Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Правильний феншуй будинку. Витоки фен-шуй сягають корінням вглиб древньої цивілізації. У ті часи люди прагнули залучити благотворні енергії до своїх полів і садів, щоб урожай був багатшим.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Правильний феншуй будинку

Правильний феншуй будинку

Витоки фен-шуй сягають корінням вглиб древньої цивілізації. У ті часи люди прагнули залучити благотворні енергії до своїх полів і садів, щоб урожай був багатшим. Навчіться встановлювати контакт з природним світом, і Ви знайдете здоров'я і рівновагу.

Важливо на кордонах ділянки поставити паркан. Дуже високий паркан перешкоджає надходженню ци в будинок і затемнює. Паркан повинен бути не вище закінчення вікна 1 поверху. Хвіртка повинна бути не надто вузька і не дуже широка. Не розміщуйте ворота прямо навпроти входу в будинок. Краще, якщо ворота і двері в будинок (а ще краще, якщо всі двері) будуть відкриватися всередину, як би запрошуючи енергію Ци в будинок.

По фен-шуй паркан повинен мати однакову висоту по всій своїй довжині. Особливо потрібно поставитися до місць примикання паркану до воріт, висота огорожі з обох сторін повинна бути однаковою. Не бажано робити паркан ґратчастим, краще робити його непрозорим. Не скошуйте кути паркану, не робіть паркан з зубцями і гострими краями.

Важливе правило фен-шуй: будинок повинен бути захищений за спиною (гора), з обох боків (Тигр і Дракон), а спереду має бути простір (Фенікс).

Таким чином, перед фасадом будинку і входом обов'язково повинен бути майданчик, тому не будуйте будинок занадто близько до краю ділянки, не саджайте навпроти фасаду високі дерева! Згідно ландшафтного фен-шуй, це простір божественного Фенікса, що приносить додаткові можливості процвітання. Перед входом в будинок на відстані 5 метрів не повинно бути ніяких дерев, стовпів, кутів інших будівель. Якщо щось буде блокувати фасад, то і в професійних справах будуть перешкоди.

Бажано, щоб пагорб зліва від будинку, якщо дивитися назовні від вхідних дверей, (це може бути гараж, дерева або інші споруди) був вище пагорба справа, тобто Дракон вище Тигра, інакше Тигр буде верховодити. А по східній символіці Дракон уособлює духовну міць, а Тигр - матеріальну, відповідно, добре, коли матерія знаходиться під контролем духу. У разі, якщо Тигр все-таки "верховодить", потрібно активізувати в східній частині вашого будинку Дракона, розмістивши там його зображення, мальовничі або скульптурні. Позаду будинку важливо посадити високі дерева, щоб дати дому захист.

Доріжку до будинку важливо робити не прямою, а вигнутою або закругленою, інакше прямий шлях перетвориться в "отруєну стрілу". Добре б також поставити 2 діжки з квітами по обидва боки входу, як би запрошуючи в будинок. Це привертає енергію ци.

Форма ділянки дуже важлива. Краща форма ділянки - прямокутник. Ділянку неправильної площі постарайтеся скоригувати, надавши їй форму прямокутника. Можна розділити її парканом і грядками на більш дрібні ділянки і оформити їх окремо.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024