Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

У цій статті ми розглянемо основні правила планування приміщень по фен-шуй для гармонійного проходження енергії Ци в домі.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Основні правила планування дому по фен-шуй

Основні правила планування дому по фен-шуй

Розташування кімнат у будинку або в квартирі визначає стиль поведінки мешканців, їх манеру проводити вільний час і навіть спосіб мислення. Плавне проходження енергії Ци по приміщенню і за його межами сприяє гармонійному відпочинку і успішній роботі.

У цій статті ми розглянемо основні правила планування приміщень в фен-шуй для гармонійного проходження енергії Ци в будинку і офісі.

Енергія повинна плавно перетікати з кімнати в кімнату, зберігаючи рівновагу Інь і Ян. Проходження енергії по будинку можна порівняти з кровообігом і циркуляцією кисню в організмі людини. Найчастіше люди страждають хворобами, символічно відповідними неполадкам в їх житлі. Так, щілини в підлозі і стінах можуть викликати інфекційні захворювання або нагноєння. Коробки і сумки, звалені в купу в передпокої або за дверима, перешкоджають нормальній циркуляції енергії в будинку і ставлять перепони на шляху кар'єрного зростання і фізичного розвитку мешканців.

 • Спальню слід розташувати в дальній від входу частині квартири: чим далі від входу спальня, тим надійніше вона відгороджена від зовнішнього світу, тим в більшій безпеці будуть відчувати себе мешканці, тим спокійніше буде їх сон. З цієї ж причини вікна спальні не повинні виходити на дорогу з інтенсивним рухом.
 • Добре, якщо в центрі або на осьовій лінії квартири розташована простора, світла вітальня або їдальня. Мешканці такої квартири будуть матеріально забезпечені, будуть відчувати себе вільно, комфортно і впевнено.
 • У двоповерховій квартирі туалет не повинен знаходитися над спальнею, щоб її спокійну енергетику не порушував каналізаційний стік.
 • Туалет повинен розташовуватися подалі від вхідних дверей. Не зовсім добре, якщо він кидається в очі відразу при вході в квартиру.
 • Кухня теж не повинна перебувати близько до дверей квартири, інакше гості будуть приходити тільки поїсти. Щоб виправити цей дефект планування, слід тримати двері кухні закритими.

Вхід.

Перше, що ми оцінюємо при фен шуй аналізі дому – це головний вхід. Якщо у оселі сприятливий головний вхід, то всі інші фактори ніколи не будуть домінувати.

Зовні будинку, ми знаходимося під впливом тільки тієї Ци, яку ми сприймаємо від входу в межах видимості. Ті об'єкти, які ми не можемо побачити від будинку, на нас не впливають.

Добре:

 • Все в будинку повинно бути пропорційно. Великі двері повинні бути у великого будинку і навпаки.
 • Двері повинні бути на 30 см. вище самого рослого члена сім'ї.
 • Двері в квартирі розташовані не навпроти одна одної.
 • У двостулкових дверей повинні бути однакові стулки.
 • Добре, якщо перед дверима є відкритий простір, який дозволяє Ци зібратися, перш ніж увійти в будинок.

Погано:

 • Вхід в будинок розташований нижче рівня під'їзної дороги, коли до вхідних дверей сходи ведуть вниз. Щоб кар'єра і здоров'я жителів такого будинку не страждали, позаду нього з боків слід встановити прожектори, спрямовані на дах в сторону під'їзної дороги.
 • Кілька дверей на фасаді будинку дезорієнтують і дозволяють енергії і грошам витікати. Крім того, два входи з одного боку будівлі можуть привести до поділу людей в сім'ї. Якщо сходи перед входом розділені поручнями, то тим самим символічно створюється два входи.
 • Занадто великі двері - фінансові проблеми, занадто маленькі - сварки.
 • Вхід і вихід з приміщення розташовані на одній лінії. У цих випадках Ци, входячи в двері, спрямовується по прямій лінії до виходу і залишає будинок, не встигаючи обійти всі кімнати. Необхідно встановлювати перепони. Щоб виправити становище, підвісити на шляху потоку Ци кристал, що розсіює енергію.
 • Будь-яка перешкода або перешкода перед входом або просто навпроти будинку. Ліхтар або самотнє дерево вважаються несприятливими, особливо, якщо знаходяться прямо навпроти дверей.

Підлога.

Підлога бажана рівна, без перепадів висот або високих порогів - всього, через що можна спіткнутися. Допускається невелике підвищення рівня підлоги в кухні. Декоративні перепади висот небажані.

Сходи.

Якщо приміщення двоповерхове, то його мешканці піднімаються на другий поверх по сходах. По сходах же рухаються і потоки енергії. Тому сходи повинні бути широкими і добре освітленими.

Погано:

 • Сходи навпроти входу. Вхід на сходи, що ведуть на верхні поверхи, не повинен розташовуватися прямо навпроти вхідних дверей будинку, інакше енергія, яка проникає в будинок через двері, буде спрямовуватися вгору, незатримуючись на нижньому поверсі. З будинку зі сходами навпроти вхідних дверей витікають гроші і енергія. Для виправлення ситуації можна візуально відвернути увагу людини від сходів, розмістивши рослину або будь-який інший предмет збоку.
 • Вертикальні гвинтові сходи нагадують дірки в «тілі» дому. Вони здатні викликати ті чи інші захворювання - в залежності від того, якому органу людського тіла відповідає частина будинку, де знаходяться такі сходи (найгірше, якщо вона розташована в центрі будинку).
 • Порожнечі під сходами. Сходи з прорізами між ступенями в фен-шуй вважаються несприятливими, тому що Ци просочується в ці отвори, так і не добираючись до верхнього майданчика.

Добре:

 • Широкі і просторі сходи з низькими сходинками. Ширина ступенів не повинна бути менше довжини стопи господаря будинку.
 • Гарне освітлення на сходах.
 • Щаблі й поруччя повинні бути міцними і зручними.

Коридори.

Їх не повинно бути занадто довгих, які петляють - коридори трансформують енергію, здавлюють її.

Якщо все ж коридорів не вдалося уникнути, вони повинні бути освітлені, декоровані штучними рослинами і картинами, яскраво освітлені. Довгий прямий коридор треба трохи "розбити" плавними деталями декору, інтер'єру - рослинами, скульптурами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024