Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гороскоп на 2022 рік за датою народження. Розрахувати гороскоп безкоштовно, онлайн + Серпень, Вересень

Зміст сторінки

 • Розрахувати точний гороскоп по даті і часу народження безкоштовно. Самостійний розрахунок гороскопу онлайн по всім сферам життя: фінанси, робота, бізнес, здоров'я, відносини і т.д.
 • Які види гороскопів існують. Загальні і персональні гороскопи. Яка їх точність?
Введіть дату народження для розрахунку безкоштовного гороскопу на рік онлайн
Рік / Місяць / День / Година* (якщо не знаєте час народження, то залишіть 0. Але з повною датою гороскоп буде більш точним.)
Часовий пояс місця народження (найближче місто)
Гороскоп на рік (2022)
+ на місяць
за датою народження (онлайн, безкоштовно)
Гороскоп буде складено по основним сферам життя:
 • Фінансовий гороскоп, отримання грошей, фінансова удача, збереження грошових коштів, фінансові витрати і втрати
 • Робота (пошук, влаштування на хорошу роботу, зміна роботи, звільнення). Бізнес (початок, удача в справах, проблеми з бізнесом)
 • Спілкування взагалі, спілкування з друзями, вміння висловлювати свої думки. Обговорення планів і прийняття рішень.
 • Фізична активність, енергія, втома. правильність дій
 • Здоров'я. Правильне харчування й питво
 • Вплив на Особистість. Самооцінка і самореалізації. Розвиток особистості. Отримання знань і навичок
 • Взаємодія з соціумом, офіційними структурами, в колективі, з начальством
 • Нерухомість за астрологічним гороскопом, ремонт, будівництво
 • Особисте життя для жінки: зустріч чоловіка для тривалих відносин; можливу пропозицію руки; відносини і спілкування з чоловіком; конфлікти і сварки; шлюб; розлучення
 • Особисте життя для чоловіка: зустріч жінки для тривалих відносин; бажання робити пропозицію руки; відносини і спілкування з дружиною; конфлікти і сварки; весілля; розлучення
 • Хобі по гороскопу, захоплення, одержання подарунків
 • Переїзд (в інший будинок, місто, країну). Ситуація на дорогах
 • Ділові поїздки по гороскопу, просто поїздки, прогулянки. Поїздки на відпочинок, подорожі, поїздки за кордон. перельоти
 • Особиста чарівність, привабливість. Бажання піклуватися про партнера, брати на себе ініціативу
 • Сексуальна привабливість, секс, сексуальне здоров'я
 • Вагітність, виношування
 • Соціальний статус, суспільне становище

Розрахувати самостійно гороскоп на рік за датою народження. Онлайн безкоштовно

Для розрахунку точного гороскопу на рік і по місяцях, Вам потрібно ввести дані народження в форму. Якщо потрібен гороскоп тільки на рік, то місяць вибирати не обов'язково. А також можна дізнатися гороскоп на будь-який місяць в році: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень. Результат видається у вигляді списку, де сприятливість чи несприятливість позначається кольором.

 • Зелений колір вказує на сприятливість гороскопу для даної області життєдіяльності – можна розраховувати на удачу, потрібно проявляти активність і користуватися моментом.
 • Відтінки червоного кажуть, що в сферах життя, які ним відзначені, велика ймовірність труднощів (в залежності від сили негараздів). На такі сфери життя потрібно звернути увагу, не проявляти сильної активності, поберегтися.
 • Проценти (%) вказують на силу сприятливості або несприятливості.

Перший стовпець в результаті розрахунку позначає дію енергій року на область життя, яка вказана справа. Слід пам'ятати, що дія енергій року завжди буде сильніша, ніж дія енергій місяці. Тому в першу чергу орієнтуємося на гороскоп на поточний рік.

Які є види астрологічних гороскопів за датою народження? Платні та безкоштовні

розрахувати гороскоп на рік

Астропрогноз на рік і місяці року можна розрахувати для чоловіка, жінки, дитини за датою їх народження з використанням різних систем гороскопів. Це може бути:

