Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Прибирання по фен-шуй. Основне правило дуже просте: не давайте ци застоюватися, перетворюючись в ша. Не забувайте про регулярне прибирання по фен-шуй (причому і в шафах і столах).

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Прибирання по фен-шуй

Прибирання по фен-шуй

Фен-шуй – вчення, що зародилося в Древньому Китаї і допомагає людині досягти гармонії з навколишнім світом, сьогодні захоплюються багато. І це не випадково, адже фен-шуй допомагає залучити в життя удачу, любов і багатство, підтримати і нормалізувати здоров'я тіла і духу. Головне, дотримуватися основного принципа: дати якомога більше простору для цілющої енергії ци і навпаки, всіляко відгородити себе від руйнівної енергії ша. Основне правило дуже просте: не давайте ци застоюватися, перетворюючись в ша. Не забувайте про регулярному прибиранню по фен-шуй (причому і в шафах і столах).

Звідки починати прибирання по фен-шуй?

В першу чергу потрібно перевірити ті місця, куди ви не заглядали дуже давно, більше року або двох. Безжально позбудьтеся від усього старого і непотрібного. У кожного з нас є речі, які вже вийшли з моди, але і викинути - і ось вони припадають пилом у шафах і коморах, створюючи затор ци. Але роздавши старий одяг, ви звільните дорогу цілющій енергії і тим самим приберете «засмічення» і в свого  громадського та особистого життя - адже фен-шуй вчить, що все взаємопов'язане!

Ніколи не залишайте біля входу відра для сміття або пакети (мовляв, щоб не забути винести завтра) - в такому випадку енергія ци, яка проникає в будинок в основному через двері, насититься вкрай негативною енергією сміттєвої купи (і тоді у вашому житті неминучі хвороби та скандали ), а регулярне прибирання квартири по фен-шуй допоможе уникнути багатьох потенційних проблем.

Погано, якщо ваші ванна і туалет розташовані навпроти вхідних дверей - в такому випадку у вас можуть виникнути проблеми з грошима. Але ще гірше, якщо у вас постійно тече кран у ванній або на кухні, в такому випадку ваші гроші будуть витікати так само швидко, як вода. Полагодьте крани якомога швидше, закривайте унітаз кришкою, не тримайте двері у ванну і туалет відкритими - все це сприяє витоку ци з дому (протікаючі крани і відкритий унітаз - все одно що «рани» на енергетичному тілі вашого будинку). Зробити перепланування занадто дорого і клопітно - тому якщо санвузол розташований навпроти входу, прикріпіть на його двері зображення магічного восьмигранника багуа (ви можете купити його в будь-якому езотеричному магазинчику або намалювати самі). Це скоректує і гармонізує потоки енергії в вашому домі. Але ніколи не вішайте на двері санвузла (і взагалі навпроти входу в квартиру) дзеркало, як радять деякі дилетанти від фен-шуй - в такому випадку вся енергія ци, відбившись, просто піде з квартири назад.

Ще про дзеркала в фен шуй

Вони можуть бути як дуже корисні, так і шкідливі - дивлячись що в них відбивається. Якщо ви хочете, щоб чогось у вашому житті стало більше - помістіть це напроти дзеркала (гроші, коштовності і т.п.). Але ні в якому разі не ставте дзеркала (а також ТБ і поліровані меблі) так, щоб в них відбивалося ліжко - в такому випадку у ваше життя будуть весь час вторгатися чужі люди, а значить, значно зростає ризик зрад.

Телевізор і комп'ютер - це як ще одні двері в нашій квартирі - тільки в тонкий світ. Увімкніть телевізор, коли він нічого не показує. і ви відчуєте, що від нього йде потік енергії (але навряд чи її можна назвати сприятливою). Коли ви виключаєте телевізор або комп'ютер, двері в тонкий світ продовжують «працювати» ще кілька годин - і через них в ваше житло можуть безперешкодно проникати різні, в тому числі і ворожі астральні сутності (це можна порівняти з проникненням комп'ютерного вірусу). Тому так небезпечно засинати перед працюючим телевізором.

Ліжко також не повинно бути розташоване навпроти вхідних дверей - але при цьому той хто лежить на ньому обов'язково повинен їх бачити. Також стежте, щоб ваше ліжко, крісло, робочий стіл (словом, місця, де ви проводите багато часу) були захищені від руйнівних енергетичних потоків, які створюють гострі кути балок стін і предметів меблів. (В цьому випадку енергія, що йде від кута, ріже вас як ніж). Зовсім недарма на Русі, далекій від Китаю з його древніми знаннями, було повір'я: «сяде дівчина навпроти кута стола - бути їй безплідною та незаміжньою». Подивіться на будь-яку будівлю, навпроти якої інша будівля стоїть кутом до неї - і ви обов'язково помітите навпроти кута тріщину в стіні «будинку-жертви». Те ж саме відбувається і з вашим здоров'ям - гострі кути ріжуть вас, і воно руйнується.

Ви до сих пір самотні? Можливо, у вашому житлі занадто багато жіночих портретів (картин, фото, карбувань). Жінки люблять прикрашати свої квартири зображеннями «ідеальних» красунь, «щоб було на кого рівнятися, та й оку приємно», але в даному випадку це може надати їм ведмежу послугу. Якщо хочеться заміж, краще повісити кілька зображень привабливих «мачо» (можна також, щоб вони при цьому відбивалися в дзеркалі), а ще краще - плакати із зображенням щасливих пар. Можна також скористатися китайською технікою квітки персика для активізації любовної сфери.

Про восьмигранник багуа, на трактуванні якого заснований весь фен-шуй, ми вже говорили. Якщо накласти його на план будь-якої кімнати, то зона любові і шлюбу буде знаходиться в дальньому правому куті від входу, зона багатства-в крайньому лівому. Якщо ви хочете залучити у ваше життя любов і гроші, помістіть в цих зонах предмети, що символізують сімейну гармонію і матеріальне благополуччя. Це можуть бути фрукти, картинка, що зображає щасливу пару (зона любові), або гроші (зона багатства). Обидві ці зони повинні бути добре освітлені (якщо, наприклад, в зоні любові пануватиме напівтемрява, то і ваше особисте життя буде таким ж тьмяним). Дуже вдало, якщо в зоні любові розташоване подружнє ліжко, а в зоні багатства - робочий стіл. Але не ставте в зону любові телевізор - це призведе до вашого життя занадто багато непотрібних людей.

У древньому мистецтві фен-шуй є ще безліч великих і маленьких хитрощів, які допомагають поліпшити життя.

Відомо, наприклад, що наша планета - це великий магніт, а в організмі людини досить багато заліза. Тому для кожного з нас залежно від статі і року народження існують свої сприятливі і негативні напрямки орієнтування будинку і кімнат по сторонах світу. Якщо ви живете в квартирі / кімнаті, орієнтованій сприятливо для вас, ви завжди будете прокидатися бадьорим і в хорошому настрої. А якщо в негативному, то це те ж саме, що вийти легко одягненим на холодний вітер - начебто не смертельно, але незатишно. А якщо знаходитися «на вітрі» довго, можна навіть захворіти!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024