Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ремонт будинку по фен-шуй - відповідальне завдання. Будинок - це саме рідне і близьке місце в житті кожної людини.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Ремонт в будинку по фен-шуй

Ремонт в будинку по фен-шуй

Ремонт будинку по фен-шуй - відповідальне завдання. Будинок - це саме рідне і близьке місце в житті кожної людини. При слові "будинок" ми уявляємо собі затишок, комфорт і захищеність. Кожен хоче жити в будинку, де багато світла, тепла, сміху і радості. Ідеальним місцем для життя китайці вважають окремий будинок, тому що в будинку ми можемо все облаштувати за своїм бажанням, і для кожної кімнати в ньому знайдеться своє місце. Щоб не перешкоджати комфортному перебігу енергій в будинку, слід стежити за чистотою і правильним розміщенням меблів, дозволяючи ци рухатися безперешкодно і гармонійно. Вдало зробити ремонт в будинку - то дуже великий крок до досягнення гармонії і залученню в своє життя щастя і наповненості.

Не шкодуйте на ремонт сил і засобів, адже якісно підібрані матеріали і правильний дизайн здатні уберегти вас від несприятливих наслідків, викликаних поломками і блокуванням енергії в будинку.

При проведенні ремонтних робіт, постарайтеся, щоб труби і батареї були приховані від очей (їх можна закрити дерев'яними каркасами або шторами). Через труби енергія витікає з нашого будинку, з цієї причини не можна спати головою до батарей - будете відчувати занепад сил і втрату грошей.

При ремонтно-будівельний роботах в будинку, стежте за тим, щоб лінії стелі й підлоги у вашій оселі були рівні, без різких перепадів і кутів.

Чим рівніше і правильніше простір, тим краще і комфортніше в ньому себе почуває ци, тим самим циркулюючи і наповнюючи ваш будинок і вас самих. Захищеність в будинку понад усе, тому не влаштовуйте в своєму житлі ярусні стелі з різко виступаючими балками. Стеля, яка йде на схил (особливо над ліжком) вважається поганою з точки зору фен-шуй - так вона тисне на вас, погрожуючи вам на підсвідомому рівні. Підвісні стелі прийнятні, єдине - вони не повинні бути занадто низькі і темних кольорів (чорні, темно-коричневі і т.д.), а також ні в якому разі не дзеркальні. Взагалі, будьте обережними з дзеркалами в будинку - використовуйте їх по-мінімуму. Дзеркальна мозаїка, наприклад, в будинку взагалі неприпустима - при погляді на неї ви будете бачити себе "розбитим" на дрібні шматочки, а, значить, і відчувати себе будете так само. Уникайте дзеркал в спальні, особливо слідкуйте за тим, щоб ліжко і люди, які сплять на ньому, не відбивалися в дзеркалі - дзеркало здатне поглинати енергію, тим самим послаблюючи людину.

Вітальню і кухню краще не поєднувати - в цих кімнатах занадто різні енергії, змішувати які не дуже сприятливо. У вітальні люди відпочивають, спілкуються, дивляться телевізор, а на кухні - готують, їдять - залиште ці кімнати роздільними. Стіни вітальні можете пофарбувати в яскраві кольори, також прикрасивши панно з квітами, наприклад, з соняшниками - це пожвавить кімнату і наповнить її світлом і радістю, що буде сприяти гарному спілкуванню з друзями і відмінному настрою.

Кухню можна оформити в різні кольори - тут може бути присутнім вся палітра фарб, єдине. що потрібно пам'ятати - не перестарайтеся з червоним кольором, так як він досить агресивний.

Для прикраси вашого житла ви можете використовувати картини, наприклад із зображенням квітів або гір, як вам подобається. Картини здорово освіжають інтер'єр і сприяють хорошому самопочуттю, а також картини - це їжа для розуму. Згадайте відчуття при спогляданні картин в картинній галереї - це і наповненість, і захват, і натхнення.

Шпалери для будинку по фен-шуй вибирайте на свій смак, порадившись з домочадцями. Тут головний принцип - якщо колір вам подобається і ви відчуваєте себе комфортно і добре в кімнаті такого кольору - значить відтінок вам підходить і буде "працювати" вам на благо. Головне, щоб колір стін не тиснув і не пригнічував.

У різних напрямках будинку сприятливі свої кольори і залежності від цього потрібно їх і вибирати.

Ремонт в домі по фен шуй буде більш вдалим, коли він робиться в сприятливий момент. Це коли вхід в будинок потрапляє (по року або місяцю) в сприятливий сектор. Якщо робити ремонт в період коли вхід в будинок несприятливий, то і з ремонтом виникнуть проблеми.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024