Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Птахи по фен шуй. Вони здатні стати не тільки красивою частиною інтер'єру, але і відмінними помічниками в реалізації бажань

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Птахи по фен шуй

Птахи по фен шуй

Талісмани в китайських практиках часто асоціюються з тваринами за рахунок їх особливих характеристик і незвичайної поведінки.

Птахи по фен шуй, як правило, ототожнюються з позитивними змінами, наприклад, качечки мандаринки, згідно з вченням фен-шуй, здатні кардинально поліпшити сектор любові в кожному будинку. Такі символи здатні стати не тільки красивою частиною інтер'єру, але і відмінними помічниками в реалізації бажань і посилення позитивної енергетики.

Качки-мандаринки по феншуй

Качка-мандаринка вважається дуже яскравою пташкою з незвичайним оперенням. Китайці вважають, що таким істотам не можна розлучатися, бо поодинці вони не можуть вижити. У зв'язку з цим качечки мандаринки по фен шуй ототожнюються з вірністю подружжя і ніжністю.

Одного разу знайшовши собі пару, птиці залишаються разом на все життя. Існує кілька варіантів фігурок з качечками цієї породи.

Дві качки-мандаринки на лотосі

Дві скульптури, розміщені на одній площині (на звичайній поверхні або лотосі). Тут можливі різні композиції: качки в спільному плаванні, пташині поцілунки, зіткнення крильцями і взаємні погляди.

У будь-якому випадку така фігурка є символом єдності люблячих душ і служить для зміцнення відносин між чоловіком і дружиною. Качки-мандаринки в фен шуй відновлюють гармонію і допомагають впоратися з будь-якими розбіжностями. Цей талісман підходить одиноким для залучення щастя та набуття рідної людини, а також парам, які тільки що приступили до спільного проживання поза шлюбом.

Крім того, качечки – прекрасний романтичний подарунок.

Качка-мандаринка, що пливе

Існують також окремі фігурки мандаринок, які окремо пливуть. Велика помилка купувати їх в одиничному екземплярі, оскільки вони привертають самотність в приміщення. Не купуйте також трьох качечок, бо інакше у відносинах з'явиться стороння людина. Найкраще відшукати в магазині фігурку селезня в різнобарвному оперенні, і качки-мандаринки, яка виглядає більш скромно. Зверніть увагу, що забарвлення повинно збігатися з натуральним пташиним кольором, тому вибирайте з помаранчевої, бронзової і золотистої гами.

Матеріали

Фен шуй радить заздалегідь придивитися до різних талісманам, але при цьому перевагу надавати виробам з природних матеріалів, пов'язаних з елементом Землі. Символи з яшми, порцеляни, дерева, нефриту або кварцу будуть цілком доречні.

Благородство матеріалу багато в чому визначає силу самого помічника феншуй. Пам'ятайте, що картина з качечками-мандаринками або панно на натуральній тканинній основі теж підійдуть для розвитку любовних відносин.

Куди ставити фігурку качки мандаринки

Головне питання, коли придбані качки мандаринки по фен шуй, куди ставити символ. Для початку визначтеся з відповідним сектором – зоною любові і шлюбу. Вона знаходиться в південно-західній частині квартири, і дуже добре, якщо там у вас знаходиться спальня. В принципі, качечки відмінно впишуться в кімнату для сну з будь-якою стороною світу, якщо дотримуватися правил.

Так, дуже важливо підібрати мандаринкам гарне оточення, що нагадує про водну стихію або підсилює любовний ефект. Ідеальне сусідство талісмана включає акваріум, кімнатний фонтанчик, живі рослини, весільні фотографії, свідоцтво про шлюб.

Поруч з мандаринками на ніч можна класти обручки, щоб вони зарядилися енергією. І пам'ятайте, що за фігурками потрібен догляд, тому що запорошений символ втрачає свою силу.

Сова в феншуй

Сови здавна розглядаються в китайській міфології як уособлення мудрості. Сова по фен шуй має значення захисника, оберігає людину від власної дурості і необдуманих фінансових витрат.

Сьогодні виділяють наступні типи китайських талісманів в формі сов.

Сова на грошовому дереві

Часто люди цікавляться, що означає сова по фен шуй, якщо вона зображена на грошовому дереві. У такому випадку можна говорити про охорону цілого сімейного бюджету. З цієї причини сову, що сидить на товстянці, можна розміщувати в кабінеті, де зберігаються гроші або хоча б приймаються ділові рішення. Відповідно, в зоні багатства талісман здатний застерегти господаря від знайомств з шахраями і допомагає йому примножувати доходи.

