Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Золоті правила фен-шуй на робочому місці. Як мінімум, третину свого дорослого життя ми проводимо на роботі, не дарма існує приказка, робота - другий дім

Статті по Фен-шуй: Кабінет по фен-шуй

Золоті правила фен-шуй на робочому місці

Золоті правила фен-шуй на робочому місці

Як мінімум, третину свого дорослого життя ми проводимо на роботі, не дарма існує приказка, робота – другий дім, навіть якщо врахувати, що ви не любите свою роботу, але все одно ходите туди 5 разів на тиждень, у Вас там проходить третина Вашого життя!

Інше питання, як проходить? Із задоволенням, або без задоволення? Як складаються або не складаються стосунки з колективом, керівництвом? Добре, якщо прокинувшись вранці, Ви з задоволенням згадуєте, що сьогодні робочий день, і Вас чекають цікава робота, друзі і т.д., а ось що робити, якщо все відбувається з точністю до навпаки?

А, чи замислювалися ви, колись про те, чому ви не хочете ходити на роботу? Що саме Вас там не влаштовує?

Вам не подобається сама робота, яку Ви робите? Або Вам не подобається колектив, або начальник, або співробітник, який сидить навпроти Вас і самою своєю присутністю Вас дратує?

Можливо, Ви цілком обгрунтовано вважаєте, що Вас там не цінують як фахівця? Можливо Ваша праця, знання і досвід коштують значно більше одержуваної Вами зарплати?

Зараз, я хочу розповісти Вам деякі так звані «Золоті правила Фен -шуй» застосувавши які ви зможете позбутися хоча б від частини своїх проблем на роботі.

Велику частину робочого часу офісні працівники проводять за своїм робочим столом, і звичайно ж, від того, як і де розташований ваш стіл, частково залежить ваше просування по кар'єрних сходах, ваші відносини з співробітниками, з керівництвом компанії і т. д.

Ваш стіл повинен бути розташований таким чином, щоб:

  • у вас за спиною була розташована стіна, можна на стіні розташувати картину з горою, з'явиться можливість кар'єрного росту, підвищення зарплати.
  • якщо у вас за спиною знаходиться вікно, то хоча б тримайте жалюзі на вікні закритими, або сидіти в кріслі з високою спинкою, якщо за спиною розташовані шафи, прослідкуйте, щоб полки в шафі були закритими.
  • над вашим робочим місцем не повинні, знаходиться нависаючі балки, інакше ваші ідеї і проекти будуть «зарубані» на корені, тобто, не будуть прийняті, або будуть просуватися з труднощами і проблемами, крім того над вами постійно висітиме загроза скорочення , звільнення і т.д.
  • на ваш робочий стіл не повинні бути спрямовані гострі кути виступаючих стін і шаф, будете відчувати дію «отруйних стріл», плітки, обмови, скарги керівництву на вас, зради і т.п.
  • столи співробітників не повинні розташовуватися напроти один одному, при такому розташуванні столів між співробітниками будуть виникати конфлікти, зіткнення, розбіжності і т.д.
  • стіл не повинен бути розташований лицьовим напрямком до стіни, перед вами постійно будуть виникати проблеми, перешкоди, труднощі і т.д. крім того, можливо отримувати «удари в спину», зрадництво, плітки, обмови, підстави від друзів і співробітників
  • бажано розташувати стіл, таким чином, що б ви бачили вхідні двері кабінету, але не строго напроти дверей, інакше можете стати кандидатом на звільнення

На жаль, змушені вас попередити, що навіть при дотриманні всіх цих правил, ви можете не отримати очікуваного позитивного результату, так як це лише частина Фен -шуй.

Класичний Фен-шуй визначає рух енергій, які нас оточують в просторі і часі, і це досить точна і складна наука і тут, без допомоги консультанта вам не обійтися.

Припустимо, ви все зробили правильно, але при цьому випадково поставили стіл, на лінії зіткнення напрямків, і ... всі ваші старання можу виявитися марними, їх зведе нанівець сильна, негативна і руйнівна енергія цих особливих напрямків, але спробувати все ж варто, може вам пощастить, і ви вгадаєте і не потрапите під дію руйнівних енергій.

Але, навіть якщо Ви застосуєте тільки «Золоті правила», Ви, все ще можете поліпшити свою удачу, мінімум на 15-20%, а це все ж краще, ніж нічого!

Якщо ви часом відчуваєте, що у вашому житті, щось не складається, вас постійно переслідують якісь неприємності, на рівному місці виникають якісь проблеми, думаю вам варто, звернеться до фахівця, адже все, що з нами відбувається, це не спроста, всьому є пояснення і рішення.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024