Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Про символи Фен шуй. Аксесуар фен шуй - як працює аксесуар фен шуй. Правила поводження з аксесуарами фен шуй. Дізнатися все і трохи більше про те як працює аксесуар фен шуй

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Про символи Фен шуй

Про символи Фен шуй

Давайте поговоримо про всіма улюблені аксесуари, які останнім часом стали так популярні. Зараз, дуже важко знайти квартиру, де не було б хоч однієї китайської жабки, статуетки або монетки. Дивно, але навіть ті, хто зовсім не вірить в їх «чарівні» властивості, обіцяні глянцевими журналами, все одно їх купують і навіть намагаються розставляти по сторонах світу.

Як ми вже говорили, що на жаль, значна частина людей, щиро вважає, що Фен Шуй – це мистецтво розставляти саме ці самі аксесуари, і купивши пару качечок-мандаринок чекають великої і світлої любові, а вона чомусь десь затримується. Але використання аксесуарів - це аж ніяк не дотримання принципів Фен Шуй, хоча деякі з них, дійсно, необхідні. Взагалі, ми б розділили всі наявні в продажу аксесуари на два типи, перший тип заснований на китайській традиції і вірі людей. Це різні божества, грошові конверти, пастки для снів і т.д. До другого типу відносяться аксесуари, які використовуються в практиці Фен Шуй. Це музика вітру, кристали, компас лопань т.д.

У нашій статті ми вирішили познайомити вас з популярними аксесуарами фен шуй (Частина 1, Частина 2), розповісти як їх правильно використовувати і допомогти в них розібратися. Адже коли людина заходить в сувенірний магазин, то від кількості жабок, монеток, золотих злитків у нього просто розбігаються очі, хочеться все і відразу, а що дійсно потрібно вибрати - незрозуміло.

Багато сперечаються про корисність аксесуарів, хтось вважає їх марною тратою грошей і часу. Хтось, навпаки, купує їх з величезною охотою, і вважають, що вони можуть творити чудеса. Зрозуміло, нерозумно вважати, що варто поставити Хотейчика в зону грошей, і ми тут же виграємо Джек Пот в Суперлото! Але буває і таке, що саме цей самий Хотейчик може надати вам серйозну допомогу і підтримку!

На питання чи працюють аксесуари, ми можемо сміливо відповісти: ПРАЦЮЮТЬ, але от тільки не у всіх! Чому? Тому що існують прості правила поводження з аксесуарами, про які багато хто чомусь забуває, або не знають. І ми зараз Вам про них розповімо.

Примітка: я вважаю, что першими визначальними для людини є її Карта долі Бацзи, далі – фен шуй дому, і вже потім, можливо, різні талісмани.

Правила поводження з аксесуарами

  1. По-перше, не намагайтеся придбати відразу багато аксесуарів. Не варто купувати двадцять ХОТТЕЙ (для більшого ефекту), десять Ганеша, завішувати весь будинок Музикою вітру або розвішувати на всі стіни китайські панно! Багато - це не означає добре! Іноді краще мати одного Хоттея, ніж сотню інших фігурок. Пам'ятайте, що помилкою буде вважати аксесуари головними засобами Фен Шуй, це скоріше ваші друзі і помічники, і деколи краще мати одного вірного і надійного друга, ніж сотню знайомих!
  2. По-друге, ніколи не купуйте аксесуар, якщо зовні він вам не подобається! Нехай навіть ви знайшли єдину в усьому місті Ганешу, і вважаєте просто необхідним, що цей символ був у вашому домі! Якщо щось вас бентежить, краще почекати поки не привезуть нову партію. Адже ми зазвичай не виходимо заміж за першого-ліпшого тільки тому, що іншого чоловіка по близькості немає, правда? Ми шукаємо свою половинку. Також і свій аксесуар потрібно знайти.
  3. Якщо ви знайшли вподобану вам фігурку, перед покупкою обов'язково потримаєте її в руках. Якщо відчуттям буде приємним і комфортним, то ця фігурка для Вас, якщо ж ні, спробуйте інші.
  4. Коли ви прийдете додому з покупкою, не поспішайте відразу ставити фігурку на поличку. Спочатку з нею потрібно познайомиться і активізувати. Як знайомиться? Можна просто сказати «Привіт, я Петя, давай дружити» і по-дружньому потерти фігурку! Або провести простий ритуал. Запаліть свічки, включіть музику, розслабтеся. Потім візьміть вашу фігурку в руки, погладьте її, відчуйте її тепло, попросіть у неї допомоги в тій області, в якій вона вам необхідна. Подякуйте за допомогу, і поставте фігурку на призначене для неї місце.
  5. Ставтеся до фігурки з повагою. Слідкуйте, щоб вона не покривалася шаром пилу, або щоб ваш котик НЕ гриз її. Їй повинно бути комфортно і добре.
  6. І не забувайте її активізувати! Вітайтеся з нею, коли входите в будинок або кімнату, торкайтеся часом до неї, вони це дуже люблять! Наприклад, бог Хоттей любить, коли йому труть животик, а Ганеша - коли її гладять по долоньці! Для деяких фігурок божеств, є спеціальні мантри, які активізують їх силу, ви можете повторювати їх або співати! Головне - проявляйте любов і турботу до своєї фігурки, і вона відповість тим же.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024