Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен-шуй вважає спальню найбільш важливою.Проблеми в спальні і їх вирішення за допомогою фен шуй

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Проблеми в спальні і їх вирішення за допомогою фен шуй

Проблеми в спальні і їх вирішення за допомогою фен шуй

Фен-шуй вважає спальню найбільш важливою кімнатою в будинку, так як вона у величезній мірі впливає на стан здоров'я, а також на взаємини і благополуччя в шлюбі.

Ідеальна форма для спальні по фен-шуй – квадрат або прямокутник. Підсвідомість людей погано сприймає житловий простір нестандартної форми, весь час ніби намагаючись відповісти на питання – «що ж це таке?» Тому в такій кімнаті людині не вдається як слід відпочити.

Кімнати різного нестандартного типу (наприклад, зі скошеними стелями або численними дверима) призводять до дисбалансу енергетики і різних проблем. На щастя, фен-шуй має в своєму арсеналі ті способи вирішення і засоби для усунення негативних впливів. Розглянемо деякі варіанти ситуацій, пов'язаних з нестандартною формою спальні і можливі варіанти вирішення цих проблем.

 • Кімната нестандартної форми. Подібна форма кімнати може бути причиною краху надій, млявості, проблем зі сном, а також зі шлюбом. В цьому випадку рекомендується в центрі кімнати повісити кришталеву грановану сферу або дзвіночки.
 • Похила стіна в зоні «Сім'я і шлюб». Це може стати причиною суперечок. Виправити ситуацію можна, розмістивши з одного боку цієї стіни ліхтар, а з іншого – живу рослину.
 • Розташування в спальні каміна. Говорячи символічною мовою, камін може спалити енергію шлюбу, що призведе до виснаження і перевтоми. Для усунення цієї проблеми перед каміном слід поставити велику кімнатну рослину.
 • Виступаючий гострий кут стіни спрямований в бік ліжка. Виникаючий в даному місці "Стрілоподібний енергетичний потік" може завдавати шкоди ногам людям, які сплять на такому ліжку. Для усунення проблеми навпроти виступаючого кута слід повісити кришталеву грановану сферу.
 • Наявність на лівій стіні великого вікна, а на правій – великих розсувних скляних дверей. В цьому випадку в кімнату потрапляє і йде з неї надмірна кількість енергії. На психологічному рівні це створює у сплячих людей відчуття беззахисності. Для врівноваження енергетичних потоків між вікном і зовнішніми дверима слід повісити кришталеву грановану сферу.
 • Двері шафи при відкритті вдаряються об двері спальні. Подібна ситуація може стати причиною виникнення конфліктів. Для усунення цієї проблеми на зовнішніх сторонах дверей слід повісити тканинні помпони червоного кольору.
 • Вузький вхід в спальню. Наявність такої проблеми може шкодити кар'єрі і не сприяти появі сприятливих перспектив. Для усунення негативного впливу над дверима спальні слід повісити дзвіночки.
 • З місця розташування ліжка не видно двері спальні. Подібне розташування перешкоджає досягненню успіху в багатьох сферах життєдіяльності. Рекомендується встановити стіну для захисту від енергетичного потоку, який іде від дверей, або дзеркало, щоб мати можливість добре бачити двері.

У числі важливих факторів, що впливають на енергетику спальні і здатних принести проблеми зі здоров'ям і створити перешкоди вільному доступу позитивної енергії Ци – заблокований вхід в спальню і наявність вікна або балки на стелі спальні. Наступні методи здатні виправити негативну ситуацію:

 • Вікно над ліжком. Природне світло, що надходить через таке вікно в спальню, може заважати сплячій людині. Для усунення цієї проблеми під вікном слід повісити кришталеву грановану сферу.
 • Заблокований вхід. Якщо навпроти входу в спальню розташована шафа, то між ним і входом погана циркуляція енергії і прохід людей. Це може стати причиною невдалого особистого життя, частої відсутності в будинку, появи труднощів з пошуком партнера. Для усунення проблеми на ближній до дверей стінці шафи слід повісити дзеркало, розміри якого повинні відповідати висоті і ширині цієї стінки. Дзеркало створить ілюзію розширення простору і приверне додаткову енергію в кімнату.
 • Наявність балки над ліжком. В цьому випадку виникає енергетичний тиск на сплячих людей, в результаті чого можуть виникати проблеми з серцем. Для усунення негативного впливу в зонах «Здоров'я» і «Шлюб» фен-шуй рекомендує по краях балки повісити під кутом 45 ° бамбукові флейти. Альтернативний варіант для вирішення цієї проблеми – переміщення ліжка таким чином, щоб його узголів'я перебувало під балкою.

Рухаючись по дому, енергія Ци потрапляє в різні кімнати будинку, в тому числі і в спальню, через двері. Тому двері в фен-шуй є важливим фактором сприятливої енергетики простору і життєвого успіху в цілому. Іншими словами своєчасне вирішення проблем, пов'язаних з дверима, може позбавити від багатьох труднощів і забезпечити добробут всієї сім'ї.

Для забезпечення ефективного нічного відпочинку дуже важливо не забувати про основне призначення спальні. Однак в даний час люди в спальні дивляться телевізор, працюють, займаються фізичними вправами, розважаються, зберігають різні речі, читають і навіть їдять – все це, на жаль, не сприяє якісному відпочинку, що, на жаль, призводить до проблем зі здоров'ям.

