Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Плита по Фен-шуй. Найбільш сприятливе місце для розташування плити по Фен-шуй - південна стіна

Статті по Фен-шуй: Кухня по фен шуй

Плита по Фен-шуй

Плита по Фен-шуй

Кухня – головне місце в будинку, де збирається вся родина. Вона відображає благополуччя і процвітання сім'ї. Серцем кухні є плита. Її основний елемент – Вогонь. Найсприятливіший місце для розташування плити по Фен-шуй – південна стіна, переважаючою стихією якої є як раз Вогонь.

Необхідно стежити, щоб не було протистояння стихій плити і конкретного сектора. Плита являє енергію Вогню, тому несприятливо її встановлювати в північній частині квартири, де панує стихія Води.

За правилами Фен-шуй плита, холодильник і мийка повинні складати трикутник. Це розташування комфортно для господині, а також не створює конфлікту стихій Вогню і Води.

Плита не повинна перебувати між мийкою і холодильником, так як це загрожує конфліктами стихій, що може привести до накопичення негативної енергії Ша, яка приверне в сім'ю сварки і фінансові втрати.

Найкраще розташування плити – перпендикулярно мийці і холодильника.

Між холодильником, мийкою і плитою вдало буде розташувати дерев'яні меблі або предмети інтер'єру зеленого кольору. Елемент Дерева є посередником між стихіями Вогню і Води.

Для того, щоб в будинку завжди був достаток і процвітання, топку плити потрібно зорієнтувати в своєму особистому сприятливому напрямку. Майстри радять поставити плиту в напрямку здоров'я Цянь-І. Свої сприятливі напрямки по числу Гуа можна визначити в статті.

У тому випадку, якщо сприятливі напрямки подружжя не збігаються, то різні види побутової техніки, які беруть участь в приготуванні їжі, можна розташувати в різних напрямках. Плиту можна розташувати в своєму сприятливому розташуванні, а мікрохвильову піч або чайник - в сприятливому напрямку чоловіка або дружини.

Плиту небажано розташовувати біля вікна, щоб багатство не «йшло» у вікно.

Також не слід розташовувати плиту навпроти входу на кухню. Тоді тому, хто готує їжу буде некомфортно, так як він не зможе бачити, тих хто входить в кімнату. Плюс прямий потік Ци буде «бити» по плиті, послаблюючи її енергію. В цьому випадку, можна повісити в зоні приготування їжі дзеркало. Тільки стежте за тим, щоб дзеркало не відображало вхідні двері.

Звичайно стежте за чистотою та справністю плити. Адже вона відображає стан благополуччя. Всі пальники повинні бути в справному стані і використовуватися по черзі. Пальники, які не використовуються створюють застій енергії. Плиту потрібно використовувати за призначенням – для приготування та розігрівання їжі. Не рекомендується робити з духової плити шафу для посуду.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024