементів фен-шуй вважається центральна точка будинку. Центр житла прирівнюється до серця власника будинку. Дбайте про центральну точку будинку, тримайте її в чистоті, не ставте на неї важкі меблі і відро для сміття, не ставте там камін і резервуар з водою. Небажано, щоб центральна точка припадала на туалет, ванну кімнату, кухню.

На добробут мешканців будинку впливають численні зовнішні і внутрішні чинники. Тому слід ретельно враховувати їх при виборі квартири для новосілля або переїзд і при необхідності нейтралізувати негативні впливи навколишнього середовища на ваше житло. Багато недоліків можна нейтралізувати розташуванням дзеркал по фен-шуй в квартирі, важливо лише знати, куди і як їх встановлювати, для чого в фен-шуй існує звід правил.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024