Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Правильний будинок по фен-шуй. Ідеальна форма будинку. Плавність форм. Збалансованість на площині.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Правильний будинок по фен-шуй

Правильний будинок по фен-шуй

Ідеальна форма будинку

Щоб будинок міг забезпечити нам рівновагу в житті, він повинен бути стійким на площині. Ідеальний будинок завжди стоїть на 4 опорах, як би спираючись на «Чотири золоті точки», тобто в плані наближений до форми квадрата або не дуже витягнутого в довжину прямокутника. Якщо у будинку є частини, що виходять за прямокутну форму, то вони не повинні бути дуже великими в порівнянні із загальним розміром будівлі. У цьому випадку центр ваги будівлі буде знаходитися в межах його кордонів, що забезпечить йому стійкість. У такому будинку будуть представлені природні енергії всіх напрямків, а його мешканці будуть жити гармонійним, легким життям, і їх буде супроводжувати удача. Якщо ми зможемо дотримати як мінімум ці умови, це і буде правильний будинок по фен-шуй. Щоб правильно розподілити кімнати за їх призначенням, потрібно докласти чималих зусиль, хоча б трохи занурившись в науку фен-шуй.

Можливо, найбільш досконалою формою будівлі є коло. У такому будинку енергії всіх напрямків сходяться до центру в рівній мірі, і в результаті там панує енергетична рівновага, до якої ми прагнемо при створенні ідеального фен-шуй. Тому багато народів будували круглі будинку - юрти, вігвами. Але в них, як правило, була всього одна кімната. Якщо ж побудувати великий круглий будинок і спробувати розділити його на кілька приміщень, тоді кожне з них виявиться незбалансованим, трикутної або скошеної, форми, і вся користь кола буде втрачена.

Трохи ближче до китайського дизайну і простіше для зведення є восьмигранна форма будинку. При розподілі його на окремі частини ми отримаємо прямокутні приміщення, але такі будівлі не завжди зручно будувати.

Компромісним варіантом між ідеалом і зручністю є якраз квадратна або не дуже витягнута прямокутна форма будинку, у якого відстані від кожної точки периметра до центру не сильно відрізняються. Це також відноситься і до квартири. Адже хоча квартира займає всього лише якусь частину будинку, вона має власний центр, своє балансування на площині і особливу енергетику.

На жаль, якщо намалювати горизонтальний план майже будь-якого з існуючих будинків, ми обов'язково побачимо на ньому ті чи інші проблеми, пов'язані з його формою. Більшості будівель і квартир не вистачає якоїсь частини прямокутника. Приміщення може мати Г-подібну або ще більш складну форму, і тоді кількість і якість енергій, наявних в різних його частинах, буде в ньому різним. Найгірше, якщо центр ваги будівлі знаходиться поза домом. В цьому випадку якісь енергії будуть знаходитися за межами нашого житла.

Форму будинку можна оцінити з точки зору плавності його форм, збалансованості на площині і стабільності будівлі.

Плавність форм

Звичайно, ми рідко можемо зустріти ідеально квадратну або прямокутну будівлю, без виступів, коридорів і відсутніх кутів, так було б нудно жити серед «кубиків». Але якщо виступаючі частини будинку не дуже сильно виділяються на загальному тлі, його форму можна вважати досить плавною. Щоб оцінити цей параметр, потрібно розглянути як горизонтальний, так і вертикальний плани будинку. Невеликі еркери, ніші, які за розмірами не перевищують 1/9 загальної площі квартири або будинку, сильно не впливають на плавність форм будинку. Але завжди несприятливими для життя людей є окремі верхні кімнати, розташовані вище даху, а також різні рівні підлоги або стелі, що створюють потоки ша-ци.