Бажано зробити так, щоб спальня виконувала лише своє пряме призначення. Перенесіть всі свої справи в вітальню або їдальню. Оздоблення і прикраса спальні повинні бути по-можливості простими. Для повноцінного нічного сну і поліпшення відносин між подружжям фен-шуй рекомендує виконати наступні дії:

 • Приберіть із спальні телефони. Це стосується будь-яких телефонів і приладів, які видають дратівливі різкі звуки, здатні різко перервати сон. Якщо це неможливо, то на ніч їх слід хоча б відключати.
 • Винесіть телевізор і музичний центр. Ніщо так негативно не вплине на взаємини подружжя в спальні, як телевізор. Якщо немає можливості забрати телевізор зі спальні, в вимкненому стані накривайте його чимось.
 • Перенесіть книжкову шафу, стопки журналів, пачки паперу і т.п. Все це заважає нормальному сну, мозок людини продовжує вирішувати якісь питання. Хоча дві-три книги на нічному столику, звичайно, не завадять.
 • Приберіть із спальні офісне обладнання, комп'ютер, принтер і робочий стіл. Все це негативно впливає своїм шумом і електромагнітним випромінюванням, позбавляючи людей життєвої енергії. З цієї ж причини не рекомендується розташовувати електричні будильники і радіоприймачі на відстані ближче 80 см. Якщо ви працюєте в спальні, то частина кімнати, в якій знаходиться обладнання, слід відокремити ширмою.
 • Винесіть зайві меблі. Прагніть до простоти – це сприяє досягненню умиротвореного стану, спокою і гармонії. Зайва кількість меблів, особливо високих і великих розмірів, пригнічує енергетику кімнати, а також людей, які знаходяться в ній. У них це може проявлятися пригніченістю або переляком. Також слід звернути увагу на наявність в спальні отруєних стріл, кутів і виступів меблів, спрямованих на ліжко. Щоб нейтралізувати негативний вплив отруєних стріл, меблі в спальні слід переставити або завісити подібні місця тканиною, поставити перед ними кімнатні рослини.

Двері і вікна у спальні по фен шуй

Через вікна в будинок потрапляє природне світло, але не рекомендується розташовувати ліжко в безпосередній близькості від вікна, так як це розташування не застрахує від протягів, а також негативного впливу потужних енергетичних потоків. Якщо ж немає можливості переставити ліжко, то для розсіювання надлишкової енергії рекомендується повісити на вікно кришталеву грановану сферу.

Також на якість енергетики та її вплив на сон і різні сфери життя впливають додаткові двері в спальні і вікна. Найкраще, коли в спальні всього одні вхідні двері (виключаючи двері гардеробної або шафи). Наявність декількох дверей в спальні буде сприяти залученню додаткових енергетичних потоків, що буде негативно позначатися на нічному відпочинку, послаблюючи сплячих людей. Через додаткові двері з спальні також може йти необхідна життєва енергія, що негативно позначиться і на стані здоров'я, і ​​на фінансовому становищі, і може шкодити відносинам з іншими людьми.

До прямих втрат енергії, а отже – до негативного впливу на здоров'я і відносини в шлюбі призводять двері ванної кімнати, що виходять в спальню. Така ситуація трапляється, коли намагаються реалізувати зручності в спальні – свого роду комплекс, що складається з ванної кімнати, туалету та безпосередньо самої спальні. Однак це погано узгоджується з принципами фен-шуй і тому негативно впливає на енергетику людей, які тут проживають. Відкритий доступ до ванної кімнати служить свого роду дірою, через яку із спальні йде дорогоцінна енергія. Якщо дверей у ванну немає, слід повісити фіранку або встановити їх, а самі двері рекомендується тримати постійно закритими. Крім того, бажано повісити на зовнішню сторону дверей дзеркало на всю їх довжину.

Зовнішні двері в спальні символізують по фен-шуй часту відсутність одного з партнерів будинку, а також ймовірність розлучення і фінансових втрат. Погіршує ситуацію наявність в цих дверях вікна (наприклад, французька двері з вікном, що доходить до підлоги). Для врівноваження енергетики спальні такі двері слід замінити на цільні і користуватися нею якомога рідше. Якщо ж двері зі спальні розташовані навпроти зовнішніх дверей, то від цього також можуть страждати шлюб і фінанси мешканців. Для усунення проблем, пов'язаних з наявністю зовнішніх дверей в спальні, повісьте перед ними мідні дзвіночки. Також бажано цими дверима практично не користуватися.

Усунення проблем, пов'язаних з дверима у спальні

 • Наявність зовнішніх дверей в спальні може стати причиною проблем у взаєминах партнерів, погіршення фінансового становища або втрати здоров'я.
 • Для вирішення цієї проблеми біля зовнішніх дверей слід повісити дзвіночки. Цей засіб врівноважить вхідні та вихідні енергетичні потоки, допоможе утримати необхідні енергії в кімнаті, а також захищатиме сплячих людей.
 • Енергетичний потік проходить від головних до зовнішніх дверей і перетинає задню частину ліжка. Така ситуація може стати причиною проблем з кар'єрою.
  Повісьте в центрі кімнати кришталеву грановану сферу. У даній ситуації вона виконує дві функції. Перша: розміщення в центральній зоні подібного засобу благотворно впливає на всі зони. Друга: гранована сфера врівноважує два енергетичних потоки – між вхідними і зовнішніми дверима, тим самим захищаючи сплячих людей.
 • Відсутність дверей між спальною зоною і ванною. При подібному розташуванні ванна кімната забирає багато енергії у сплячих людей, завдаючи шкоди їх взаємовідносинам і створюючи проблеми зі здоров'ям. В цьому випадку слід закрити зону ванної фіранкою. Це створить візуальний бар'єр, що знизить негативний ефект і позитивно відіб'ється на шлюбі і здоров'я. Ще краще встановити в цьому місці двері.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024