Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей. Феншуй вхідних дверей - це вхід для доброчинної енергії ци.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей

Чотири основних правила для хорошого феншуй вхідних дверей

У Китаї вважають, що продати будинок з «правильними» вхідними дверима куди легше і вигідніше, ніж з неприємними дверима. Адже, дійсно, вхідні двері - це перше що Ви бачите при вході в будинок / квартиру / котедж, вони підсвідомо формують враження про будинок в цілому.

Феншуй вхідних дверей - це вхід для доброчинної енергії ци. Приємні двері приносять господарям здоров'я, багатство і успіх. Деякі будинки мають кілька дверей, але завжди легко можна виділити найголовніші. Поради про феншуй вхідних дверей вважаються одними з основних в китайській науці. Входячи в будинок ви як би потрапляєте інший світ, бачите побут і затишок власників будинку. Двері при цьому відіграють роль кордону між двома світами.

Отже, що ж треба зробити, щоб Ваші вхідні двері стали Вашим помічником?

Простежити за позитивними потоками енергії.

З двох сторін від вхідних дверей не повинно бути безладу, щоб енергія могла вільно проходити в будинок. Вхідні двері по фен-шуй повинні легко відкриватися і закриватися.

Стежити за світлом.

Гості завжди повинні легко мати доступ і головне - бачити Ваші вхідні двері. Адже при правильному освітленні двері самі вказують куди потім варто йти в будинку. Світло біля вхідних дверей вважають захисником будинку, тому не варто відкладати заміну перегорілих лампочок. Відсутність світла призводить до зменшення позитивних енергій, що в підсумку призводить до фінансових збитків і хвороб.

Вибрати відповідний колір.

Колір дверей багато говорить про власника будинку. Червоні двері символізують славу і удачу. Саме цьому кольору віддають перевагу в Китаї. Жовтий колір говорить про гостинність господаря, блакитний про спокій, зелений про життєву силу. Для квартир в багатоповерховому будинку, де двері зроблені під дерево, зверніть увагу на відтінок - саме він буде символізувати Вас як господаря будинку.

Підібрати відповідний розмір.

Розмір вхідних дверей повинен відповідати розміру Вашого будинку. Якщо Феншуй сприятливий для вхідних дверей, то і в будинку буде успіх. А може привести до фінансових ускладнень, якщо розмір великий щодо розміру будинку, або до постійних сварок, якщо розмір маленький.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024