Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Загальні правила сприятливого офісу по фен шуй. Хороше планування офісу може серйозно вплинути на загальний фінансовий успіх будь-якої компанії.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Загальні правила сприятливого офісу по фен шуй

Загальні правила сприятливого офісу по фен шуй

Хороше планування офісу може серйозно вплинути на загальний фінансовий успіх будь-якої компанії. Воно також підтримує гарний настрій у службовців, стимулює продуктивність праці, зменшує розбіжності, лихослів'я за спинами один одного і політиканство. До того ж гарне планування офісів, коли приміщення і весь простір використовуються відповідно до принципів Фен-шуй, забезпечує здорову навколишню обстановку, в якій значно знижені випадки захворюваності серед співробітників. При хорошому офісному Фен шуй виграє кожна людина, що працює в офісі ... хоча і не в рівній мірі.

В офісі завжди є більш сприятливі і менш сприятливі зони. Деякі кімнати вважаються більш щасливими, ніж інші. Якщо ви згадаєте конкретні кімнати в вашому офісі і подумки простежте, яку кар'єру зробили їх колишні мешканці, то зумієте виявити певні кімнати, які, здається, зуміли принести удачу тим, хто в них працював. Точно так же завжди є кімнати, в яких панує злий рок. Співробітники, які знаходяться в таких кімнатах, вічно хворіють, їх часто звільняють або вони страждають через особисті трагедії. Остерігайтеся таких кімнат.

У той же час ті службовці, у яких офісне розташування, орієнтація і робоче місце гармонійно поєднуються з особистими числами-гуа, виграють на своєму робочому місці більше, ніж ті, хто не користується допомогою цієї формули Феншуй. Хоча, якщо ваше місце на роботі має гарний Феншуй, ви як і раніше будете насолоджуватися успіхом.

Щоб офіс приносив удачу всім, хто в ньому працює, у нього повинна бути правильна форма. Досконалий прямокутник або квадрат гарантує, що будь-який вид удачі можливий. Коли в офісі є відсутній кут, удачі, представленої напрямком цього кута, буде катастрофічно не вистачати. Для діагностування компасного положення відсутнього кута встаньте в центрі офісу і візьміть надійний компас. Визначте напрям півночі, а потім відзначте всі вісім напрямків, попередньо наклавши дев'ятисекторні лінії на план будівлі. При такому накладенні знехтуйте малими кутами. Так, і переконайтеся, що кожен з дев'яти отриманих секторів має більш-менш однакові розміри. Ви повинні бути гранично уважні, застосовуючи компасні методи Феншуй.

  • Якщо відсутній північний кут, працівники стикаються з проблемою неможливості просуватися по службі.
  • Якщо відсутній південний кут, працівники змушені змиритися з плітками, наклепом, одвічними кулуарними іграми і підсиджуванням.
  • Якщо відсутній західний кут, у працівників з'являються сімейні проблеми.
  • Якщо відсутній східний кут, страждає здоров'я працівників.
  • Якщо відсутній північно-західний кут, всі співробітники офісу будуть страждати через невдачі, викликані відсутністю підтримки з боку адміністрації або самого шефа. Північний Захід уособлює місце допомоги з боку впливових людей. Якщо цей кут відсутній, то, ймовірно, кожен службовець цієї будівлі буде відчувати в цьому плані невдачі. Щоб впоратися з такою ситуацією, штучно створіть такий кут за допомогою дзеркала на всю довжину стіни.
  • Якщо відсутній південно-західний кут, в офісі буде відбуватися постійна гризня між співробітниками і вся поведінка співробітників вашої організації буде залишати бажати кращого. Цей кут приносить удачу в людських відносинах і суспільній взаємодії.
  • Якщо відсутній північно-східний кут, працівники виявляють, що їм важко вдосконалюватися.
  • Якщо відсутній південно-східний кут будівлі, це тягне за собою відсутність удачі в питаннях збагачення. Це велика вада в будь-якому офісі, який треба виправити або за допомогою дзеркала, або домігшись, щоб південно-східна стіна була залита променями яскравого світла. Велика кількість рослин на цій стіні - це теж чудовий спосіб імітації відсутнього кута.
  • Коли відсутній східний кут, то удача, на яку він впливає, пов'язана зі здоров'ям працюючих в офісі. В цьому випадку для вирішення проблеми теж скористайтеся дзеркалом.

При виборі офісу завжди орієнтуйтеся на приміщення правильної форми і уникайте приміщень з дивними і неправильними формами. Крім того, пам'ятайте, що правильність форми повинна однаково поширюватися на всі секції офісу, розділені перегородками. Якщо поверхи будівель мають трикутне, Г-подібне і U-подібне планування, то в такому будинку важко працювати. Навіть якщо спочатку вам здається, що вони не створюють вам особливих проблем, в перспективі вони стануть вашою погибеллю. Ви ніколи не будете щасливі, працюючи в такому приміщенні, а ваша кар'єра ніколи не складеться успішно. Кімнати з дивними обрисами провокують стреси і відсутність взаєморозуміння. Усі працюючі в такій кімнаті можуть не сподіватися придбати якийсь авторитет в сфері своєї діяльності. Якщо ви керівник і займаєте кімнату трикутної форми, то ваш авторитет буде повністю підірваний.

