Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Правильна спальня по фен-шуй Частина 1. По фен-шуй спальні потрібно приділити найпильнішу увагу.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Правильна спальня по фен-шуй Частина 1

Правильна спальня по фен-шуй Частина 1

Спальня – це місце в нашому будинку, де ми проводимо найбільше часу, приблизно 7-8 годин в день! Тут ми звільняємося від усього негативу, накопиченого за попередній час, і заряджаємося енергією на весь наступний день. При цьому в спальні ми більшу частину часу знаходимося в сонному стані і тому досить беззахисні перед будь-якими негативними зовнішніми впливами. Саме тому фен-шуй спальні потрібно приділити найпильнішу увагу.

Почнемо з розташування спальні в просторі будинку.

Воно визначається тим, що спальня – це іньське, спокійне, тихе приміщення, адже в ній ми в ідеалі тільки відпочиваємо. З точки зору принципу інь-ян іньська частина будинку – задня і ліва, а якщо мова йде про двоповерховий будинок, то іньським в ​​ньому є другий поверх. Саме тут ідеально влаштувати спальню - в дальній лівій від входу частині будинку, на другому поверсі. Це забезпечить вам спокійний сон і гарний відпочинок. Навіть з точки зору здорового глузду це вірно. Спальня - місце інтимне, і якщо всі, хто входить в наш будинок, відразу ж будуть бачити наше ліжко, нас це буде не мало турбувати.

При цьому добре, якщо вам вдасться виділити для спальні кімнату, навпроти якої не розташований туалет або кухня. У спальні повинно бути багато ци і вона повинна налаштовувати нас на відпочинок, а не вселяти нескінченні думки про перекус.

Якщо ви живете в однокімнатній квартирі і змушені поєднувати спальню з іншими приміщеннями, принцип залишається тим же – поставте ліжко якомога далі від входу в кімнату, в її лівій частині. Ідеально також, якщо ви зможете зонувати простір спального місця, за допомогою килимового покриття, шпалер, предметів меблів або хоча б ширми. Не дуже то здорово спати в кабінеті або їдальні, так само як працювати або їсти в спальні!

Втім, навіть якщо ви правильно виберете місце для спальні, але пофарбувати її в червоний, наприклад, колір, створите там яскраве освітлення, будете слухати гучну музику, про іньську атмосферу в ній вести мову можна буде з великою натяжкою. Колір спальні по фен-шуй швидше спокійний, це можуть бути іньскі пастельні тони в інтер'єрі. Щоб конкретно визначити, які кольори в спальні по фен-шуй підходять тут, корисно дізнатися, в якому секторі квартири знаходиться спальня і які елементи можуть бути тут корисні. Повноцінному розслабленню сприяє швидше приглушене світло (створене за допомогою лампочок електричного розжарювання, що дають світло природного для людини спектра), мінімум звуків і руху ... Саме до цього і потрібно прагнути при оформленні даного приміщення, якщо ви хочете добре висипатися. Ідеально також, якщо вікна спальні будуть виходити на північну, північно-східну або північно-західну сторону, щоб не привертати сюди занадто багато сонячного світла.

А тепер подивіться за вікно своєї спальні.

Перевірте, чи немає прямо навпроти нього прямого широкого відкритого стовбура дерева, опори лінії електропередач, ліхтарного стовпа або, може бути, прямо на вас виявиться спрямований гострий кут сусіднього будинку? Всі ці структури досить агресивні для нас, особливо коли ми спимо. Через їх вплив на наш будинок ми можемо постійно відчувати тривогу, здавалося б, зовсім без приводу. Щоб уникнути таких наслідків, прикріпіть над своїм вікном зовні його увігнуте дзеркало, направивши його до основи стовбура дерева або стовпа, або в разі гострих кутів сусіднього будинку - в напрямі трохи вище цього будинку, щоб негативна ци не відбивалася до вас назад, а йшла в небо.

Ви також можете використовувати блискучу металеву «музику вітру» або штучний кристал, що дає райдужні відблиски, повісивши той чи інший засіб зсередини вікна, навпроти якого розташовані якісь агресивні структури. За рахунок цього ви також уникнете швидкої втрати ци в разі, коли вхідні двері в спальню розташована прямо навпроти вікна. Той або інший засіб розмістіть на відстані 30 см від скла, в середній або нижній частині вікна, на рівні свого зросту. Якщо їх повісити в центрі маленького вікна, то утворюється затор енергії, що теж небажано.

Всередині спальні теж не повинно бути ніяких гострих предметів, спрямованих на нас, коли ми знаходимося на ліжку – кутів шаф, тумбочок, столу. Ці чинники цілком можуть стати причиною головного болю, болю в плечах, спині або неприємних відчуттів в животі. Також негативно на нас впливають стельові балки - вони створюють дуже різку, пилкоподібну енергію, яка теж впливає на наше самопочуття не в кращу сторону.

Тому якщо ви виявите в своїй спальні подібні агресивні структури, по можливості переставте відповідні предмети меблів так, щоб їх кути не були спрямовані на вас. Якщо зробити це не представляється вам можливим, то хоча б постеліть на стіл скатертину, а з кутів комодів або тумбочок зніміть фаску. На шафу можна поставити рослину, що стелиться (можна штучну), щоб прикрити її листям гострий кут цього предмету меблів, або натягнути уздовж нього червону вовняну нитку. Балки можна закрити підвісною стелею, квітковими гірляндами або просто шматком тканини, натягнутим на них.

Картини для спальні по фен-шуй потрібно вибирати так, щоб вони приносили спокій, налаштовували на гармонію і відпочинок. Сюжети можна підбирати на свій смак, проте важливо пам'ятати про те, що те, що намальовано на картинах, може прийти і в ваші сни і у ваше життя. Тому агресивні форми і істоти можуть принести неприємності і боротьбу, самотні люди та мотиви - самотність у ваше життя.

Взагалі, меблів в спальні має бути по мінімуму. Тільки комод для білизни і само ліжко – в ідеалі. Навіть якщо в спальні ще залишається багато місця, краще не розташовувати там гардеробну. Сон – дуже важлива річ і ніщо не повинно його турбувати.

Частина 2

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024