Сова з розкритою книгою в пазурах

Цей символ є відсиланням до вічного прагнення осягнути істину. Оскільки виразом науки є саме сова, символ чого по фен шуй слід тримати на письмовому або шкільному столі? Звичайно ж, нічної птиці. Сови допомагають досягти успіху в навчанні і розпорядитися отриманими знаннями. Сова, яка знаходиться на полиці з книгами є відмінним активатором зони дітей. Для дитини цей талісман дуже важливий у розвитку навику розумної економії і раціональності.

Сова на постаменті

Як правило, китайці шанують зображення сов на постаменті, при цьому погляд птиці повинен бути ясним і спрямованим тільки вперед. Такі символи феншуй, пов'язані зі світлом душі, яка доступна світу для самоусвідомлення. З цієї позиції зручно тримати образ сови на північному сході, де розташований сектор внутрішніх знань або інтуїції.

Три сови

Сьогодні можна зустріти також скульптуру з трьома совами. Вона призначена для захисту будинку від негативного зовнішнього впливу. Незалежно від підходящої вам фігурки, віддавайте перевагу натуральним матеріалам, близьким до стихії Землі. Відмінним варіантом є сови з гіпсу, скла, порцеляни, кераміки або металу.

Пам'ятайте, що цей талісман не терпить темних кутів в кімнаті, а також, приміщень, де не припиняються сімейні сварки. Посилити ж дію сови можна додаванням в сектор трипалих жаби з монеткою в роті.

Фенікс по фен шуй

Китайські легенди свідчать, що фенікс – справжній диво-птах. Його поява знаменує найважливіші події. Зовні ця істота нагадує суміш ластівки, черепахи, півня, єдинорога і лебедя. У неї візерунки по всьому тілу, зміїна шия і риб'ячий хвіст. Китайці стверджують, що бачили птицю, яка повстає з вогню, на власні очі до XIV століття.

Фенікс в фен шуй – вираз тепла, сонячних променів і літа. Червоні талісмани з феніксом дарують мудрість і красу, процвітання і перемогу. Творчі ж люди можуть сподіватися на підтримку фенікса в досягненні цілей і реалізації бажань.

Існує кілька типів подібних статуеток.

 • Фенікси з опущеними або розправленими крилами приносять щастя і успіх. Вони несуть божественну енергетику і уособлюють вогонь відродження.
 • Подвійна статуетка фенікса і дракона покращує стан сім'ї. Птах вважається здавна парою для цієї могутнього істоти, тому їх союз приносить допомогу бездітного шлюбу. Також цей талісман добре застосовувати на весільних церемоніях.

Матеріали

Птах фенікс по фен шуй повинен бути зроблений з будь-якого яскравого матеріалу. Щасливчики можуть наштовхнутися на талісмана з бронзи або нефриту, але найчастіше зустрічаються фігурки на синтетичній основі. Плюс такого символу в тому, що він легко забарвлюється власними силами в потрібний червоний відтінок.

Сьогодні окремі фенікси рідко зустрічаються в продажу. Іноді феншуй допускає їх заміну півнями або фламінго.

Куди розмістити фігурку фенікса

Питання, куди розміщувати фенікса згідно феншуй, досить зрозумілий і простий. Південний сектор є ідеальним місцем для цього птаха, але він повинен мати вільний простір. Активувати талісман допомагають черепахи, тигри, дракони і справжній камін. Решта предметів можуть призвести до негативного впливу фенікса на особистість господаря.

Посилити ефект талісмана допомагають робочі свічки і блюдце з зернятками. Прихильність фенікса веде до повного захисту будинку і розвитку інтуїції. Щоб заманити удачу, краще тримати фігурку біля парадного входу, але не в самій квартирі: на паркані, на огорожі, на кущі.

У домашніх умовах можна помістити талісман у вітальні або робочому кабінеті. Він допоможе вирішити важкі ситуації і додасть самостійності в рішеннях. А ось в спальні фенікси не бажані через залучення безсоння активною енергетикою.

Якщо у вас немає точної вогненної фігурки, вона завжди може бути замінена картиною або вазою з відповідним птахом.

Орел в фен шуй

Згідно фен шуй – орел символ дуже сильний і ставний. У китайській практиці цю птицю відрізняє горда посадка голови і постійний вогонь у погляді. Велична поза талісманів підкреслює владність птиці і лідерство, відсутність страху і слабкостей. Тому орли по фен шуй ототожнюють з перемогою Світлих сил в боротьбі з Темрявою.

Основні типи цього символу:

 • Сидячий орел зі складеними крилами додає господареві далекозорості в справах.
 • Орел, який сидить на кристалі, приносить везіння і збільшує доходи.
 • Птах, який приземлився на монети, уособлює успіх в бізнесі і кар'єрний ріст. З таким талісманом можна не хвилюватися про славу і фінанси.
 • Орел з розправленими крилами потрібен для статусу переможця. Він приносить власникові силу волі і прагнення в будь-якому змаганні.
 • Птах зі змією в пазурах пов'язаний з утриманням низької пристрасті добрим і високим початком. Це найбільш духовний талісман для перемоги над темними і нечистими силами.

