Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чому одним все, а іншим нічого? Ви намагаєтеся ... А до інших все тягнеться САМО СОБОЮ (гроші, удача, можливості). Рівень Вашої удачі по карті долі

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Чому одним все, а іншим нічого? Рівень Вашої удачі по карті долі

Чому одним все, а іншим нічого? Рівень Вашої удачі по карті долі

Ви намагаєтеся ... А до інших все тягнеться САМО СОБОЮ (гроші, удача, можливості). Ваша подруга щаслива в шлюбі, а Ви все одна ... Чому життя таке несправедливе?

Якщо Ви почнете вивчати ба-цзи, то зрозумієте, що ми всі народжені різними. Рівень Вашої удачі закодований у Вашій даті народження. Тобто, склавши карту ба-цзи, можна побачити Ваш характер, шлюб, можливість народити дітей, періоди удач і невдач у Вашому житті. Наприклад, в Китаї спеціально вибирають дату кесарево, щоб народити дитину з щасливою долею і міцним здоров'ям. Періоди наших успіхів і невдач також можна прорахувати. У успішних людей ці періоди невдач теж є. Але успішній людині легше вибратися, навіть якщо вона в один момент втратить все. Оскільки якщо людина наповнена внутрішньо, їй допоможуть маркетинг, розум, позитивне мислення, дії і т.д. А якщо людина з внутрішньої психологією бідності, і вважає, що вона не зможе нічого і нічого навіть намагатися, ніякий фен-шуй і маркетинг їй не допоможуть.

А Ви коли-небудь помічали, що в районах для бідних живуть в основному бідні люди, а в районах для багатих живуть в основному багаті люди? І навіть в престижних районах є місця, де якось не дуже ...

Як Ви думаєте, в якому з будинків легше думати про гроші і притягати їх?

Навіть не будучи майстром фен-шуй, думаю, Ви зможете проаналізувати, що якщо біля будинку постійно сидять п'яні мужички, в будинку поганий запах, багато неблагополучних сімей, іноді відбуваються нещасні випадки або злочини, в цьому будинку поганий фен-шуй.

Ми оточені невидимими потоками енергіями. Китайці цю енергію називають "Ци". Ми не бачимо її, як, наприклад, не бачимо радіацію. Однак ми відчуваємо на своєму самопочутті, що радіація існує. Існують також прилади для вимірювання радіації. Енергію Ци для приміщень теж, в деякій мірі, можна виміряти. Прилад для її вимірювання - це компас Лопань в руках досвідченого майстра фен-шуй.

Удача не прийде до Вас, якщо Ви не зробите так, щоб вона прийшла.

Що ж допоможе залучити удачу?

Як кажуть китайці - "1-доля, 2 - удача, 3 - фен-шуй, 4 - освіта, та ін." Тобто освіта, позитивне мислення і інші речі лише на 4-му місці! Розглянемо 3 найбільш основних моменти.

Ваша доля і удача - закодовані у Вашій карті ба-цзи. Її можна розшифрувати, зрозуміти, в якому періоді удачі Ви перебуваєте. Скоригувати небезпечні періоди. Зрозуміти, коли краще починати діяти, а в які роки краще, навпаки, "сидіти тихо" і не ризикувати.

Якщо Ви в удачі, справи йдуть в гору. Все робиться легко, все ладиться. Ви менше докладаєте зусиль. Однак, у деяких людей йде багато невдалих стовпів долі один за іншим. У таких людей все життя суцільна "чорна смуга". Або найвдаліші стовпи йдуть в дитинстві. Дитині з вдалими стовпами в дитинстві можна зробити заділ на майбутнє (дати правильну освіту відповідно до її талантів в карті ба-цзи).

Коли людина в удачі, на неї не так сильно впливає поганий фен-шуй. Як правило, люди, які в удачі, виїжджають з неблагополучних квартир (виходять заміж, змінюють квартиру і ін.). Однак, на людину не в удачі, поганий фен-шуй може дуже вплинути (на здоров'я, можливість мати дітей, займатися бізнесом і ін.).

Фен-шуй - це, можна сказати приблизно до 30% успіху. Фен-шуй як раз і займається тим, що допомагає скоригувати долю, залучити й утримати удачу. Наприклад, можна допомогти з народженням дітей, зі здоров'ям, з поліпшенням матеріального становища. Можна залучити додаткові можливості. Як? Якщо вірите в грошові жаби і грошові дерева, то вони Вам допоможуть. Але це візуалізація, а не класичний фен-шуй. Класичний фен-шуй діє на Вас незалежно від того, чи вірите Ви в нього чи ні. Тому що це енергія. Завдання майстра фен-шуй - привернути сприятливу енергію і відвести негативну. Акумулюючи доброчинну Ци, вибираючи будинки з гарним входом по фен шуй, коректуючи небезпечні зони. Тому, якщо хочете додати в свою долю до 30% удачі, надійніше запросити в квартиру професійного майстра фен-шуй!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024