Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розташування дверей в будинку по фен шуй. Важливу роль відіграє місце розташування дверей усередині будинку щодо вхідних дверей.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Розташування дверей в будинку по фен шуй

Розташування дверей в будинку по фен шуй

Важливу роль відіграє місце розташування дверей усередині будинку щодо вхідних дверей. Коли троє дверей і більше розміщені наскрізним чином уздовж однієї прямої, створюваний ними Фен-шуй вважається убивчим.

Гірше може бути тільки ситуація, при якій одні з дверей є вхідними дверима, а інші - дверима чорного ходу. Це табу Фен-шуй відомо майже кожному непрофесіоналові, практикуючому Фен-шуй. Якщо вам не пощастило і двері вашого будинку розташовані саме таким чином, я настійно рекомендую поставити який-небудь бар'єр перед середніми дверима, щоб ша-ци, яка швидко несеться, змушена була сповільнитися, обігнути бар'єр і в ході цього процесу трансформуватися в щось менш згубне. В якості бар'єру можна скористатися будь-перегородкою або декоративною ширмою.

Підвішування повітряних дзвіночків або пари флейт теж може поліпшити ситуацію, але не настільки ефективно, як установка ширми. Яке б рішення ви не прийняли, дійте якомога швидше, оскільки мова йде про найнебезпечнішу конфігурацію для Фен-шуй. Якщо хочете відчувати спокій з приводу того, що принаймні хоча б середні двері закриті, і значить, троє дверей ніколи не відкриваються одночасно, непогано встановити автоматичний дверний закривач.

Якщо останні з трьох дверей ведуть в спальню, то в цю спальню надходить згубна енергія, яка несприятливо впливає на її мешканців. Завжди відводьте під спальню кімнату далеко від вхідних дверей. Одним з рішень може бути установка перегородки у вигляді ширми між спальнею і вхідними дверима, але якщо місця для цього явно недостатньо, повісьте завісу, пластмасові жалюзі або дерев'яні віконниці - все, що створює ефективний бар'єр.

Коли двоє дверей розташовані навпроти одна одної, говорять, що вони знаходяться в стані конфронтації. При цьому виникає ймовірність, що мешканці не будуть терпимі по відношенню один до одного.

Коли троє дверей утворюють трикутник, це вказівка ​​на те, що в будинку постійно будуть розігруватися сімейні сцени зі сварками і буде відсутнє взаєморозуміння.

В цьому випадку можна протидіяти негативній енергії, повісивши в центрі трикутника повітряний дзвіночок. Це успішно розсіює вихор лютих енергій і послаблює конфлікти в будинку. Розміщення яскравого світла в коридорі в зоні видимості трьох дверей теж дозволяє ефективно справлятися з поганою енергією.

Напевно, важко повірити, що є будинки і квартири, в яких навпроти вхідних дверей знаходяться кути, колони і гострі виступи. Такі конструкції створюють отруйні стріли, які б'ють по вхідних дверях зсередини будинку. Вони не обіцяють нічого хорошого мешканцям будинку і в значній мірі становлять невдачу. Потрібно докласти всіх зусиль, щоб протистояти їх впливу, розміщуючи кущисті або повзучі рослини для пом'якшення країв гострого кута, розташованого перед вхідними дверима.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024