Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розташування будинку по фен шуй і магнітний полюс Землі. Зміна напрямку входу по фен шуй внаслідок зміни розташування магнітного полюса Землі.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Розташування будинку по фен шуй і магнітний полюс Землі

Розташування будинку по фен шуй і магнітний полюс Землі

Хороший фен шуй будинку залежить від багатьох факторів. Деякі з них більш зрозумілі і можна самим знайти інформацію в інтернеті або на курсах. Це більше відноситься до місця і оточення будинку. Багато, хто хоча б трохи цікавиться фен шуй, можуть сказати в хорошому місці розташований будинок чи ні. Від цього залежить скільки будинок і відповідно, проживаючі в ньому, отримають хорошої енергії. І саме ця енергія буде сприяти успіху, фінансовому благополуччю, родинному щастю.

Але звичайно ж при цьому ще потрібно і враховувати індивідуальну удачу людини по її карті долі бацзи. І навіть у разі, якщо по карті долі є труднощі в певних сферах життя, то хороший фен шуй будинку і входу в будинок будуть пом'якшувати ці конфлікти і людині буде легше справлятися з труднощами і легше досягати успіху.

Другий фактор гарного будинку по фен шуй - це компасний напрямок розташування будинку по фен шуй. І якщо розташування будинку в певному місці визначає загальну кількість Ци в даній місцевості, то фен шуй входу в будинок щодо компасного напрямку (сектор в який потрапляє вхід в будинок) визначає яке співвідношення сприятливих і несприятливих років буде у мешканців будинку в 12-ти річному або 10-ти річному циклі, а також якої якості енергія приходить в будинок до конкретний рік. Сприятливих років в циклі може бути менше, рівна кількість або більше відносно несприятливих. Тут зрозуміло, що краще вибирати будинки, де співвідношення сприятливих років вище. А якщо це приватний будинок, і в ньому є 2 входи, то в залежності від року можна вибирати який дверима користуватися.

Більш детально про це можете прочитати в моїх статтях на сайті 24-fengshui.com:

І при поділі простору на 8 секторів, і на 24, нам потрібно знати компасний напрямок входу в будинок по фен шуй. Його можна вимірювати компасом (що більш вітається, якщо вимірюється правильно і немає магнітних перешкод) або в інтернеті по онлайн картками. Добре використовувати і той і інший методи, щоб порівняти. Якщо градусний напрямок розташування будинку по фен шуй не знаходиться близько до кордону сектора, то часто буває досить скористатися і онлайн картами.

А при чому тут магнітний полюс Землі? (Тут мова піде про північний магнітний полюс Землі)

Як відомо, географічний північний полюс і магнітний північний полюс не співпадають. І тому стрілка компаса буде показувати не на географічний північ. Для кожної місцевості буде своє відхилення. І нам потрібно його враховувати при визначенні градусного напрямки розташування будинку по фен шуй. Плюс ще потрібно враховувати, що магнітний полюс Землі рухається. Ось на малюнку показано його пересування:


Простежимо зміну магнітного відхилення для Києва:

  • 2000 рік - 5.8 градуса
  • 2005 - 6.21
  • 2010 - 6.74
  • 2015 - 7.35
  • 2018 - 7.7

При цьому, наприклад, якщо компасний напрямки входу будинку в 2010 році був 68,1, що відповідало сектору 67,5-82,5, то в 2018 році направлення фасаду буде 67,14. І цей напрямок входу по фен шуй вже буде потрапляти в інший сектор - 52,5-67,5 і він вже матиме іншу якість.

Тому, тим у кого градусний напрямок фасаду будинку знаходиться близько до лівого кордону сектора, потрібно його періодично перевіряти.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024