Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Постільна білизна по фен-шуй. Правильно підібрана постільна білизна по фен-шуй теж дуже важлива

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Постільна білизна по фен-шуй

Постільна білизна по фен-шуй

Те, як ми спимо і відпочиваємо, безпосередньо впливає на наше самопочуття протягом всього дня і, відповідно, всього життя. Повноцінний відпочинок і здоровий сон багато значать, особливо коли ми ведемо активне соціальне життя, багато працюємо і витрачаємо енергію, яку необхідно відновлювати за ніч під час сну. Правильно оформити спальню по фен-шуй дуже важливо, а також стежити за тим, чи в правильному напрямку ми спимо, чи належним чином повернуто узголів'я ліжка по фен-шуй.

Правильно підібрана постільна білизна по фен-шуй теж дуже важливо, тому що вона ділиться з нами своєю енергетикою, поганою або хорошою, в залежності від її фактури, кольору і стану.

У виборі кольору постільної білизни по фен-шуй фахівці радять уникати наступних кольорів і відтінків: синій, чорний, бірюзовий. Ці кольори, звичайно, підходять для оформлення спальної кімнати і постільної білизни, але з великим «але» - вони повинні використовуватися тільки як окремі елементи декору, орнаменту і т.д., але не заповнювати собою весь простір спальні, і колір постільної білизни по фен-шуй не повинен бути повністю такого кольору, так як всі перераховані кольори здатні втягувати людину в депресію, крайню задуму і смуток.

Яка постільна білизна по фен-шуй найбільш оптимальна і комфортна для здорового сну і відпочинку, яка наповнює наш організм живою енергією ци?

Фахівці в області фен-шуй дають наступні рекомендації в цьому питанні:

 

  • Постільна білизна по фен шуй має бути однотонною або, максимум, складатися з двох кольорів.
  • Добре, якщо на постільній білизні присутні красиві, ажурні, і бажано не найдешевші мережива.
  • На постільній білизні по фен-шуй допускається наявність нейтральних, неяскравих візерунків без гострих і грубих ліній і кутів, а також без зображення води (вода спровокує витік фінансів), машин або міських пейзажів - словом, нічого важкого і емоційно збудливого, щоб не створювати дисгармонію і розлад психіки.

 


Колір білизни краще вибирати кремових, тілесних тонів, а також сірого, білого, пісочного, рожевого, зеленого, фіолетового, жовтого та інших тонів в цій палітрі. Якщо ви хочете налагодити своє сексуальне життя і зарядитися позитивом, тоді спробуйте поспати на постільній білизні оранжевого кольору - вона повинна вам в цьому допомогти. Чорну постільну білизну по фен-шуй, яка, на жаль, так часто зустрічається на ринку пропозицій постільної білизни, використовувати в спальні категорично не рекомендується. Те ж саме стосується і червоної постільної білизни по фен-шуй. Тут вся справа в тому, що чорний - дуже гнітючий колір, а червоний - розбурхуючий і збудливий, а в спальні повинні бути присутніми тільки спокійні і м'які кольори, нічого надто яскравого і янського. Червону постільну білизну, правда, можна використовувати в тих випадках, коли ви хочете підвищити рівень пристрасті з партнером, з яким ділите ліжко, або ж зрушити відносини з мертвої точки. Але це повинні бути поодинокі випадки, так як спати на постільній білизні червоного кольору постійно вкрай не рекомендується - ви не будете відпочивати і станете нервовими і дратівливими.

Постільна білизна по фен-шуй має виглядати красиво і охайно - ніяких рваних підковдр і заштопаних наволочок. М'ята постільна білизна, що не випрасувана як слід після прання також створює не найкраще враження про себе.

Тканина, з якої виготовлена постільна білизна, повинна бути натуральною і приємною на дотик, щоб на ній було комфортно лежати і спати. Це може бути бавовна, шовк, льон або бязь - такі тканини легкі, зручні, приємні для тіла і забезпечують вам хороший відпочинок, а разом з ним і хороший фен-шуй у вашому домі.

На основі всіх перерахованих вище порад і рекомендацій з приводу вибору постільної білизни по фен-шуй зробіть, будь ласка свої висновки і підберіть таку постільну білизну, яка влаштує особисто вас. Прислухайтеся до своїх відчуттів, а також проаналізуйте свій емоційний і фізичний стан після сну, може бути якісь рекомендації підуть врозріз з вашою думкою, це не страшно, адже фен-шуй дуже індивідуальний і ми маємо право підлаштовувати його особисто під себе.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024