Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Принципи фен-шуй. Принцип Інь - Ян. Принцип 5 стихій і інші

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Принципи фен-шуй

Принципи фен-шуй

1. Врахування впливу магнітного поля Землі. Приміщення, в якому живе людина, розглядають відносно основних сторін світу (північ, південь, захід, схід) і проміжних (південний схід, південний захід, північний схід, північний захід). Коли говорять ПІВНІЧ розглядають північний магнітний полюс, а не географічний. Ці два полюси не збігаються.

Між ними існує певний кут – відхилення.

Напрямки по сторонах світу асоціюються з певними енергіями, які діють на удачу людини по-різному. Кожна енергія має свій колір, триграму, назву, природне явище і ін.

Докладно це описано у вченні про Багуа.

2. Принцип "ПЕЧЕРИ" – принцип 4 магічних захисників. Якщо представити людину, яка виглядає з печери, то за спиною у неї гора –захист, черепаха. Попереду – відкритий простір – фенікс. Він завжди бачить, що відбувається навколо. Ліворуч невелике підвищення – дракон. Праворуч – високі дерева – тигр. І завжди людина відчуває себе комфортно, якщо сидить спиною до стіни і бачить вхідні двері і вікно.

3. Антропний принцип – дім порівнюють з людським організмом. Фасад будинку – "обличчя", двері – "рот", кухня – "шлунок", ванна і туалет – "органи виділення", вікна – "очі". І страждання, невдачі людини завжди знаходять відповідність з будинком.

4. Принцип Інь ЯН. Два протилежних початки постійно змінюють один одного і створюють ритм в нашому житті, схожий на синусоїду - то підйом, то спад.

5. Принцип 5 стихій. Це взаємодія стихій: вогню, землі, металу, води, дерева.

6. Принцип поєднання 10 небесних стовбурів і 12 земних гілок. Це поєднання утворює 60 станів ритмічно мінливих кожні 60 днів, років. Це застосовується в прогностичних практиках.

10. Принцип енергетичний – все складається з енергії Ци. Ві взаємодії пояснюються рухом енергії. Є різні якості енергії.

"Ци не має форми, але форма може приймати Ци, якщо вона готова і має відповідну спрямованість."

11. Принцип дев'яти палаців - ЛО ШУ. Магічний квадрат, який містить цифри від 1 до 9. Сума в будь-якому напрямку дорівнює 15. Кожний рік має свій квадрат ЛО ШУ, час іде і цифри міняються місцями, стають не гармонійні. Оскільки кожна цифра несе енергетичне навантаження і дозволяє визначити вплив енергії тієї або іншої кімнати будинку, то схему накладають на план квартири будинку, щоб проаналізувати вплив удачі і зробити корекцію.

12. Принцип восьми триграм. Триграма уособлює ритм сторін світу, напрямків і відповідних цій природі і енергії. Вони характеризують зміну космічної енергії в часі і просторі. А ми можемо передбачити як це може вплинути на нас.

13. Принцип Небо - Земля - Людина. Людина сприймає вплив Неба і Землі у вигляді певної удачі (подій, зустрічей, знаків) і трансформує в справи.

14. Принцип "ідеального минулого і спотвореного справжнього".

У фен-шуй це співвідноситься з Переднебесним Багуа і Післянебесним Багуа. Ци колишнього Неба знаходиться поза часом і простором, вона незмінна. Ци пізнього неба існує в часі і просторі. Вона мінлива.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024