У будинку, що має, наприклад, трикутну форму, вся енергія зосереджена в гострих кутах, звідки вона легко витікає назовні. Тому всередині будинку ци не досягає центру. Крім того, такого роду будівлі відчуваються і виглядають як сокира, що розтинає своїми гострими кутами - лезами простір навколо - всі будуть намагатися обійти її. Щоб прибрати цей ефект, потрібно якось змінити зовнішній вигляд будинку, закругливши або закривши деревами, колонами або стінами його кути. Крім цього, всередині, в кутах трикутної будівлі потрібно щось помістити, наприклад, технічні приміщення, ліфти, санвузли, тим самим, помінявши її внутрішню форму на шестикутну, яка буде наближена до круглої.

Збалансованість на площині

Збалансованою є також правильна форма будинку - кругла, восьмикутна, квадратна, центр ваги якої знаходиться всередині.

Якщо будинок має дуже неправильну форму, і центр ваги виявився за його межами, слід скорегувати її. Найкраще рішення тут - відновити відсутню частину будівлі, збудувавши стіни, що заповнюють прямокутну форму будівлі. Якщо це зробити неможливо, то в уявну точку перетину ліній, які продовжують наявні стіни, можна покласти важкий камінь, поставити стовп, флагшток, колону або посадити там дерево. За рахунок цих символічних засобів ми виправимо потік ци в будинку - енергія буде текти більш рівномірно з усіх боків будівлі.

Якщо будинок має Г-подібну форму, з довгими крилами, то часто єдине, що ми можемо зробити в цьому випадку - це розділити його на дві частини, отримавши в результаті два окремих прямокутних будинки або частини будинку.

Коли мова йде про квартиру, відновити в ній відсутні кути ми можемо лише символічно. Можливо повісити дзеркала на стінах, що примикають до якої бракує кутах. Дзеркала в цьому випадку повинні бути настільки великими, наскільки можливо. Однак, в спальні вішати таке дзеркало не рекомендується, і якщо стіна спальні примикає до недостатнього кутку, можна замінити дзеркало картиною з видом на перспективу. Цією перспективою ми як би символічно "відтворюємо" простір за стіною.

Стабільність

Стабільним є будинок, який стоїть на міцному фундаменті. Будинки, які спираються на колони, з точки зору феншуй, є дуже ненадійними в енергетичному плані, адже в них бракує ци землі. Також недостатньо стабільними є будинки, які неодноразово перебудовувалися і добудовувалися в різний час. Всі частини будівлі повинні бути міцно зістиковано разом, і жодна з них не повинна нависати над іншими. Якщо у будинку є виступаючі нависаючи частини, вони переважують весь будинок, що створює в ньому загальну нестабільність.

Таким чином, тільки якщо виконуються всі три умови - будинок має плавну форму, є збалансованим на площині і стабільним, його форму можна назвати підходящою для вдалого життя в ньому людей.

Правильне розташування будинку по фен-шуй на ділянці - це окрема тема, тут потрібно враховувати і оточення будинку, і його орієнтацію по сторонах світу і багато інших параметрів. Багато що залежить від форми ділянки, ландшафту, що проходять поруч доріг і протікають струмків і річок.

Взаємне розташування стін

Часто також зустрічається ситуація, коли в прямокутних приміщеннях стіни розташовані не строго паралельно одна одній. Це може створити особливі проблеми в житті мешканців, пов'язані з якимись перешкодами. Якщо кімната від дверей розширюється, перешкода може бути пов'язано із зовнішнім світом, тобто у інших людей будуть проблеми в спілкуванні з тими, хто живе в такому приміщенні. Якщо ж кімната звужується до кінця, значить, у її мешканців будуть складнощі з іншими людьми. Її енергія звужується, і разом з нею звужується кут зору її мешканців. В результаті бачення одних і тих же речей у них може дещо відрізнятися від погляду інших людей. Але мова тут йде не про серйозні проблеми у взаємини, а лише про деяке нерозуміння.

Виправити таку ситуацію можна, якщо вирівняти стіни або за допомогою меблів, наприклад, за рахунок шафи. Хоча в ідеалі тут потрібно спочатку вирівняти стіну, і потім вздовж неї поставити якийсь предмет меблів.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2023