Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Про елемент Вода. Вода - це невизначена, прихована енергія, спрямована на всі боки.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Про елемент Вода

Про елемент Вода

Сьогодні ми поговоримо про найбільш іньський з усіх П'яти елементів – Воді.

Що значить «найбільш іньський»? Це означає, що в ньому відсутній яскравий прояв енергії, як у Вогні, наприклад, – його діаметральній протилежності.

Вода – це невизначена, прихована енергія, спрямована на всі боки. За відчуттями вона порівнянна із зимою, коли все живе завмирає, але десь в глибині знаходяться насіння, що чекають поштовху до весняного пробудження. Вода – це ніч, коли всі сплять і накопичують свої сили для наступного дня. Саме тому вона і вважається іньською.

В кінцевому підсумку, все живе на Землі з'явилося з води.

Вода – це і єднальна енергія чогось з чимось. Це плинність, пластичність, емоційна чутливість.

Вода є переносником ци – тієї самої енергії, що пронизує все живе, про яку пишуть у всіх книгах по феншуй, і на русі якої побудована вся східна філософія, наука і медицина.

Яскраве уявлення про співвідношення користі і шкоди ци можна отримати, спостерігаючи саме за водними потоками. Плавний рух річки, легкий теплий дощ – це корисна ци, яка живить все навколо. Шторм або цунамі – це надлишок ци, який може вбити в буквальному сенсі цього слова. Але недолік ци теж смертельний. Його можна порівняти з пустелею, а в пустелі життя практично немає.

Таким чином, ми бачимо: користь енергії в її збалансованості. Саме тоді вона дасть максимально можливу підтримку.

Що значить елемент Вода для нас з вами вже на внутрішньому рівні – рівні емоцій?

Якщо в людині Вода знаходиться в балансі, то вона задоволена ходом життя, здатна миритися з різними ситуаціями, може пристосуватися до всього, оскільки довіряє долі. Вона дипломатична, красномовна, добра і м'яка.

Основне поле діяльності, де проявляється Вода – всі комунікації, транспорт, спілкування, подорожі. Тому Воду можна використовувати для оформлення приміщень по фен шуй: турфірм, транспортних компаній, офісів журналістів.

За допомогою чого можна залучити Воду в наше оточення?

  • По-перше, за допомогою кольору. Колір Води - синій або чорний.
  • По-друге, за допомогою різних форм. Її форми хвилясті і / або неправильні.
  • По-третє, за допомогою матеріалу. З оздоблювальних матеріалів до Води відносяться всі види скла, а також штучні матеріали (пластмаса, ДСП), оскільки вони зазнали такої сильної обробки, що ніякої енергії, крім Води, в них вже не залишилося.
  • І, зрозуміло, найяскравішим виявом Води є фонтанчики, акваріуми і басейни. Тут ця стихія представлена ​​в своєму природному вигляді. Вплив такого об'єкта не можна порівняти з впливом на нас скляного столу або вази, наприклад.

До речі, меблі зі скла – не найкраще дизайнерське рішення. Особливо це можна сказати про обідні столи і прозорі стільці із пластику. Сидячи за столом, ми повинні відчувати стабільність і впевненість у тих предметах, на які ми спираємося. Меблі, що несуть в собі енергію Води, аж ніяк не сприяють такому відчуттю, оскільки Вода, як уже зазначалося - щось невизначене і непостійне, здатне прийняти будь-яку форму.

Воду використовують для отримання освіжаючого ефекту, щоб знизити вплив елемента Вогню. І це природно. Уявіть свої відчуття в жаркий день на березі моря; поруч з фонтаном або басейном. Ми відразу відчуваємо її приємний дотик.

З цієї причини не варто зловживати Водою в наших північних широтах. Вода – це холод. А нас погода і так не надто балує теплом. Тому використання в інтер'єрі великої кількості води може просто зробити будинок незатишним.

Таким чином, можна зробити висновок, що Воду корисно додавати в приміщення для того, щоб надати йому прохолоду. Це можна робити як за допомогою кольору, так за допомогою різних водяних об'єктів. Наприклад, в спальні синій колір буде цілком доречний. Однак не варто поміщати сюди «живу» воду - фонтанчики і акваріуми, так як постійний рух води може порушити наш спокійний сон.

Також не варто зловживати в спальні синім кольором, оскільки це може спровокувати подружню невірність.

Воду можна додати в вітальню, приймальню, кабінет, щоб полегшити спілкування людей в цих приміщеннях, а також посилити активність. І ось тут вже можна використовувати «живу» воду.

Не варто використовувати у великій кількості Воду на кухні, оскільки головною функцією кухні є приготування їжі. Тут царство Вогню. Якщо ми посилимо Воду, то проблеми зі шлунком нам забезпечені, оскільки шлунок відноситься до елементу Земля. Вогонь плити підтримує Землю (по колу породження), отже, і наш шлунок. Якщо ми погасимо Вогонь Водою, то шлунок теж ослабне.

В туалеті і ванній кімнаті Вода вже присутня, виходячи з функції цих приміщень. Тому, якщо тут зробити синіми ще й стіни, а також додати до цього безліч дзеркал, то Вода посилиться настільки, що виллється в буквальному сенсі слова нам на голову у вигляді постійних протікань.

Надлишок енергії Води в тій чи іншій формі може призвести до того, що емоції почнуть захльостувати нас. З'явиться жалість до себе. Також Вода може викликати тупість і неповороткість. Ми вже не будемо мудро пристосовуватися до ситуацій, а попливемо за течією, всіляко виправдовуючи свої лінощі. Ми почнемо маніпулювати людьми і зловживати їх довірою.

Але ні в якому разі не можна відмовитися від Води в інтер'єрі. Її недолік проявиться як застій і бездіяльність. Життя не буде приносити задоволення. Виникне страх і зайва обережність. Нас все частіше і частіше відвідуватиме внутрішню незручність і напруженість при спілкуванні з людьми.

Тому слід завжди шукати баланс – ту золоту середину, яка створить гармонію в нашому оточенні, допомагаючи і нам самим досягти гармонії в собі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024