Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Правильна кухня по фен шуй. Жителі Китаю надавали великого значення кухні

Статті по Фен-шуй: Кухня по фен шуй

Правильна кухня по фен шуй

Правильна кухня по фен шуй

У період занепаду Китайської імперії і в даний час одним з найбільш популярним богів жителів Китаю був і є бог Цао Чунь – бог кухні. Він так само є і зберігачем всієї родини. Він відображає всі вчинки членів сім'ї протягом року, як хороші, так і погані.

Китайці вважають, що він повідомляє про вчинки членів сім'ї небеса. Після закінчення року зображення Цао Чунь знімають зі стіни і спалюють, таким чином, символічно відсилаючи його на небеса.

Бог кухні Цао Чунь асоціюється з удачею сім'ї, зображення його на дверях квартири говорить про те, що в цій квартирі живе повна сім'я. На кухні китайці поміщають зображення бога Цао Чунь з скринькою, повною скарбів, з золотими злитками, перлами, нефритом і сріблом. Це відповідає одному з головних правил мистецтва Фен-Шуй: кухня – це місце, яке пов'язане з багатством будинку.

Також Бог кухні має ще одне ім'я «Наглядач долі Східного залу», як наглядач він забезпечує безпосередній зв'язок між Фен-Шуй Землі і долею Небес.

Жителі Китаю надавали такого великого значення кухні, що виділили їй свого окремого бога – це зобов'язує нас дуже уважно розглянути всі питання, пов'язані з Фен-Шуй кухні. Затишна, чиста і добре обладнана кухня підтвердить ваше сімейне фінансове становище і добробут. Тому саме на кухні застосовуються багато прийомів, які залучають в будинок достаток і багатство. У багатьох наших будинках кухня є центром спілкування, там відбуваються багато важливих подій, в буденні дні кухня виконує роль їдальні.

Приміщення для кухні повинно бути досить зручним для приготування їжі і просторим, щоб мешканці будинку могли вільно пересуватися в ній і вільно, відповідно, рухалася б енергія ци. Отже, приймаючи за основу положення, що сама по собі велика і добре обладнана кухня вже є символ благополуччя і достатку, необхідно визнати і те, що тільки сучасне обладнання кухні не може бути запорукою успіху. Кухня насамперед повинна бути чистою та охайною, і все обладнання в кухні має справно працювати.

Кухня – це робоче приміщення, в якому відбувається активна діяльність, тому в ній повинен переважати активний початок ян. Устаткування кухні складається з меблів і металевого кухонного обладнання. Ваші старання щодо поліпшення Фен-Шуй кухні принесуть вам дуже велику користь, тому необхідно займатися цим методично і регулярно. Для цього необхідно уважно розглянути взаємодію п'яти першоелементів на кухні.

Кухня – це місце постійного накопичення енергії, і в кухні діє більше видів енергії, ніж в будь-якій іншій кімнаті. Незалежно від того, простий ваш кухонний інтер'єр, або переповнений сучасними досягненнями техніки, ви використовуєте всі п'ять першоелементів для підготовки і приготування продуктів. Всі п'ять першоелементів, Земля, Вода, Метал, Дерево і Вогонь, застосовуються в кухні хоча б в одному своєму прояві.

Ми уявляємо собі першоелементи у вигляді безпосередньо речовини. Ми дивимося на чайник і бачимо твердий метал, ми наливаємо воду в чайник і уявляємо собі рідку форму речовини. Про енергію ми згадуємо тільки при включенні електроприладів в мережу. Однак ми повинні зрозуміти, що весь світ складається з енергії. Щільний метал і рідка вода - це такий же прояв енергії, як електричний струм в мережі.

Стародавні майстри Фен-Шуй, займаючись вивченням енергії, зрозуміли, що різні енергетичні потоки навколишнього середовища роблять різний вплив на приватне поле енергії людини. Ці потоки впливають і на тіло людини, і на душевний стан.

Організм людини по-різному реагує на сезонні зміни, а його думки і почуття підпадають під вплив різних відтінків, звуків і запахів. Різні енергетичні потоки вступають в конфронтацію між собою, і одночасно вони надають вплив на психіку людини і знижують концентрацію уваги. Коли їжа готується в умовах порушеного енергетичного балансу, то це порушення створює цілий ланцюжок подальших порушень. Порушену рівновагу в домашній кухні викликає приховане занепокоєння людини, зайнятої приготуванням їжі, і це відбивається на якості страв, приготованих в негативній атмосфері, і далі на всіх, хто з'їдає цю їжу.