Орел по фен шуй значення має не тільки в сфері фінансового благополуччя і лідерських якостей. Він пов'язаний з доблестю, чесністю і оптимізмом, а також допомагає збільшувати енергію. Така статуетка є відмінним подарунком трудівникам для розвитку завзятості, мужності і рішучості. Самотні дівчата теж можуть звернутися до цього талісману, щоб залучити в будинок захисника.

Матеріали

Вибираючи собі орлиний символ, вибирайте природні матеріали. Краще за все будуть виглядати орли з дерева, каменю, бронзи або латуні. Такі фігурки несуть подвійний запас енергії. Крім того, метал додає образу цього птаха витримки і витривалості, тому подібний талісман сприятливий для підприємців.

Розміщувати орлів необхідно в кабінеті, щоб проблеми обходили улюблену справу стороною. У південному секторі вогняна стихія теж доведеться до речі, тому птах допоможе поліпшити репутацію. Талісман робить людину більш комунікабельною і красномовною.

Рожевий фламінго по феншуй

Китайські фламінго часто виступають непоганою заміною для феніксів або півнів. Вони теж пов'язані з енергією сонця, літа і тепла. Оскільки значення фламінго в фен шуй збігається із загальною характеристикою вогненних або просто яскравих птахів, рожеві фігурки потрібно тримати там, де править стихія Вогню. Так, розміщуючи фламінго в південній зоні, людина стимулює зростання власної популярності. Подвійне посилення слави можливо при додаванні статуетки з феніксом.

Значення фламінго по фен шуй в разі ніжних статуеток із закоханими птахами дещо змінюється. Тут можна говорити про силу відродження застояних почуттів, а також про повне перетворення в очах коханої людини.

Прекрасним виразом ніжності, турботи і взаємності є витончена картина або панно зі зграєю фламінго.

Журавлі в феншуй

Давній персонаж численних міфів і сказань, журавель на сході шанується як символ довголіття. Китайці вірять, що ці птахи переносять ангелів, а журавлі по фен шуй мають значення щастя, справедливості і удачі. Існують такі фігурки журавлів, як:

 • Птахи під сосною або на її тлі. Це відображення справжнього безсмертя, а також хоробрості. Для посилення сили здоров'я використовується ще зображення журавлів з персиками.
 • Пара журавлів (пташиний танець). Символізує гармонійний сімейний союз, який особливо активний в південно-західному секторі. У цю ж зону можна вішати картину з птахами на тлі сосни.
 • Птах з піском в клюві. Це розуміння важливості мовчання і обережність в словах. Такий талісман додає передбачливості і розсудливості власнику.
 • Журавель, який їсть змію. Цікаво, але цей символ пов'язаний з патріотизмом. Однак його сміливо можна ставити в центрі всієї квартири як уособлення перемоги добра над злом.
 • Птах, що стоїть на черепасі. Надає захист від негараздів і бід, довге життя і щастя. Це дуже потужний помічник, якого можна розміщувати навіть в саду або у дворі.
 • Журавлик з каменем в лапі. Цей талісман теж пов'язаний з охороною і є непоганим стражем, але все-таки він більше впливає на пильність самого господаря.
 • Журавель в польоті. Такий символ допомагає домагатися власних цілей і щиро пишатися своїми досягненнями.

Крім зазначених територій, фігурка червоного журавлика буде доречна в південному секторі. Таким способом можна пробудити вдалі можливості долі.

Також металевий птах в білих або золотих відтінках допоможе в зоні дітей активувати хвилі успішності. Розміщуючи зеленого журавлика в секторі сім'ї, людина спрямовує сили своєму потомству. А ось куди точно не варто ставити подібний талісман, так це на кухню, в туалет і ванну.

Жар птиця по фен-шуй

Жар птиця по фен шуй є синонімом для феніксів. Це теж сильний вогняний птах, який не зламається від невдачі або поразки. Різниця лише в тому, що жар-птиця завжди повинна бути золотою або червоною, тому що безпосередньо втілює вогонь, але при цьому вона не відроджується з попелу.

Матеріали

Вибираючи статуетку в китайському стилі, віддавайте перевагу скляним фігуркам, виконаним в палітрі малинового, оранжевого або червоного. На щастя, знайти картину з жар-птицею трохи простіше, ніж зображення з феніксом. Особливо корисним буде панно з красивою істотою з казки.

