Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Прогнозування майбутнього. Китайська метафізика - корисне придбання, яке ви можете використовувати для поліпшення якості свого життя.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Прогнозування майбутнього

Прогнозування майбутнього

Китайська метафізика - корисне придбання, яке ви можете використовувати для поліпшення якості свого життя.

Важливим кроком на цьому шляху є прогнозування майбутнього. Ми не говоримо про гадання, пророкування, ясновидіння, магію, тому що це не має відношення до прогнозування. Прогнозування - це визначення наслідків на основі бачення фактів і розуміння тенденцій. 

Один з важливих смислів мистецтв Ба Цзи, Ци Мень Дунь Цзя і тому подібних в тому, щоб привести вас до правильного визначення наслідків

Система працює наступним чином: ви дивитеся карту, бачите різні сценарії, виявляєте найбільш ймовірні ... дивитеся реальні події (факти) ... зіставляєте сценарії в карті з низкою подій в реальному житті, виявляєте тенденції в реальному житті ... оцінюєте ймовірність розвитку тенденцій за допомогою карт ... робите висновок (будуєте прогноз) щодо майбутнього.

Ця технологія працює як для прогнозування суспільних подій, так і для прогнозування розвитку життєвих аспектів окремих людей, наприклад, здоров'я чи матеріальний стан. Цікавим бачиться використання такого підходу до прогнозування сімейного життя, або сумісності. Ваш обранець або обраниця, як правило, є особистістю, яка сформувалася, зі своєю історією. У цій історії достатньо фактів, щоб виявити тенденції, важливі для стійкості вашого світу. Беріть факти з життя вашого обранця до знайомства з вами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024