Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чому Президент Зеленський хоче перенести Адміністрацію з Банкової? Що про це говорить фен шуй аналіз цієї будівлі?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Президент Зеленський: фен шуй і ба цзи. Чому хоче переїхати з Банкової?

Президент Зеленський: фен шуй і ба цзи. Чому хоче переїхати з Банкової?

Як ми знаємо, Президент України Володимир Зеленський хоче переїхати з будівлі Адміністрації Президента на вулиці Банковій в якесь інше місце. Озвученим мотивом було те, що вся справа в атмосфері будівлі, її архітектурі, що "ці стіни просякнуті корупцією і поганою енергетикою".

Які я бачу причини даного бажання? І до чого тут стародавні китайські вчення фен шуй і ба цзи?

Довідка:
  1. Моє ім'я Віталій і я займаюся консультаціями фен шуй і ба цзи – 24-fengshui.com
  2. Фен шуй – це знання, які допомагають поліпшити удачу людини використовуючи правильне місце проживання (роботи). Для цього враховується місце розташування будівлі відносно природних і рукотворних об'єктів, а також компасний напрямок вхідних дверей.
  3. Ба цзи (китайський гороскоп) – це система знань, яка займається описом, прогнозуванням і поліпшенням долі людини і її удачі. Вона виникла ще в стародавньому Китаї і дійшла до наших днів. Якщо коротко, то карта долі Ба цзи являє собою набір з 4 пар ієрогліфів, які будуються на основі дати і місця народження людини (час народження обов'язковий). Далі йде їх аналіз між собою і в порівняння з конкретним роком, місяцем, днем.

Дата народження Володимира Зеленського – 25 січня 1978 року о 13:55, місце народження – Україна.
Щодо години народження: 1. на одному відео його запитували коли він народився і він відповів, що о 2 годині дня; 2. з іншого джерела – трохи уточнене – 13:55.

Що може сказати карта долі Ба цзи Володимира Зеленського?

Можна стверджувати, що у нього дуже добре розвинена інтуїція і йому потрібно цим користуватися. Що він і робить, як мені здається.

Це проявляється в тому ж бажанні переїхати з Адміністрації Президента на Банковій.

І чому він має рацію?

Далі розглядаємо фен шуй цього будинку,а конкретно, компасний напрямок вхідних дверей (центральний вхід). Їх сприятливість чи не є сприятливість, в цілому і в конкретному році, буде відповідним чином впливати як на саму будівлю, так і на людей, які знаходяться в ній і на їх удачу, самопочуття і т.д.

Якщо вхід в будівлю (будинок, офіс) в конкретному році сприятливий, то: рік пройде добре, вдало для нових починань і важливих справ, можна розраховувати на поліпшення в фінансах, знайдуться помічники, які нададуть допомогу і ін.

А якщо навпаки, вхід в будинок не сприятливий, то: не буде бажання в ньому перебувати, погана атмосфера, розраховувати потрібно буде тільки на себе, високий ризик неправильних рішень і дій, справи будуть йти важко, негативно впливатиме на фізичне самопочуття і т.д. А також такий рік може принести шкоду самій будівлі.

Ідеальним варіантом в такому випадку буде не перебувати в даному приміщенні в цьому році. Якщо такої можливості немає, то потрібно максимально зменшити активність, не шуміти, не планувати важливих справ, не займатися ремонтом тощо.

Яскравий тому приклад – пожежа в соборі Паризької Богоматері, або Нотр-Дам де Парі, яка сталася 15 квітня 2019 року о 18:20 за місцевим часом. Про цю подію і аналіз по фен шуй я публікував статтю "Пожежа в Нотр-Дам-де-Парі – погляд з боку Фен шуй".

Дивимося на напрямок центрального входу в собор. Він становить 295 градусів, що потрапляє в сектор 292.5-307.5 СЗ1 (північний захід 1). У 2019 році цей сектор не сприятливий, з описаними вище характеристиками. А також в цьому році вони почали активний ремонт будівлі. Маємо ось такий результат.
Але не варто думати, що для всіх будівель з таким напрямком входу в 2019 році буде пожежа – можуть бути і інші менш руйнівні наслідки.

Це графічне зображення. Далі розглядаємо Адміністрацію Президента.

Адміністрація Президента на Банковій (Київ, Україна).

Напрямок входу: 303 градуси, сектор 292.5-307.5 СЗ1. Як вже написано вище, даний сектор не сприятливий в 2019 році і такий же як для Нотр-Дам де Парі. Графічне зображення:


Виходячи з цієї інформації бачимо, що Володимир Зеленський має рацію щодо переїзду і інтуїція його не підводить. У 2019 році в цій будівлі краще менше перебувати або взагалі переїхати.

Але якщо розглядати загальну сприятливість даного входу по фен шуй, то вона хороша.

У такій ситуації я б рекомендував:

  1. У 2019 році менше перебувати в цій будівлі і не приймати в ній важливих рішень;
  2. Або не користуватися в 2019 році центральним входом. Краще користуватися входом в 2019 році з боку південного заходу, якщо там є вхід;
  3. Якщо як пишуть, що хочуть перенести Адміністрацію Президента (або Офіс Президента) в Український дім на Хрещатику, то це хороша ідея і я б рекомендував зробити це. Напрямок цього входу (центральний вхід, який спрямований на вулицю Хрещатик) в загальному такий же гарний, як і на Банковій, але до 2025 року він буде краще, ніж вхід на Банковій.

Як бачимо, використовуючи знання фен шуй для дому та персональний гороскоп по карті долі Ба цзи, ми можемо покращувати удачу людини і вміти "підстелити соломку", де це буде потрібно. Більше інформації про фен шуй і карти долі ба цзи Ви можете отримати на сайті 24-fengshui.com/

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024