 • китайська астрологія ба цзи або ще можна зустріти назви "східний гороскоп", "китайський гороскоп", "передбачення і прогнозування долі на рік", "феншуй гороскоп";
 • класична західна астрологія;
 • ведична (індійська) астрологія;
 • китайський гороскоп по року народження використовуючи знак китайського календаря (Кінь, Мавпа, Півень, Пацюк, Бик, Тигр, Собака, Свиня, Кролик, Дракон, Змія, Баран Коза);
 • гороскоп по знакам зодіаку (Терези, Скорпіон, Діва, Водолій, Лев, Рак, Близнюки, Риби, Козеріг, Телець, Овен, Стрілець);
 • нумерологія і інші.
Друге важливе розділення гороскопів відбувається на основі того, для кого складається прогноз. Якщо для передбачення використовується повна дата народження і складається для конкретної людини, то такий гороскоп називається персональним або індивідуальним. Якщо гороскоп відразу робить прогноз для великої групи людей, використовуючи тільки місяць або рік народження, то він буде називатися загальним. Як зрозуміло, персональний завжди буде більш точним и більш корисним для людини.

Загальні зазвичай публікуються в інтернеті, газетах, журналах і є безкоштовними. Персональний гороскоп для людини складає астролог або консультант ба цзи. Індивідуальні гороскопи обов'язково розраховуються з урахуванням не тільки дня, місяця і року народження, але і точної години народження. Тільки за умови вказування точної дати народження і професіоналізму консультанта можна скласти точний астрологічний прогноз на рік. Такі точні персональні гороскопи в більше своєї частини платні. Але є і винятки.

Ще один різновид гороскопів – це проміжний варіант. Такий гороскоп вже дає прогноз по більшій кількості сфер життєдіяльності, ніж "загальний гороскоп", але його не можна назвати і повністю персональним, так як розраховується комп'ютером. Тому такий тип гороскопу менш точний, ніж складений персонально для Вас консультантом китайської астрології ба цзи. Але все ж ним користуватися можна. На цій сторінці Ви зможете самі ввести дату народження і розрахувати гороскоп на рік і місяці.

Вплив гороскопу на людину. Яка його користь?

складання і розшифровка гороскопа

Люди по-різному ставляться до гороскопів, але навіть скептики часом читають їх, читають і знаходять підтвердження своїм переконанням, що гороскопи далекі від істини (мається на увазі загальні прогнози на рік, місяць, тиждень чи день). Чому так виходить? По-перше, не вся інформація, надана в ЗМІ і на інтернет ресурсах, написана фахівцями, відверто кажучи, багато «сміття». По-друге, гороскопи за знаками Зодіаку це опис основних характеристик для людей, народжених в певний період, що охоплює більше 4-х тижнів. Більш точним є індивідуальний є гороскоп по даті народження.

Дата народження людини є ключовим значенням, що дозволяє дізнатися долю народженого в цей день, призначення та основні риси характеру.

Унікальний порядок побудови планет в день народження людини багато в чому визначає характер, звички і долю конкретної людини. Навіть за загальним гороскопом по даті народження можна дізнатися свої достоїнства і недоліки. А також можна дізнатися свій потенціал і приховані можливості, що може позитивно позначитися на вашому майбутньому. Якщо ви візьмете отриману інформацію на озброєння і будете працювати над своїми слабкими сторонами і з розумом користуватися перевагами, то прогноз по гороскопу принесе користь.

Гороскоп по даті народження можна назвати посібником по життю, вивчення якого може змінити ваше майбутнє в кращу сторону.

Гороскоп по даті народження розкриває наступні аспекти:

 • тенденції життєвого шляху;
 • взаємовідношення з навколишнім світом;
 • особливості характеру;
 • особливості світогляду;
 • перспективи особистого життя;
 • відповідні хобі та можливості кар'єри.

Планети формують нашу натальну карту долі. Якщо її розшифрувати, то ви отримуєте шанс стати справжнім творцем власної долі. У будь-якому випадку, вам будете цікаво, наскільки точним виявився гороскоп по даті народження з вашими особистими якостями, покликанням і ставленням до життя.

Дата нашого народження – ключ до прочитання майбутнього і передбачення долі. Спираючись на дату народження, можна глибше зрозуміти і розкрити невідомі сторони свого характеру, вибрати власний кармічний шлях, на якому можна досягти максимальної реалізації своїх творчих і інтелектуальних здібностей. Заручіться допомогою зірок! Вони принесуть вам щастя!

Індивідуальний гороскоп особистості показує також основні тенденції і схильності, які будуть проявлятися в процесі життя. І що особливо важливо, персональний гороскоп показує нам наші можливості і інструменти, за допомогою яких ми можемо стати більш успішними, щасливими і гармонійними. Цей сервіс є демонстрацією того, як астрологія для вас може стати ефективним інструментом самопізнання.

Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2022