Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Проїзди і дороги по фен шуй. Поганий Фен-шуй можна спостерігати в несприятливих транспортних розв'язках, прямих доріг, естакад і мостів

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Проїзди і дороги по фен шуй

Проїзди і дороги по фен шуй
Поганий Фен-шуй можна спостерігати в несприятливих транспортних розв'язках, що випускають ворожий смертоносний подих; прямих доріг, що несуть смерть і нещастя, естакад і мостів, які завдають шкоди околицях будь-якого будинку або будівлі.

Однак існують і інші конструкційні особливості рельєфу поблизу будинку, що викликають несприятливий Фен-шуй. Ось деякі найпоширеніші з цих проблем, які ніколи не слід випускати з уваги.

  1. Якщо будинок (і особливо його вхідні двері) розташований навпроти вузького проходу між двома високими будинками або затиснутий між двома високими будинками, то він страждає від поганого Фен-шуй. В результаті виникає підвищена напруга на роботі, втрата енергії та ентузіазму, хвороба. Якщо ви не можете виїхати з такого будинку, то краще за все переорієнтувати вхідні двері, якщо вони виходять на такий вузький проїзд, і встановити яскравий ліхтар на даху, якщо будинок затиснутий між двома високими будинками. Це підвищує ци і покращує ситуацію. Іншим рішенням проблеми може бути розміщення великого увігнутого дзеркала на даху, яке символічно переломлює зображення прилеглих будівель.
  2. Будинок (і особливо вхідні двері), перед яким знаходиться тупик або, того гірше, колоподібний проїзд, який нагадує китайську гробницю, може призводити до того, що мешканці такого будинку часто хворіють. Їх життя позбавляється гармонії. Страждають і стають важко керованими діти, надлишкова іньська енергія викликає погіршення характеру, сварки і величезне невезіння в усіх справах. Тупик перед дверима зазвичай означає відсутність виходу з ситуації, що склалася. Можна вирішити проблему, пофарбувавши вхідні двері в яскраво-червоний колір, встановивши два яскравих ліхтаря перед входом не нижче, ніж на висоті трьох метрів над землею, і посадивши ряд дерев, щоб затулити огляд несприятливого дорожнього розташування.
  3. Під'їзні алеї ніколи не повинні мати форму прямих доріг, які безпосередньо упираються в двері будинку. Це також погано, як і Т-подібне перехрестя, і, фактично, призводить до таких же ефектів. Бажано, щоб під'їзні алеї закруглялися в сторону вхідних дверей, але не безпосередньо перед дверима. Кільцеві проїзди вважаються сприятливими, але тільки в тому випадку, якщо вони дійсно кільцеві, а не просто викривлені в формі турецької шаблі. Кажуть, що особливо сприятливі кільцеві проїзди з фонтанами в центрі. Під'їзні алеї з одними воротами краще, ніж з двома, якщо тільки ви не живете на території величезного приватного володіння. Двоє воріт перед житловим будинком середнього розміру призводять до дисбалансу і витоку грошей на сторону. Таке, природно, не рекомендується.
  4. Під'їзні алеї повинні знаходитися на одному рівні. Коли дорога занадто круто спускається до будинку, Фен-шуй псується. Коли дорога піднімається вгору, Фен-шуй не так уже й поганий, але і не настільки хороший, як міг би бути, якби під'їзна алея розташовувалася на одному рівні з зовнішньою під'їзною дорогою.
  5. Уздовж під'їзних алей завжди можна і потрібно ставити ліхтарі. Ліхтарі по обидві сторони проїзду сприяють тому, щоб енергія зберігалася збалансованою. Крім того, у таких алей повинна бути однакова ширина на всьому протязі. Ті, що звужуються до дверей або до воріт, створюють дисбаланс, який призводить в результаті до невдач, оскільки сприятливі можливості не дають плодів і виникають труднощі із заощадженням грошей. Які б не були до будинку надходження, вони тут же "йдуть" назад. Добре, коли під'їзні алеї паралельні вхідним дверям. А ще краще, якщо вони закругляются в сторону вхідних дверей.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024