Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Річка в фен-шуй. Вода, так само як і вітер, - кращий переносник життєвої енергії, який тільки може бути.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Річка в фен-шуй

Річка в фен-шуй

Вода є джерелом всього живого. Будучи такою простою, без кольору і запаху, речовиною, вона в той же час унікальна і загадкова. Єдиний елемент, який може знаходитися в трьох станах: твердому, рідкому і газоподібному. Стихія води зберігає в собі неймовірну кількість таємниць. Цілі покоління, епохи були прожиті біля витоків тих же самих річок і океанів. Немає нічого більш хвилюючого і загадкового, ніж вода ... Ви коли-небудь замислювалися, що у всьому Всесвіті тільки на єдиній планеті Земля є вода? Наскільки це дивно! Вчені і професора кращих наукових інститутів світу вже багато років вивчають воду і до сих пір не можуть зрозуміти, чому вода має пам'ять. Здатність запам'ятовувати і зберігати в собі інформацію - дивна властивість води, яка використовується і в фен-шуй.

Енергія води, за своєю суттю, дуже гармонійна, збалансована. Згадайте, коли ви засмучені або збуджені, як часом заспокоює просто посидіти поруч з водою, дивлячись на спокійну гладь річки або моря, простежити хвилясті брижі на поверхні, закрити очі і розслабитися ... У природних умовах, в які людина не встигла внести ніяких змін, всі речі знаходяться в рівновазі, тому природа служить для нас еталоном балансу.

Напевно, кожен скаже, що йому подобається плавний м'який, ненав'язливий вітерець, що пестить і освіжає в спекотний літній день. Але сильні зимові бурі, особливо якщо вони застали вас в дорозі, вже точно не сподобаються нікому, так само як і застійне, сперте, важке і несвіже повітря. Те ж саме можна сказати про воду: всім подобається річка, що плавно тече, неспішна прогулянка на човні або відпочинок на березі спокійного водоймища. Але бурхлива гірська річка може виявитися дуже небезпечною. Або, скажімо, неймовірної величини цунамі, здатні знищити цілі міста і забрати незліченну кількість людських життів, викликають у нас жах - таке нам вже точно не подобається. Так само, як і застійні болота, покриті мохом і гниллю, - ви ж не полізе в них купатися, вони викликають тільки огиду. Тому в усьому так важливий баланс, гармонія. У тому числі і в енергії води.

Яке ж значення має в фен-шуй річка?

По-перше, річка – це вода. А саме слово «фен-шуй» в перекладі з китайської означає «вітер і вода». Істина в тому, що вода, так само як і вітер, – кращий переносник життєвої енергії, який тільки може бути. Ніщо в цьому світі не приносить більше ци, ніж ці дві стихії.

Якщо ми подивимося на глобус, то чітко простежимо, що жодна природна річка не тече прямо, - будь-яка з них за своєю природою постійно змінює свій напрямок. Жодна гірська річка, наприклад, не тече рівною лінією прямо через гори, а робить це, постійно досить сильно звиваючись.

Куди не кинь погляд, яку річку не візьми - вона тече саме таким чином: постійно звертаючи і змінюючи напрямок. Прямий шлях для річки в фен-шуй і в природі чужий, протиприродний. Якби річки текли по прямій лінії, це було б небезпечно для всіх живих істот, включаючи людину.

Однак людина постійно жадає протистояти стихії води: будує стіни, дамби, зводить греблі і перепони, намагаючись утримати водний потік. Тим самим, людські лиха не зникають, а лише посилюються. Вирівнюючи лінії течії річок, ми вступаємо в конфлікт з природою, прискорює плин рік замість того, щоб знести стіни і природним чином дати водному потоку заспокоїтися.

Такі ж принципи, які діють в природі можна застосувати до вітру і води, – відносяться і до ци, яка присутня в нашому домі. Тому, щоб створити хороший фен-шуй, ми повинні в першу чергу добитися плавного проходження енергії.

Щоб визначити, чи гарна з точки зору енергії вода тече біля вашого будинку, запустіть в неї рибок, які зазвичай живуть в проточній воді. Якщо вони виживуть, то вода хороша.

Взагалі, річка, яка плавно тече, в фен-шуй житлового простору - дуже хороший символ, особливо коли вона тече перед будівлею: таким чином вона приносить з собою багато хорошої енергії. При цьому вода тут розглядається не у вигляді справжньої води, а в якості енергії.

Дороги також, в деякій мірі, можна прирівняти до річок. Саме тому, наприклад, жити біля спокійної дороги краще, ніж біля швидкісного шосе, звивисті доріжки краще, ніж прямі і т.д.

Створюйте світ навколо себе своїми руками, дозвольте ци текти в ваше життя м'яко і плавно, подібно річці.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024