Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Чи можна запланувати стать дитини? Методи планування статі дитини.

Чи можна запланувати стать дитини? Методи планування статі дитини.

Коли у вагітної пари запитують: «А кого ви хочете, хлопчика чи дівчинку?», Як правило, відповідь одна: «Та все одно, був би тільки здоровеньким». І через пару секунд: «Ну я, звичайно, більше хотів (ла) би ...»

Чи можливо вплинути на стать дитини? Чи не можна отримати гарантії народження довгоочікуваного спадкоємця або спадкоємиці? Давайте спробуємо розібратися.

Сьогодні вже не скажеш, кому спало на думку планувати стать дитини, але те, що це було дуже давно - вже аксіома. Подейкують, що родоначальниками методик визначення статі дитини були китайці, які займалися цим питанням ще на зорі тисячоліття. Багато води утекло з тих пір, а спостережливі мами і тата придумали ще тисячу витончених методик, які допомагають визначити стать майбутньої дитини.

Медичні методи планування статі дитини

Що можна сказати про планування статі дитини за допомогою сучасних досягнень медицини? Радикально. Дорого. Надійно.

Заснована вона на сортуванні чоловічих Y-хромосом і жіночих X-хромосом. Визначають тип хромосоми за допомогою спеціального аналізу, сперматозоїди в залежності від статі фарбуються розчином і поділяються лазером. Такий метод планування хороший при штучному заплідненні, але не підходить здоровим парам. У деяких європейських країнах, а також в Японії, Австралії, Канаді та Індії медичні методики планування статі дитини заборонені на законодавчому рівні - це загрожує порушенням балансу.

Натуральні методи планування статі дитини

Натуральними способами впливання на стать майбутньої дитини вважаються методики, які не мають прямого відношення до доказової медицини: це всілякі прикмети, народні засоби, нібито перевірені часом (але не дослідженнями) авторські та «фольклорні» техніки.

Планування статі дитини за методом Шеттлз

Комплекс правил, розроблений ще в 1960-х роках доктором Ландрум Шеттлз. При тому, що комплекс придумав чоловік з медичною освітою, по суті він мало відрізняється від народних способів запланувати статі дитини. Коротенько суть методу в тому, що пара, яка хоче зачати дівчинку, повинна займатися сексом приблизно за 2-4 дня до овуляції, а тим, хто хоче хлопчика, необхідно вступити в статевий контакт безпосередньо в день овуляції. Сенс цієї схеми полягає в швидкості руху сперматозоїдів і їх рухливості. Вважається, що ті з них, які «заряджені» на зачаття дівчинки, більш живучі, але рухаються повільніше, ніж ті, які несуть в собі XY-хромосому, що відповідає за народження хлопчиків.

Французька дієта в плануванні статі дитини

Цей метод планування статі передається з покоління в покоління, і захоплювалися цим методом ще наші батьки. Називається він "Французька дієта" тому, що саме французькі вчені встановили, що стать майбутньої дитини напряму залежить від харчування мами під час менструального циклу, який передує зачаття.

Джозеф Столковскі і Жак Лоран виявили особливості харчування в сім'ях, де народжуються тільки хлопчики і тільки дівчатка. Батьки хлопчиків споживали у великій кількості натрію і калію, а батьки дівчаток надавали перевагу продуктам, багатим кальцієм і магнієм.

Китайська і японська система планування статі дитини

Азіатські формули планування засновані на відомостях про вік майбутніх батьків, а також на твердженні, що для зачаття хлопчиків підходять одні місяці, а для зачаття дівчаток - інші. В Японії також вважається, що, чим молодше майбутня мама, тим вище у неї шанс народити хлопчика.

  • Планування статі дитини за місячним календарем
  • Метод планування статі заснований на теорії "оновлення" крові
  • Визначення статі дитини по групі і резус-фактору крові
  • Народні методики визначення статі дитини

Більш докладний опис цих методик Ви можете знайти в інтернеті. А ми ж розглянемо що ж говорить про прогнозування статі дитини натальная карта людини – карта Ба Цзи, яка складається на основі дати і місця народження людини.

При плануванні народження дитини потрібно врахувати багато моментів. А якщо є проблеми в цьому плані, то ще більше.

У більшості випадків, звичайно ж, розглядається карта жінки. Але карту чоловіка також бажано дивитися. Точний час народження вказувати потрібно обов'язково. Або "кіна не буде".

Що потрібно враховувати:

  1. Потрібно розглянути спочатку саму карту і подивитися як підтримується народження дітей. Якщо немає конфліктів, то нормальна підтримка. Якщо є злиття, то можна очікувати багато дітей. Може бути більша підтримка народження, наприклад, хлопчика і менше дівчинки. Якщо є конфлікт до обох статей, то потрібно підібрати хороший період.
  2. Зачаття дитини (чи немає проблем до області зачаття, гінекології). Якщо є конфлікт, то дивимося який він сили і чи є пом'якшувальні обставини і коли.
  3. Зачаття - це звичайно перший крок, але ще ж потрібно щоб вагітність пройшла нормально. Відомо багато випадків коли вагітність переривалася. Для цього потрібно вибирати хороший період.
  4. І, як максимальне завдання, звичайно ж потрібно хоча б трохи враховувати карту майбутньої дитини - ті елементи що нам будуть відомі (якщо планове кесареве, то можна з великою точністю підібрати карту).
Дізнатися стать майбутньої дитини на основі карти ба цзи можна з більшою точність, ніж при натуральних методах планування. Хоча я і не стверджую, що це 100% точність.

У деяких випадках про стать майбутньої дитини можна говорити з більшою упевненістю, а в деяких з меншою. Але все одно цей метод є досить точним. Можна згадати що дати народження дітей використовуються для відновлення години народження.

В інтернеті багато інформації про фен шуй будинку і картах бацзи. Але для планування статі дитини все ж краще замовити консультацію, а фен шуй квартири або будинку можете і самі спробувати зайнятися.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2022