А ось квадрати і прямокутники, безперечно, сприяють поліпшенню Фен-шуй. Якщо вам доводиться працювати в приміщенні або кімнаті неправильної форми, докладіть всіх зусиль до того, що зробити її правильною. Використовуйте меблі і перегородки, щоб облаштувати свій робочий простір і надати правильну форму кутам дивної форми і виступаючим кутам. Якщо офісний кабінет приведено в належний вигляд, він стає інструментом Феншуй. Тому виготовлені за спеціальним замовленням меблі завжди кращі. Офіси з простим плануванням випускають менше поганої енергії, ніж офіси, в яких занадто багато конфліктуючих конструкційних особливостей, викликаних погано розставленими і погано укомплектованими меблями. Пріоритетним має бути якість, а не кількість простору.

Намагайтеся відмовлятися від офісних приміщень з надмірною кількістю кутів або тих, в яких є виступаючі кути. І спробуйте максимально себе убезпечити від впливу стельових балкових конструкцій; ніколи не сидіть під стельовою балкою або обличчям до виступаючого кута або колони. Вам також не слід сидіти навпроти кутів офісних машин або обладнання. Якщо ви сидите перед таким гострим кутом, посуньте свій стілець хоча б на кілька кроків, щоб зійти з лінії "прицілу", або поставте на стіл рослину, яка стане буфером між вами і колоною або кутом. Врахуйте, що рослина не протягне більше трьох місяців, тому як тільки на ній з'являться перші ознаки старіння, замініть її іншою здоровою рослиною. На сході і південному сході будь-якої кімнати або всієї площі приміщення проблему гострих кутів особливо ефективно вирішують бамбукові палички. Палички повинні бути не дуже великими, але обов'язково порожніми. У кутах, розташованих на заході і південному заході, рекомендується повісити повітряні дзвіночки з п'яти бамбукових паличок.

Одним з кращих засобів для захисту кімнат несприятливої ​​форми є хороше освітлення.

Освітлення яскравим світлом кутів незвичайної форми розганяє погану енергію. Фактично, хороше освітлення - це один з кращих способів встановлення хорошого Феншуй, головним чином тому, що світильники уособлюють сприятливу янську енергію. Але не користуйтеся прожекторами. Вони створюють надмірно сильну енергію, яка виснажить всіх присутніх. Підвішування порожніх бамбукових паличок, перев'язаних червоними шнурками, теж сприяє тому, щоб хороша ци піднімалася вгору.

Якщо ви хочете, щоб вашу фірму супроводжувала удача, ніколи не займайте офіс, розташований навпроти ліфтового холу, ескалатора або сходів. Якщо ваш офіс розташовується саме таким чином, встановіть скляні двері в офіс. Нехай вони відкриваються в досить просторий хол, який, в свою чергу, закінчується іншим входом. Саме цей вхід і буде справжніми дверима в офіс. Коли ви ставите на вході скляні двері, вони не вважаються дверима. Таким чином, виникає необхідність в установці других, більш надійних дверей, і ось ці другі двері можна орієнтувати в напрямку, який сприятливо для керівника даного офісу.

По суті, кращим місцем в будь-якому офісі вважається зона біля протилежної входу стіни, але не напроти входу, а в дальньому кутку, по діагоналі від нього. Це місце слід відвести для старшого за посадою співробітника даного офісу. Коли офісні приміщення досить просторі, а це буває в тому випадку, коли офіс займає всю площу поверху, то в сприятливу зону офісу іноді потрапляє до трьох кімнат або трьох робочих столів.

Взагалі, "щасливі" офіси ніколи не знаходяться в кінці довгого коридору.

Будь-який такий офіс, особливо якщо коридор довгий і вузький, буде страждати від згубного Феншуй. У цьому випадку коридор діє як отруйна стріла, і для виправлення такої ситуації можна розставити уздовж коридору горщики з квітами, яскраво його освітлювати і прикрасити стіни мальовничими панно, які зможуть розвіяти смутну одноманітність коридору і уповільнити стрімке протікання ци. Особливо сприятливі в такому коридорі квіти в горщиках, так як вони змушують ци звиватися. Ще рекомендується вішати зовні над дверима повітряні дзвіночки.

Якщо навпроти входу в ваш офіс розташовані двері в інший офіс, то шанси на несприятливий внутрішній клімат у вашому офісі дуже високі. Така "опозиційна" схема розташування дверей з великою легкістю провокує непорозуміння і сварки. Як нейтралізатора потенційних проблем спробуйте повісити повітряний дзвіночок або кілька порожніх бамбукових паличок над дверима з зовнішнього боку офісу.

Кімната, яка знаходиться в кінці коридору, вважається несприятливою. Якщо тут розташований зал засідань фірми, то можуть страждати доходи компанії. Якщо там розташований кабінет менеджера, то страждає весь відділ. Зрозуміло, негативний вплив ще більше посилюється, коли робочий стіл співробітника, що займає цей кабінет, розташований напроти дверей. Якщо його персональна удача прихильна, ця людина сама відмовиться від посади або отримає кращу пропозицію з іншої організації.

Якщо вас посадили в кімнату, розташовану в кінці довгого коридору, а відмовитися ви не можете, спробуйте не ставити свій робочий стіл навпроти вхідних дверей. Потім повісьте над своїми дверима з зовнішньої сторони дві бамбукові палички, перев'язані червоною стрічкою. Або, якщо хочете (хоча, звичайно, це буде не самий дружній вчинок з вашого боку по відношенню до інших людей), повісьте там же над дверима з зовнішньої сторони маленьке захисне Багуа. Але можна і обмежитися бамбуковими паличками.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024