Вплив енергетики на якість приготовленої їжі виводить на перше місце сенс старої приказки: «Людина є те, що вона їсть». Наше здоров'я повністю залежить від гармонії першоелементів і їх енергетики на нашій кухні. Тому так важливо забезпечити правильний баланс елементів на кухні і створити для кухні найбільш захищене становище в квартирі. Грамотний майстер Фен-Шуй спочатку вивчає загальну енергетичну конфігурацію будинку, а потім, розташування самої кухні всередині цього будинку. З точки зору Фен-Шуй, будинок схожий на потік енергії з численними відгалуженнями, подібно гіллястому дереву. Кухня ж - це потужна енергетична воронка в цьому потоці.

На території кухні постійно відбувається конфронтація між стихією Води в образі холодильника та мийки та стихією Вогню в образі кухонної плити. У конфлікті між цими двома ворогуючими елементами пом'якшувальним елементом може стати Дерево. Необхідно використовувати якості Дерева як посередника між Водою і Вогнем.

Дерево схиляє баланс рівноваги в бік інь, а Метал підтримує якості ян. Роль Дерева можуть виконати настінна плитка, покриття для підлоги зеленуватих тонів, оздоблення меблів орнаментом в тонах Дерева, пластикове покриття робочих поверхонь світло-зеленого кольору. З огляду на це, необхідно врівноважувати ці якості не тільки зі своїх особистих пристрастей, а й відповідно до вимог мистецтва Фен-Шуй. Створюючи інтер'єр кухні згідно з принципами Фен-Шуй, ви повинні зробити її енергетичне поле можливо більш врівноваженим і збалансованим. Зайва присутність якостей Дерева створює на кухні похмуру обстановку. Надлишок Металу робить кухню зайво технологічною і може спровокувати агресивні емоції.

Оздоблення кухні по фен шуй

Для обробки кухні доцільніше використовувати пастельні тони, це особливо актуально для маленької кухні. Чисто білий колір надмірно різкий, тому його не рекомендується використовувати в інших кімнатах.

У кухні чисто білий колір можна ефективно застосовувати для розширення простору. Особливо гарний він у вузькій маленькій кухні, візуально він робить її більш світлою і просторою. Білий колір - це колір елемента Метал.

Якості Металу допоможуть вам стати більш твердим і цілеспрямованим, зміцнять вашу волю і силу духу. Такий прийом допомагає тим, кому важко зберігати свої гроші. Кольори Вогню (червоний або помаранчевий) володіють здібностями посилювати апетит, примножують дію позитивної енергії. Однак надлишок цих кольорів може викликати стрес, тому застосовуйте ці кольори як акценти в обмеженій кількості. Якщо кухня примикає до центральної частини будинку, можна використовувати світло-жовте забарвлення стін.

Якщо є необхідність в активізації якогось сектора кухні, то краще це робити за рахунок застосування колірних акцентів. Активізація певного сектора кухні за рахунок використання відповідного забарвлення меблів або стін недоцільна. Акценти краще розставляти за допомогою невеликих предметів потрібного кольору. Для стимуляції елемента Вогню можна використовувати вазу або глечик червоного кольору, а для активізації Води в північному секторі можна використовувати статуетку чорного кольору.

Застосовуючи дрібні предмети або прикраси для акцентування тих чи інших якостей першоелементів на кухні, намагайтеся не змішувати в одній зоні поєднання кольорів протилежних елементів. Наприклад, прикраси чорного кольору, символ Води, не повинні потрапляти в зону дії Вогню, "пар", який утворюється від їх взаємодії, буде зайвим для кухні. Кольори, символи Металу, не повинні переважати в східному або південно-східному секторах, які асоціюються з Деревом.

На кухні є електроприлади, які працюють постійно, наприклад холодильник або мікрохвильова піч. Такі електроприлади добре активізують окремі сектори кухні. Холодильник в південно-східному секторі сприятиме поліпшенню матеріального становища, а той же холодильник в південно-західному секторі сприятиме зміцненню сімейних відносин. Однак холодильник недоречний в південному секторі, тому що елемент Вогню несумісний з низькою температурою.

Мікрохвильова піч легко переміщується з місця на місце, тому можна визначитися з сектором кухні, в якому необхідно активізувати енергію ци. Дрібні електроприлади (чайник, міксер, тостер) теж використовуються в тих секторах кухні, які потребують активізації та стимуляції необхідних якостей.

Убрання кухні

Кухня повинна бути розташована в добре освітленому приміщенні. Гарне освітлення має для кухні велике значення з двох причин: по-перше, це робоча кімната, і з хорошим освітленням легше працювати, по-друге, хороше освітлення приверне потік енергії ци.

