Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Правильна спальня по фен-шуй Частина 2. По фен-шуй спальні потрібно приділити найпильнішу увагу.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Правильна спальня по фен-шуй Частина 2

Правильна спальня по фен-шуй Частина 2

Що стосується розташування самого ліжка, вимог до нього у фен-шуй дуже багато, і це виправдано. Адже саме на ньому ми в основному проводимо час в спальній кімнаті і при цьому наше тіло знаходиться практично в одному і тому ж положенні.

  • По-перше, узголів'я ліжка, якщо у нього немає високої спинки, обов'язково повинно примикати до шафи або стіни (не проти вікна!). Але це не повинна бути стіна, що межує з туалетом, інакше вам дуже складно буде тут спати – через вируючу воду в каналізаційних трубах і через надто активну ци, яка присутня в санвузлі. При цьому слід уникати сусідства ліжка з батареєю. Інакше одна сторона вашого тіла буде постійно нагріватися в порівнянні з іншого, що, врешті-решт, може призвести до дисбалансу енергії в тілі і, як наслідок, до якихось захворювань. По обидва боки від ліжка також добре поставити невисокі предмети меблів - крісло або тумбочки. Але тумбочки повинні бути не вище спального місця, щоб їх гострі кути не опинилися спрямованими прямо на сплячу людину.
  • По-друге, ліжко не бажано розташовувати між дверима і вікном, тобто на потоці ци, і ні в якому разі не ногами до дверей або до вікна. Адже для нас неприродно отримувати енергію через ноги! При цьому двері повинні бути в полі нашої видимості, тобто зі свого спального місця ми повинні бачити всіх хто заходить до спальні. Це дозволить нам повністю розслабитися лежачи на ліжку, а не смикатися на кожен скрип дверей. Якщо ж вам не залишається нічого іншого, як тільки поставити ліжко на потік ци, нехай там знаходяться ваші ноги, а не голова. Звичайно, в цьому випадку вони будуть мерзнути ночами, але це краще, ніж підставляти «всім вітрам» свою голову.
  • І по-третє, ліжко повинно бути орієнтовано в одному з ваших сприятливих напрямків. Це дозволить вам отримувати вночі багато хорошої особисто для себе енергії, яка буде сприяти вашому здоров'ю, добробуту, набуття особистої сили або хорошому потомству, дивлячись в який бік світу буде орієнтована ваша голова.
В цілому можна сказати, що ліжко повинно бути розташоване там, де найбільше найкращої ци.

Але навіть якщо ви далекі від цього ідеалу, ситуацію завжди можна частково виправити за допомогою музики вітру, ширми або пари флейт.

Втім, красиве віяло або пару бамбукових флейт можна підвісити над своїм узголів'ям в будь-якому випадку. Ці предмети притягнуть до вашої маківки додаткову енергію. Причому флейти потрібно розташувати таким чином, щоб ті їх кінці, в які дують, знаходилися зверху. Протилежний кінець однієї флейти направте вправо, а інший - вліво, але так, щоб вони не дивилися на саме ліжко. Інакше вам буде дуже складно засипати в цьому місці.

Що стосується самого ліжка, то добре, якщо воно буде зроблено з якихось натуральних матеріалів, найкраще з дерева, а матрац з койри – волокон кокоса, який дуже добре провітрюється. Якщо в конструкції ліжка або матраца є багато металу, то ми всю ніч будемо змушені перебувати під впливом досить шкідливих для нашого організму індукційних електромагнітних полів. Водяне ліжко теж створює індукційні струми, так як вода, як і будь-яка інша рідина, є хорошим провідником. У ліжка обов'язково повинні бути ніжки, хоча б найменші, щоб ци не застоювалася під ним. З іншого боку, не рекомендується спати на дуже високому, ярусному ліжку, інакше ви опинитеся близько до активних потоків ци.

Зазвичай в нашій спальні знаходяться дуже багато різних електроприладів, починаючи з електричного будильника і закінчуючи телевізором. Так ось, для повноцінного відпочинку та гарного самопочуття нічого цього в ній бути не повинно! Всі ці речі створюють такої інтенсивності електросмог, який дуже сильно впливає на нас під час сну. У всякому разі, в спальні не повинно бути приладів, що працюють від трансформатора, зовнішнього або внутрішнього, щоб можна було захиститися від їх поля, просто знеструмивши їх. Або вони повинні знаходитися на відстані не менше метра від нашого тіла, а у випадку з телевізором ця відстань повинна становити кілька метрів!

Всі ми любимо також розвішувати в спальні дзеркала. Звичайно, не гріх зайвий раз помилуватися на себе, але якщо ми можемо бачити своє відображення, коли лежимо або навіть сидимо на ліжку, це не дуже здорово. Дзеркала енергетично повертатимуть нам весь негатив, від якого ми повинні позбавлятися під час сну і в підсумку з ранку у нас буде приблизно такий стан, як якщо б ми зовсім не спали. Крім того, якщо ви випадково прокинетеся вночі і в темряві побачите себе в дзеркалі, то зможете злякатися свого віддзеркалення і потім довго не заснути через це. Тому дзеркало в спальні по фен-шуй можна вішати тільки так, щоб ми не бачили з ліжка свого відображення в ньому.

І нарешті, варто сказати про те, що в нашій спальні, звичайно ж, має бути завжди чисто, прибрано, свіжо і по можливості красиво. Це забезпечить постійний приплив в неї ци, що дозволить вам дуже добре заряджатися на весь наступний день і, отже, проводити його з максимальною користю для себе.

Частина 1

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024