Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Рівновага Інь і Ян. У практиці фен-шуй космологія Інь і Ян відмінно відображає давній китайський світогляд на енергії нашої Землі.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Рівновага Інь і Ян

Рівновага Інь і Ян

У практиці фен-шуй космологія Інь і Ян відмінно відображає давній китайський світогляд на енергії нашої Землі. В ідеальному світі все і вся повинно бути в тонкому стані рівноваги. Тоді і справи йдуть добре, і все ладиться. Коли ж ці енергії перевищують один одного, починаються труднощі і неприємності. Інь і Ян у фен-шуй вважаються родоначальними силами, які мають абсолютно протилежні символи. Саме завдяки цьому одна сила дозволяє співіснувати інший. Без Ян немає Інь, і без Інь немає Ян.

Символи Інь і Ян

  • Інь - це тьма, нерухомість, млявість і смерть
  • Інь - це місяць, нічний час, негативний
  • Інь - це холод і застійна вода
  • Інь - це жіночність, пасивність, м'якість і поступливість
  • ЯН - це світло, яскравість і сонце
  • ЯН - це активність, вогонь, сила, рішучість
  • ЯН - це рух, життя, дракон
  • ЯН - це мужність, домінування, тепло, жар

Інь і Ян кожен день взаємодіють, тим самим змінюючи один одного. Наприклад, літо, як частина Ян, дає народження зими, а зима, як Інь, перетворюється в літо. Ніч змінюється днем. За Місяцем з'являється Сонце. "Темрява народжує світло" і так далі. Використання Інь і Ян у навколишньому середовищі, метою якого є розуміння сили, які впливають на Фен шуй, вимагає від вас повного розуміння навколишнього середовища і суті іньської і янської енергій. Інь ні хороша, ні погана, як і Ян. Їх можна розглядати тільки у взаємодії один з одним. Кожна з сил Інь і Ян виражається через свою протилежність.

У Фен шуй будинків "для живих", тобто наших будинків, (на противагу Фен шуй будинків для мертвих) повинна завжди переважати сила Ян, хоча і не в такій мірі, щоб повністю пригнічувати силу Інь. Це дуже позначається на кімнатах, де яких живуть діти, так як вони потребують великих доз янської енергії. У кімнатах, де знаходяться хворі, їм допомагає вилікуватися інтенсивна сила Ян.

Янська енергія вирує і тому повна життя. Вона світиться і сяє, приносячи удачу. Але якщо раптом Ян одного разу повністю придушить Інь, він і сам перестане існувати. Ян повинен переважати в будинках, але не перевищувати силу Інь повністю, особливо в місцях відпочинку і розслаблення, де сприятливо достаток енергій Інь. У той же час Інь не повинна бути всеохоплюючою, щоб не привести до знищення Ян.

Для досягнення рівноваги Ян і Інь необхідно їх гармонійне поєднання, яке найчастіше залежить від призначення кімнати. Правильна пропорція Інь і Ян визначається характером кімнати і тим, для чого використовується будинок, будова, офіс.

Енергія Інь і Ян в офісі

Комерційні будівлі і торгові центри повинні бути янськими, наповненими яскравими кольорами, активністю, гомоном, властивими атмосфері позитивної енергії. У таких місцях янська енергія приносить ділову удачу. Китайці завжди прикрашають магазини і ресторани цілющими дозами янської енергії, застосовуючи велику кількість червоного кольору. Крім того, вони стежать, щоб фасади їх магазинчиків були добре освітлені, що теж підвищує енергію Ян.

Офіси настільки виграють від достатньої кількості янської енергії, що навіть приймаються спеціальні заходи, щоб у внутрішній обробці не були присутні сильно виражені риси Інь, від чого страждає бізнес. Переважання Інь виникає там, де занадто багато звуконепроникних перегородок, сірих сталевих корпусів шаф і стелажів, стін, забарвлених в похмурі тони, і темних затишних куточків. У таких офісах панує така тиша і вони до такого ступеня іньські, що стають символом смерті. Є маса прикладів офісів цього типу. Довгі коридори, уздовж яких розташовані кімнатки, що нагадують камери, містять надлишкову Інь і ша ци. В такому офісі Фен-шуй не добрий.

У янських офісах завжди багато світла і повітря, енергія в них ніколи не застоюється. У таких офісах завжди чисто і їх оживляє присутність здорових янських рослин. Коли в них грає музика, янські енергії отримують ще сильніше підживлення і Фен-шуй таких офісів значно поліпшується. Зали засідань виграють від безлічі вікон з хорошими видами, тому що через вікна входить сонячне світло. Кімнатні рослини вносять відчуття життя і активності. Все це янські риси, що доповнюють хороший Фен-шуй офісу.

Енергія Інь і Ян в будинку

Житлові будинки не вимагають такої ж кількості янської енергії, яка необхідна в робочій обстановці. Проте в них теж повинен переважати Ян. Надлишок іньської енергії призводить до хвороб, втрат і навіть смерті. Якщо в будинку занадто тихо, особливо протягом дня, коли всі його мешканці знаходяться на роботі або в школі, в ньому накопичується іньська енергія. У таких ситуаціях допомагає присутність домашніх тварин.

Наявність таких живих істот, як кішки або собаки, рослини, рибки або навіть дзюркотлива вода, сприяє циркуляції янської енергії, забезпечуючи рівновагу Інь-Ян. Альтернативне рішення - включати на весь день, поки ви на роботі, переносну лампу, щоб в будинку не почала накопичуватися іньська енергія.

Вчіться розпізнавати згубні енергії

Значна ефективність Фен-шуй в офісі залежить від чутливості до енергій, оточуюють ваш робочий простір. У робочих приміщеннях часто панує безлад. Найчастіше в них бруд і сперте повітря - з запахом застояного тютюнового диму, - а це призводить до того, що такий простір просочується негативними енергіями, в яких занадто багато Інь. Янська енергія являє зростання, життя і дію, тоді як іньська енергія символізує смерть, тьму і бездіяльність.

Для виживання фірми життєво необхідна янська енергія. Саме з цієї причини червоний колір вважається сприятливим: адже він насичений дорогоцінною янською енергією. Тому чуйно реагуйте на особливості вашого робочого простору. Якщо за довгі роки, роботи кондиціонера, повітря в приміщенні стало затхлим і вологим, розкрийте вікна і впустіть в кімнату сонячне світло. Оновіть старі брудні фіранки, які жодного разу не пралися або ж настільки вицвіли, що так і просяться, щоб їх поміняли. У всіх таких ситуаціях виникає надлишок іньської енергії. Іноді просто досить відчинити вікна і впустити світло, щоб повітря в приміщенні очистилося. Але в Фен-шуй важлива рівновага. Переважання янських енергій не повинно стати надмірною, перетворюючись в згубну. Тому, якщо приміщення вашого офісу відкрито прямим променям палючого полуденного і післяполудневого сонця, яскраве сонячне світло і надмірна спека заражають повітря смертоносною енергією. Інь йде в небуття, в результаті чого виникає дисбаланс.

У подібних ситуаціях є два методи корекції. Повісьте штори або жалюзі, щоб закритися від денного сонця, або розвісьте цілий ряд шліфованих кришталевих куль, що розкладають сонячні промені в цілющі і збалансовані спектральні веселки. Весь колірний спектр відновлює рівновагу Інь і Ян. Більш того, світіння веселки притягують дорогоцінну шен-ци, енергію росту, а це особливо сприяє діловому Фен-шуй.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024