Однак яскраве світло не повинно бути надто різким, щоб не втомлювати очі і не схиляти баланс надмірно на користь якостей ян. Найкращим для кухні вважається природне світло, яке активізує циркуляцію енергії ци.

Тому рекомендується використовувати в кухні широкі віконні панелі без масивних рам. Використовуйте на кухні дуже легкі прозорі фіранки або жалюзі. Захистом для кухні стануть рослини в горщику на підвіконні або кристал, підвішений перед вікном. Якщо у вашій кухні є темний куток, спробуйте повісити до стелі навпроти такого кута маленьку кришталеву кульку на червоному шнурку довжиною в 9 дюймів (22,5 см). Світло, що відбивається кулькою, буде направлятися в темний куток, число «дев'ять» символізує достаток, а червоний колір - це колір удачі.

Немає сенсу захаращувати кухню різними нефункціональними предметами - це створює відчуття безладу на кухні. Вхід в кухню і всі проходи в ній повинні бути вільними. Це допоможе вам вільно пересуватися по кухні, і, відповідно, потік енергії ци буде безперешкодно циркулювати в кухні. Безлад на кухні завжди асоціюється з безладом у фінансових справах, так як кухня в основному пов'язана з елементом Води, який символізує добробут.

Робочі поверхні повинні міститися в ідеальній чистоті, чистота допоможе вам уникнути непотрібних проблем зі здоров'ям і фінансових проблем. Простір кухні повинен бути правильно організовано, повісьте на стінах різні шафки і полички для всіляких дрібниць, кухонного начиння і спецій, тоді все необхідне кухонне приладдя і спеції будуть знаходитися в тумбочках або полицях буфетів і стелажів. Адже саме ці дрібниці створюють на кухні безлад або навіть хаос. Якщо на кухні є підвісні шафки, під ними може застоюватися енергія сі ци, вбудовані світильники допоможуть розігнати застійну енергію.

У багатьох в кухні є годинник, по ним ми засікаємо час, відведений для приготування їжі. Але консультанти по Фен-Шуй дому не рекомендують цього робити, стверджуючи, що коли ми приймаємо їжу, нам необов'язково стежити за ходом часу.

На кухні для поліпшення циркуляції енергії ци можна повісити рухливу конструкцію. Можна використовувати і такий символ, як букет жовтих або золотистих кольорів, що з'єднує в собі символи благополуччя, здійснення мрій і процвітання на життєвому шляху. Якщо у вашій кухні недостатньо природного освітлення, букет кольору сонця і золота візуально додасть життєрадісності приміщенню і нагадає про вашу кінцеву мету, досягнення успіху. Можна поставити такий букет в зелену (колір Дерева) вазу для більшої ефективності.

Часто в маленькій кухні використовуються столи модерністської форми, напівкруглі, які можна приставити до стіни, або трикутні. Обидві ці форми з точки зору мистецтва Фен-Шуй несприятливі, так як напівкругла форма незбалансована, а трикутна форма сприяє виникненню конфліктів.

Іноді до вбудованої шафі кріпиться стіл у вигляді латинської літери «L», такий стіл також несприятливий з точки зору мистецтва Фен-Шуй, так як людина, що сидить в кінці столу, досить вразлива. Якщо кухня досить простора, можна поставити в ній восьмикутний стіл, що нагадує своїм контуром восьмикутник Ба Гуа. Але будь-який стіл на кухні бажано зрушити від центру в бік східного сектора. Так стіл підтримає якості Дерева, а вільний центр кухні сприятиме поліпшенню циркуляції енергії ци. Дерев'яні меблі на кухні сприятуть зростанню вашого добробуту.

Агресивна енергія ша ци на кухні створюється виступаючими кутами, відкритими полицями та всякими гострими предметами, які недоцільно тримати на відкритих поверхнях. Якщо у вас на кухні є відкриті полиці, застосовуйте круглі ємності для сипучих продуктів і посуд сприятливої округлої форми. Сприятливими формами вважаються кругла, овальна, квадратна або прямокутна. Заповніть відкриті полиці в кухні таким посудом, і ви нейтралізуєте негатив від енергії ша ци.

Столові ножі і виделки повинні міститися в окремому закритому ящику, вийматися вони повинні тільки при необхідності їх використання. Для робочих ножів, які повинні бути завжди під рукою, використовуйте спеціальні підставки, де ножі встановлюються лезом всередину підставки і не створюють «таємних стріл» своїми відкритими лезами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024