Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Роль вхідних дверей в будинку по фен шуй. Вхідні двері - це "рот" квартири, через який в приміщення проникає велика частина ци.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Роль вхідних дверей в будинку по фен шуй

Роль вхідних дверей в будинку по фен шуй

Вхідні двері - це "рот" квартири, через який в приміщення проникає велика частина ци. Від оформлення цих дверей і їх технічного стану залежить, привернете ви ци в свій будинок або, навпаки, віджахнете. Замок повинен діяти справно, будь-який дефект, поломку необхідно терміново усунути. Якщо в дверне полотно врізається новий замок, а старий несправний, їм не будуть більше користуватися, то його необхідно зняти, ретельно закривши отвір (приховавши його під облицюванням, накладними декоративними елементами і т. п.).

Дверні петлі слід регулярно змащувати, щоб вони не скрипіли, адже неприємні звуки відлякують ци. Ніяка "музика вітру", дзвіночки над вхідними дверима не зможуть прикувати увагу позитивної енергії до скрипучих дверей.

Електричний дзвінок, так необхідний в міській квартирі, що сповіщає господарів про візит сторонніх, повинен справно працювати і мати приємний звуковий сигнал. Різкий, пронизливий звук, що ним видається неприємний ци і може лякати, дратувати людину. Купуючи дзвінок в магазині, обов'язково послухайте, як звучить його "музика", виберіть той, звучання якого вам найбільше сподобається. Це може бути невеликий музичний фрагмент, імітація пташиного щебету або поєднання двох звуків, - неважливо, головне, щоб звук викликав у вас приємні асоціації, тоді і прихід гостей буде сприйматися радісно, ​​спокійно, без стресів і невдоволення.

Тріщини або порізи в облицювальному покритті, стара, яка відстає від поверхні фарба, стертий, погано помітний номер квартири теж створюють поганий фен-шуй вхідних дверей. Кілька слів потрібно сказати про дверне вічко. Вічко - це засіб забезпечення безпеки мешканців квартири, без нього не обійтися, однак і його установка, експлуатація повинні проходити відповідно до правил феншуй. Після монтажу вічка в дверях не повинно залишатися наскрізних отворі, його деталі повинні щільно прилягати до поверхні дверей, що захистить ваше житло від випадкового проникнення негативної енергії. Вічко повинно бути забезпечений захисною шторкою з внутрішньої сторони, її потрібно відкривати тільки під час використання вічка, а в решту часу тримати закритою.

Міжкімнатні двері відіграють важливу роль для феншуй всередині квартири, в більшій мірі впливають на благополуччя сім'ї. Використовуючи метод багуа, можна визначити, в якому напрямку "дивляться" внутрішні двері в квартирі. Кожен з напрямків відповідає за одну з сфер життя. Коли ви хочете отримати вигоду з того чи іншого напрямку, ви починаєте якомога частіше користуватися певними дверима, додатково їх прикрашаєте або заново фарбуєте, щоб залучити більшу кількість ци, активізувати ту чи іншу зону квартири.

Чітко простежується і зворотний зв'язок: якщо успіх покинув вас, ви терпите одну поразку за іншою, стали погано себе почувати, необхідно перевірити, в якому стані знаходяться двері квартири. Часом досить як слід помити самі двері і косяки, натерти блискучі (нікельовані, бронзові) декоративні елементи і змастити дверні петлі, щоб ваше життя повернулося в колишнє спокійне русло.

Двері, звернені на південь, відноситься до елементу Вогню і зоні слави. Якщо ви хочете поліпшити свою репутацію і зміцнити становище в суспільстві, ретельно перевірте стан цих дверей, по можливості використовуйте відтінки червоного кольору і трикутні візерунки в їх декорі, обладнайте двері підсвічуванням або повісьте на них невеличкий ліхтар. Частіше входьте в ці двері, щоб активізувати зону слави.

