Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Послуги Фен шуй дома, БаЦзи 4 Стовпа Долі і Удачі

Орієнтовний список послуг БаЦзи 4 Стовпи Долі і Удачі, Фен шуй будинку, особисте життя по ба цзи, фінанси в карті долі

Нижче представлений список послуг, що надаються (консультацій) для фен шуй дому і квартири, по Картам долі Бацзи. У ньому вказані орієнтовні пункти (всі сфери життєдіяльності важко перерахувати). У кожного можуть виникати свої індивідуальні питання.

Послуги: Фен-шуй дома, Офісу, Карти БаЦзи (4 Стовпи Долі)

01 Сприятливість входу в дім, офіс.

02 Фен шуй для будинку. Гармонізація будинку.

03 Особисті відносини. Коли зустріч? Сумісність в парі. Розлучення.

Це консультації з особистих стосунків по картах долі бацзи, створенні сім'ї, зустрічі, конфлікти в родині, сумісність в парі, розлучення і т.д.

04 Дітонародження, Зачаття, Виношування.

Якщо були або є проблеми в цих напрямках, то можна подивитися вдалі періоди по карті долі ба цзи. Але перше, що потрібно зробити - це обстеження в клініці.

05 Фінанси.

Відповіді на питання з фінансів у Вашій карті бацзи (4 стовпа долі і удачі)

06 Робота. Бізнес. Професія і область діяльності.

07 Здоров'я.

Питання пов'язані з областю здоров'я по карті бацзи в цілому і конкретним періодам. На що звернути увагу. Сприятливі періоди, щоб зайнятися лікуванням.

08 Відновлення / уточнення години народження. Уточнення місяці зачаття.

Без точних даних народження не можна побудувати правильну карту і відповідно дати правильний прогноз. Для цього потрібно обов'язково знати точний час народження.

09 Вибір сприятливих дат.

Підбір конкретних дат для різних подій, дій з урахуванням сприятливості в Вашій карті бацзи і / або сприятливості входу.
Дати подій краще вибирати відповідно до сприятливості, а не потім намагатися щось змінити. Людина не може керувати Природою, Енергіями. Які енергії приходять в певний час і в певне місце, такі вони і будуть.
Наприклад, людина може сховатися від урагану або використовувати вітер для своєї користі. Так і тут, погані дати пропускаємо, а хороші намагаємося використовувати з максимальною користю.

10 Вибір сприятливих напрямків для поїздок, переїзду.

Якщо Вам належить якась поїздка (по роботі, переїзд, на відпочинок), то можна подивитися чи вдалий цей напрямок в конкретний період. Бажано також для визначення сприятливості даних дій дивитися не тільки сприятливість напрямку взагалі, а й зіставляти це з Вашою карткою - щоб по карті також був хороший період.

11 Переїзд. Поїздки. Ділові поїздки. Перельоти.

12 Нерухомість. Ремонт. Будівництво.

13 Навчання. Отримання нових знань і навичок.

14 Таланти, здібності.

Це більше відноситься до дітей, коли потрібно вибрати, до якої діяльності дитина більше схильна по карті долі бацзи, а чим не захоче або у неї не вийде займатися.

15 Нервова система. Стресові ситуації.

16 Помічники. Від кого і коли можна очікувати допомоги?.

Можна визначити по карті чи варто Вам чекати допомоги від когось і в який період часу. Також можна сказати чи будуть це чоловіки або жінки, молодші, старші або Вашого віку.

17 Відносини з батьками, дітьми.

Можна визначити які відносини є або будуть з батьками. Коли можливі сварки, непорозуміння і т.д.

18 Спілкування. Компанії друзів.

Можна з'ясувати чи може людина добре спілкуватися, ясно висловлювати думки своїми словами, ораторське мистецтво.
Як людина поводиться в дружній компанії (чоловічій чи жіночій). Який вплив має дружня компанія на людину - позитивне або негативне.

19 Правильне харчування, питво. Вага.

По карті можна сказати чи схильна людина до повноти, неправильного харчування або алкогольних напоїв. Визначити кращий період для зниження ваги, переходу на правильне харчування.
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024