Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Загальні принципи розміщення меблів по фен шуй. Розставляючи меблі, необхідно взяти до уваги енергетичні потоки, щоб не блокувати проходження ци в будинку.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Загальні принципи розміщення меблів по фен шуй

Загальні принципи розміщення меблів по фен шуй

Розставляючи меблі, необхідно взяти до уваги енергетичні потоки, оскільки шафа або стіл, які опинилися не на місці, легко можуть порушити плавний рух ци. Особливо це відноситься до великих предметів, які краще ставити біля стін.

У кімнаті мають бути як заповнені, так і порожні простори. Це забезпечує рівновагу енергій інь і ян. Є кімнати, в яких всі меблі зібрані в одному місці, від чого створюється враження, що кімната ось-ось перекинеться. Меблі слід розставляти так, щоб створювалося відчуття рівноваги.

Непогано залишати навколо кожного предмета меблів деякий вільний простір, що забезпечить вільну циркуляцію ци. Це справедливо і щодо ліжка. Дуже важливо і те, як ліжко зорієнтовано. Ліжко, поставлена ​​в невірному напрямі, може надати  згубний вплив на відносини людей або на кар'єру. Ваше ліжко повинно бути зорієнтовано в одному зі сприятливих напрямків.

Розміри обіднього столу повинні відповідати розмірам їдальні. У багатьох квартирах немає окремої їдальні, і це розглядається в феншуй як гідність. Китайці вважають, що якщо їдальня повністю ізольована від решти приміщень, фінансові можливості родини будуть обмежені. Тому з точки зору феншуй добре, коли обідній стіл стоїть у вітальні.

В їдальні меблів має бути менше, ніж в інших кімнатах. Люди повинні вставати з-за столу і сідати не відчуваючи жодної обмеженості в рухах і тісноти.

Обідні столи зазвичай мають прямокутну форму, і це непогано, оскільки більшість столових теж прямокутні. Гарні також круглі, овальні і восьмикутні столи. Господарю і господині слід сидіти на протилежних кінцях прямокутного столу. Якщо господар тільки один, він може продемонструвати свою повагу старшому гостю, посадивши його на чільне місце столу, обличчям до входу.

У вітальні крісла та дивани не повинні стояти спинками до дверей і під відкритими стельовими балками, а також навпроти будь-яких ша.

Крісла та дивани отримують підтримку від стін, коли стоять впритул до них. Людина ніколи не відчує себе комфортно, якщо їй доводиться сидіти спиною до вікна або до дверей.

Дивани і крісла не повинні стояти занадто близько один до одного, щоб люди, які сидять в них не відчували тісноти. Відчуття тісноти створюють столики, поставлені впритул до дивану. Крісла та дивани не слід ставити занадто близько до каміна: гостям повинно бути тепло, але не жарко.

Важливо, щоб з місця глави сімейства було видно вхід в кімнату. Місце по діагоналі від входу називається панівною позицією, воно дає владу і авторитет. Взагалі, чим більше присутніх в кімнаті бачить вхід, тим краще. Вдало повішене дзеркало дозволить бачити його і тим, хто сидить спиною до дверей. Знак пошани - запропонувати гостю місце, з якого вхід видно найкращим чином. Коли ж ви не приймаєте гостей, займайте це місце самі. (Пам'ятайте, проте, про необхідність час від часу сидіти і на інших стільцях і кріслах, якщо ви хочете, щоб до вас приходили гості.)

Меблі повинні стояти так, щоб не ускладнювати спілкування людей. Жорсткі, незручні стільці і крісла створюють відчуття незручності і заважають протіканню довірливої ​​розмови. Якщо меблі розставлені півколом, по колу або утворюють восьмикутник, це сприяє спілкуванню. Трикутні і Г-подібні форми створюють ша у вигляді стріли. Цього не відбувається, коли меблі стоять у формі букви Г біля стіни в кутку.

Ставте предмети, якими часто користуєтеся, в доступні місця. Ваші улюблені прикраси повинні знаходитися на виду. Картини і фотографії слід вішати таким чином, щоб ви могли бачити їх і сидячи, і стоячи.

Колекції повинні виставлятися в одному або двох місцях, а не бути розсіяні по всьому будинку. Краще створити одне місце тяжіння, щоб не виникало відчуття безладної розкиданості по різних кімнатах.

Дзеркала можна вішати практично всюди. У вітальні вони можуть висіти так, щоб ті, хто сидить спиною до дверей, могли бачити в них вхід. Зазвичай дзеркала вішають і над каміном. Дзеркала пов'язані з енергією води, оскільки їхня поверхня відображає, як і водна гладь, і дзеркало над каміном врівноважує енергію вогню.

Освітлювальні прилади освітлюють темні кути і створюють гарний настрій. Іноді вам потрібно приглушене світло, але в інший час бажано яскраве освітлення. Світло не тільки створює хорошу атмосферу в приміщенні, а й залучає ци, а тому загальне правило говорить: приміщення повинні бути освітлені як можна яскравіше.

Починати розстановку меблів слід з самого важливого предмета обстановки. У спальні це буде, звичайно, ліжко. В їдальні найбільш важливим є стіл, а у вітальні - диван. Виходячи з місця, знайденого для головного предмета, розставляйте інші.

Центр квартири – місце удачі. Центр удачі є в кожній кімнаті. В ідеальному випадку це місце має бути повністю вільне від меблів, щоб ци могло вільно текти по кімнаті. Єдиним винятком з цього правила є їдальня: тут ци може вільно циркулювати під столом, поруч з ним і навколо нього.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024