Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Проблеми із зачаттям, невдала вагітність в карті долі бацзи

Проблеми із зачаттям, невдала вагітність в карті долі бацзи

Ви довго очікуєте «двох смужок»? Проблеми з настанням вагітності може з безлічі причин. І в цьому випадку не потрібно втрачати час. Якщо є проблеми із зачаттям, виношуванням (були невдалі вагітності), то не потрібно тягнути, а звернутися за медичною допомогою, пройти обстеження і призначене лікування.

Хороший лікар обов'язково повинен визначити причину виниклих проблем і призначити лікування. Якщо це не серйозні проблеми, то вони успішно вирішуються. Але звичайно є і ситуації, коли лікарі говорять про неможливість мати дітей.

Але ж лікарі теж люди і вони можуть помилятися. Бувають випадки, коли обом партнерам кажуть, що вони здорові і немає причин щоб не мати дітей або пройшли лікування, а результату немає. Або у жінки вже є діти, а спроби народити ще дитину стають невдалими (викидень, завмерла вагітність).

В цьому випадку можна подивитися, що говорять про проблему із зачаттям і при невдалій вагітності Карти долі Бацзи (4 стовпи долі і удачі).

Що це таке?

Карти долі Бацзи не є якимось шаманством, танцями з бубном і не мають ніякого відношення до звичайних картах.

Система Бацзи склалася в стародавньому Китаї (ще до нашої ери) і дійшла до наших днів. Вона являє собою набір з 8 ієрогліфів, які розділені на 4 пари (стовпи) по 2 в кожній. Це стовп часу, дня, місяця і року.

Така карта будується на основі дати народження людини (час народження обов'язковий) та місця народження. У ній записана вся життєдіяльність людини.

Якщо розглядати карту долі ба цзи щодо проблем із зачаттям, виношуванням і невдалої вагітністі, то можна подивитися чи є ця проблема вродженою або такою, що прийшла в часі і через деякий час може зникнути, чим може бути ураження, вибрати хороший період для зачаття і виношування для успішної вагітності (якщо це можливо по карті і медичним показанням).

Хоча в таких випадках обмежуючим фактором є проблеми із зачаттям і невдалою вагітністю, і в першу чергу по карті дивляться вдалі періоди для цих цілей, але також потрібно і дивитися на карту майбутньої дитини, щоб в ній було менше конфліктів. Це завдання максимум. Але всю карту цілком майбутньої дитини можна побачити тільки тоді, коли вона народиться, щоб знати повну дату народження. Якщо планується планове кесареве, то тут вже можна підібрати для цього точний час, для максимально вдалої долі дитини. В даному випадку це цілком реально!

Ви можете задати питання по народженню дитини при проблемах із зачаттям, невдалій вагітності (перервана вагітність, завмерла вагітність, викидень).

Для цього Ви можете скористатися Акцією на сайті 24-fengshui.com (безкоштовно) "Консультація по карті долі бацзи безкоштовно".

Для правильної відповіді з проблем зачаття, невдалої вагітності знадобиться така інформація:

1. Дата народження (час народження потрібен обов'язково), місце народження (вказуйте країну і найближчий обласний центр). Вкажіть чи вчасно народилися (9 місяців) або якщо знаєте дату свого зачаття, то ще краще.

Бажано вказувати свої дані і партнера (якщо проблеми із зачаттям, то потрібно подивитися чи немає проблем у партнера).

2. Яка саме проблема? Якщо були невдалі вагітності то вказуйте дату зачаття і дату переривання.

Обстежувалися? Що кажуть лікарі? Є якісь серйозні проблеми зі здоров'ям?

3. Якщо є діти, то вкажіть стать і дату їх народження.

Буду радий відповісти на Ваші питання

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2022