Двері, орієнтована в північному напрямку, пов'язані з Водою і зоною кар'єри. Від того, наскільки часто ними користуються, наскільки їх оформлення відповідає їх елементу (чорний, синій кольори, хвилясті лінії), залежать ваші успіхи на службі, кар'єрний ріст.

Звернені на захід двері, що ведуть в зону дітей і пов'язані з елементом Метал, впливають на взаємини батьків з дітьми, на здоров'я дітей і їх настрій. Всі металеві деталі цих дверей повинні бути справні, начищені до блиску. Це приверне додатковий потік ци в зону дітей.

Двері, звернені на схід, пов'язані з елементом Дерева і сім'єю. Ваша сім'я буде дружною, друзі стануть частими гостями і зберуться навколо вас турботою, підтримають у важкі моменти життя, якщо східні двері будуть справні, в їх дизайні будуть переважати дерево і рослинні орнаменти. Простежте, щоб дерев'яні деталі були ретельно опрацьовані, поверхня їх була гладкою, без тріщин і сучків, регулярно оновлюйте захисне покриття (лак, фарбу). Будь-який дефект покриття, несправність, забрудненість погіршить ваші взаємини з близькими і рідними.

Двері, орієнтовані в південно-західному напрямку, співвідносяться із Землею і впливає на взаємини подружжя, любовні зв'язки. Ви хочете створити міцну сім'ю, але є проблеми в інтимних стосунках? Тоді перевірте, які матеріали і кольори використані в дизайні цих дверей, згадайте, як часто користуєтеся неми, як давно під час прибирання мили їх або витирали пил.

Іржа на металевих деталях (дверні петлі, цвяхи, ручки або замки), зламана дверна ручка або тріщини в косяку, пил, що скупчився біля порога цих дверей, пояснюють охолодження відносин з чоловіком (дружиною), сексуальним партнером. Особливо важливо простежити за справністю і абсолютною відповідністю між парними деталями південно-західних дверей. З обох боків дверей повинні бути ручки, причому однакові за формою і кольором. Бажано вибирати ручки засувки: при натисканні однієї з них в дію приводиться і друга. Такі ручки будуть символізувати згоду і єдність, близькість (духовну і фізичну) подружньої пари. Те ж зауваження стосується і дизайну дверей: розташовуйте однаковий малюнок, парні елементи обробки симетрично, на обох сторонах дверей, фарбуйте їх в один і той же колір і т. п.

Звернені на північний захід двері пов'язані з металом і впливають на відносини з керівниками, духовними наставниками, на успішність відряджень і будь-яких інших подорожей, поїздок.

Північно-східні двері пов'язані з Землею. Правильний догляд за ними і "земний" дизайн допоможуть вам і вашим близьким в справі освіти, навчання.

Двері, звернені на південний схід, принесуть фінансовий успіх тому, хто нею часто користується, забезпечує належний догляд. Ці двері пов'язані з Деревом, тобто посилити їх вплив ви можете за допомогою символів Води і Дерева.

Двері в квартирі потрібні для того, щоб регулювати рух з кімнати в кімнату, як людини, так і позитивної енергії. Якщо ви хочете залишитися на самоті, захистити себе від небажаних візитів і неприємних людей, ви закриваєте двері в свою кімнату. Відкриваючи їх, ви запрошуєте інших увійти, робите простір кімнати проникним для повітря і енергетичних потоків.

Кожними дверима в квартиру необхідно користуватися, відкривати і закривати по кілька разів на день. Навіть якщо тією чи іншою кімнатою тимчасово не користуються, виробіть у себе звичку проходити через двері, що ведуть в цю кімнату, один-два рази на день. Можна відкривати ці двері щоранку і закривати на ніч. Головне, що таким чином ви підтримаєте кімнату і зону квартири в активному стані.

Як ми бачимо, вибір правильних вхідних дверей за правилами фен шуй буде приносити благополуччя в будинок і його мешканцям.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024