фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Розташування дверей в будинку по фен шуй

Розташування дверей в будинку по фен шуй

Важливу роль відіграє місце розташування дверей усередині будинку щодо вхідних дверей. Коли троє дверей і більше розміщені наскрізним чином уздовж однієї прямої, створюваний ними Фен-шуй вважається убивчим.

Гірше може бути тільки ситуація, при якій одні з дверей є вхідними дверима, а інші - дверима чорного ходу. Це табу Фен-шуй відомо майже кожному непрофесіоналові, практикуючому Фен-шуй. Якщо вам не пощастило і двері вашого будинку розташовані саме таким чином, я настійно рекомендую поставити який-небудь бар'єр перед середніми дверима, щоб ша-ци, яка швидко несеться, змушена була сповільнитися, обігнути бар'єр і в ході цього процесу трансформуватися в щось менш згубне. В якості бар'єру можна скористатися будь-перегородкою або декоративною ширмою.

Підвішування повітряних дзвіночків або пари флейт теж може поліпшити ситуацію, але не настільки ефективно, як установка ширми. Яке б рішення ви не прийняли, дійте якомога швидше, оскільки мова йде про найнебезпечнішу конфігурацію для Фен-шуй. Якщо хочете відчувати спокій з приводу того, що принаймні хоча б середні двері закриті, і значить, троє дверей ніколи не відкриваються одночасно, непогано встановити автоматичний дверний закривач.

Якщо останні з трьох дверей ведуть в спальню, то в цю спальню надходить згубна енергія, яка несприятливо впливає на її мешканців. Завжди відводьте під спальню кімнату далеко від вхідних дверей. Одним з рішень може бути установка перегородки у вигляді ширми між спальнею і вхідними дверима, але якщо місця для цього явно недостатньо, повісьте завісу, пластмасові жалюзі або дерев'яні віконниці - все, що створює ефективний бар'єр.

Коли двоє дверей розташовані навпроти одна одної, говорять, що вони знаходяться в стані конфронтації. При цьому виникає ймовірність, що мешканці не будуть терпимі по відношенню один до одного.

Коли троє дверей утворюють трикутник, це вказівка ​​на те, що в будинку постійно будуть розігруватися сімейні сцени зі сварками і буде відсутнє взаєморозуміння.

В цьому випадку можна протидіяти негативній енергії, повісивши в центрі трикутника повітряний дзвіночок. Це успішно розсіює вихор лютих енергій і послаблює конфлікти в будинку. Розміщення яскравого світла в коридорі в зоні видимості трьох дверей теж дозволяє ефективно справлятися з поганою енергією.

Напевно, важко повірити, що є будинки і квартири, в яких навпроти вхідних дверей знаходяться кути, колони і гострі виступи. Такі конструкції створюють отруйні стріли, які б'ють по вхідних дверях зсередини будинку. Вони не обіцяють нічого хорошого мешканцям будинку і в значній мірі становлять невдачу. Потрібно докласти всіх зусиль, щоб протистояти їх впливу, розміщуючи кущисті або повзучі рослини для пом'якшення країв гострого кута, розташованого перед вхідними дверима.

Піділіться сторінкою "Розташування дверей в будинку по фен шуй"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Розташування дверей в будинку по фен шуй"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020