Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Речі в фен-шуй. Важливо, щоб облаштований відповідно до правил фен-шуй простір містився в чистоті, інакше всі зусилля можуть зійти нанівець.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Речі в фен-шуй

Речі в фен-шуй

Важливо, щоб облаштований відповідно до правил фен-шуй простір містився в чистоті, інакше всі зусилля можуть зійти нанівець. І справа не тільки в пилу на поличках або брудних вікнах, хоча все це теж грає не малу роль. Але набагато частіше ми захаращують свою квартиру старими речами, які не піднімається рука викинути. У цій статті я розповім, чому старі речі по фен-шуй необхідно викидати і як це правильно робити.

Для початку визначимося, від яких старих речей по феншуй краще позбутися:

  • Мотлох - цим словом характеризуються речі, не затребувані більше року, а також зламані і розбиті предмети, які чомусь досі не вирушили на звалище. Відносно мотлоху правила феншуй нещадні - від таких речей слід негайно позбутися. Мало того, що вони не залишають місця новому, так вони ще й притягують негативну енергію Ша.
  • Речі, що залишилися від минулих відносин. Наскільки б не були хороші подарунки колишнього коханого, саме вони заважають побудові нових відносин. Тому, їм також не місце у Вашому домі. Якщо речі дуже цінні і прибрати їх з дому немає можливості, слід їх почистити від негативної енергетики. Для цього потрібно потримати їх в сольовому розчині або випрати в підсоленій воді. Потім можна наситити річ Вашими улюбленими запахами пахощів. По можливості, змініть зовнішній вигляд речі, щоб перервати емоційний зв'язок з минулими стосунками.
  • Предмети, що дісталися Вам по спадку. Причому не важливо, успадкували Ви їх від прямого родича або від попередніх мешканців на знімній квартирі. Від таких речей, знову ж таки, краще позбутися. Якщо це неможливо (наприклад, меблі в орендованій квартирі), то зробіть перестановку, пожвавите інтер'єр за допомогою вази з квітами або фруктами. «Почистити» енергетику таких речей сольовим розчином теж стане не зайвим.
  • Фотографії. Їх варто ретельно перебрати. Адже всі зображення несуть свою енергетику. Ніколи не зберігайте зображення, на яких Ви або близькі Вам люди виглядають сумними, засмученими або хворими! Такі знімки є дуже сильним магнітом для негативної енергетики.
  • Штучні квіти. Крім того, що вони є скупченням пилу, вони притягують Ша і негативно впливають на людей, що живуть в будинку.

Куди подіти старі речі по фен-шуй?

Речі, які знаходяться в хорошому стані можна роздати бідним або віддати в притулки, можливо, вони принесуть користь іншим людям. Зламані і розбиті предмети, а також занадто старі, з дірками - в загальному, непридатні для подальшого використання речі повинні відправлятися в сміттєвий бак без жалю. Пам'ятайте, позбавляючись від старих речей по фен-шуй, Ви залучите в Ваше життя нове, більш цінне і хороше.

Тепер потрібно правильно організувати зберігання потрібних речей, які залишилися. Головне за правилами фен-шуй не допускати хаосу і безладу. Всі речі, що стоять на підлозі (одяг, стопки книг), заважають правильному циркулювання позитивної енергії. Антресолі також не є для зберігання тимчасово бездіяльних речей - тут вони притягують Ша. Не потрібно зберігати речі під ліжком. З точки зору фен-шуй, речі слід зберігати в тумбах і шафах, що стоять на невеликих ніжках. Так речі не тільки не будуть заважати спокійному плину енергії, але і не будуть просочуватися поганою енергетикою. Шафи повинні бути цілими, з щільно закритими дверцятами і справною фурнітурою. Складати речі потрібно акуратно, безлад в місцях зберігання неприпустимий. Взуття та одяг, що відправляється на зберігання, повинні бути чистими і цілими.

Пам'ятайте, організовуючи своє життя відповідно до вчення фен-шуй, Ви притягує любов, багатство, кар'єрний ріст і повагу колег. А заради цього варто постаратися!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024