Присутність жар-птиці в наших традиціях розширює діапазон талісманів: натуральні свистульки або фігурки з яскравим забарвленням цілком підуть для активації того сектора, де панують вогонь з підтримкою Дерева.

Жар птиця по фен шуй має значення потужного покровителя і захисника. З нею можна протистояти будь-яким пасткам долі, адже вона заздалегідь попереджає про небезпеки. Тому у власників такого талісмана набагато менше неприємностей в житті.

Куди розмістити фігурку жар-птиці

Розміщувати жар-птицю по феншуй найзручніше перед головними дверима в будинок, щоб талісман завжди мав під собою якесь підвищення. У південній зоні цей символ розкривається на повну потужність, доповнюючи захист енергією творчості.

Зверніть увагу, що жар-птиця – це ще й символ казкового багатства, але дуже примхливий. Тому її потрібно залучати яскравим світлом лампи або вогню на кухні.

Для дівчат жар-птиця виступає відображенням жіночності, м'якості і внутрішньої гармонії.

Павичі в фен шуй

Серед птахів є особливо сильні і в той же час популярні за рахунок краси талісмани. Тому багато хто цікавиться, що означає павич по фен шуй. Цей образ пов'язаний з успіхом у кар'єрі і загальною радістю. Яскравий птах – уособлення гордості і безсмертя, а зображення зіниць на хвості китайці асоціюють з мудрістю.

Завдяки довгим пір'ям талісман захищає господаря і притягує тільки почесті. Як і саме різнобарвне пір'я, павич – символ по фен шуй, пов'язаний з незвичайними можливостями. Цей птах ототожнюється з благополуччям в сім'ї і захистом від зрад. Вважається також, що павич допомагає розкрити дар гіпнозу. По феншуй особливою силою володіють різні типи талісманів:

 • Птах з розпущеним і спрямованим вгору хвостом – образ неймовірної фортуни. Це відмінний подарунок для тих, хто приступає до реалізації нових ідей чи проектів. Тільки марнославним людям цей талісман не допоможе.
 • Павич зі складеним або опущеним хвостом – символ обережності і загального єднання. Це відповідний презент для людей, схильних до ризиків і стресів. Бізнесменам такий талісман допомагає приймати правильні рішення.
 • Золоті статуетки, інкрустовані дорогоцінними каменями і кристалами. Це досить дорогий презент, дуже цінний в Китаї. Не менш знаковими є порцелянові птиці з позолотою крил і хвоста і срібні фігурки з рельєфною обробкою всіх елементів.
 • Два павичі по фен шуй ідеальні для романтичної обстановки в спальні і зміцнюють сімейний союз. Особливо добре, якщо ці птахи дивляться один на одного або цілуються.
 • Павині пір'я – це східний символ високого соціального становища. Такий талісман при відповідному строкатому забарвленні зробить власника добрим і терплячим, а також притягне удачу.
 • Саморобні фігурки з павичем. Ці символи можуть бути зроблені з паперу, тканини, пластиліну, глини або бісеру. Особлива їх перевага в наділенні додатковою людською енергією.
 • Картини з птицею і предмети інтер'єру. Це знак процвітання, що несе в собі енергію слави. Особливо гарні такі подарунки для жінок, оскільки їм вони допомагають знайти партнера, а також посилити красу і безстрашність.

Матеріали

Таким чином, цілком зрозуміло, що матеріали при виборі талісмана з павичем не грають головній ролі. Фігурки зі скла, металу, кришталю, а також вишивка і фотошпалери несуть однакове смислове навантаження. Головне в даному випадку – дотримуватися колірного рішення в оперенні птиці. Павич повинен бути або в тон веселки, або білий.

До речі, білі павичі на сходах по фен шуй є відмінним варіантом гравюри або панно. Це символ неймовірної духовності і абсолютної гармонії.

Куди розмістити фігурку

Коли у людини вже є відповідні талісмани павичі, значення по фен шуй вже не так важливо, як головне місце розташування.

 • Зверніть увагу, що на півночі птах активізує зону Кар'єри.
 • У південному секторі павич відповідає за славу.
 • Північний талісман при цьому повинен бути в блакитний палітрі, а південний - в червоній, при цьому його потрібно підсилити присутністю свічок або каміна.
 • На південному заході пара павичів допоможе домогтися процвітання шлюбу.

А ось в дитячому секторі цей талісман не потрібен, інакше неминуче зростання гордині у дитини.

Птахи по фен шуй навіть при самому скромному оперенні асоціюються з красою і грацією. Вибирайте свій талісман на основі необхідної зони для активації. Качечки мандаринки по фен шуй або фламінго підійдуть для любові, а орли і журавлі - для охорони будинку.

Тільки потрібно пам'ятати – спочатку потрібно потурбуватись про правильний фен шуй дому, а потім вже займатися талісманами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024