фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей

Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей

У Китаї вважають, що продати будинок з «правильними» вхідними дверима куди легше і вигідніше, ніж з неприємними дверима. Адже, дійсно, вхідні двері - це перше що Ви бачите при вході в будинок / квартиру / котедж, вони підсвідомо формують враження про будинок в цілому.

Феншуй вхідних дверей - це вхід для доброчинної енергії ци. Приємні двері приносять господарям здоров'я, багатство і успіх. Деякі будинки мають кілька дверей, але завжди легко можна виділити найголовніші. Поради про феншуй вхідних дверей вважаються одними з основних в китайській науці. Входячи в будинок ви як би потрапляєте інший світ, бачите побут і затишок власників будинку. Двері при цьому відіграють роль кордону між двома світами.

Отже, що ж треба зробити, щоб Ваші вхідні двері стали Вашим помічником?

Простежити за позитивними потоками енергії.

З двох сторін від вхідних дверей не повинно бути безладу, щоб енергія могла вільно проходити в будинок. Вхідні двері по фен-шуй повинні легко відкриватися і закриватися.

Стежити за світлом.

Гості завжди повинні легко мати доступ і головне - бачити Ваші вхідні двері. Адже при правильному освітленні двері самі вказують куди потім варто йти в будинку. Світло біля вхідних дверей вважають захисником будинку, тому не варто відкладати заміну перегорілих лампочок. Відсутність світла призводить до зменшення позитивних енергій, що в підсумку призводить до фінансових збитків і хвороб.

Вибрати відповідний колір.

Колір дверей багато говорить про власника будинку. Червоні двері символізують славу і удачу. Саме цьому кольору віддають перевагу в Китаї. Жовтий колір говорить про гостинність господаря, блакитний про спокій, зелений про життєву силу. Для квартир в багатоповерховому будинку, де двері зроблені під дерево, зверніть увагу на відтінок - саме він буде символізувати Вас як господаря будинку.

Підібрати відповідний розмір.

Розмір вхідних дверей повинен відповідати розміру Вашого будинку. Якщо Феншуй сприятливий для вхідних дверей, то і в будинку буде успіх. А може привести до фінансових ускладнень, якщо розмір великий щодо розміру будинку, або до постійних сварок, якщо розмір маленький.

Піділіться сторінкою "Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020