Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Планування ділянки по фен-шуй. При плануванні ділянки по фен-шуй краще вибирати місце у водойми і гірської гряди.

Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

Планування ділянки по фен-шуй

Планування ділянки по фен-шуй

Шанси змінити своє життя методами фен-шуй тим більше, чим більшою мірою свободи ми володіємо при виборі умов, в яких нам жити. Ретельне планування ділянки по фен-шуй необхідне, якщо ми вирішили вибрати для себе будинок "з нуля". Роблячи це, грунтуючись на принципах фен-шуй, наші шанси залучити удачу - найбільш максимальні. З точки зору фен-шуй ідеальним розташуванням будинку вважається таке, коли ззаду він захищений пагорбом - "чорною черепахою", ліворуч і праворуч від нього розташовуються невеликі височини - "зелений дракон" і "білий тигр", а перед будинком знаходиться рівна ділянка місцевості, або "червоний фенікс".

Найсильніші енергетично місця знаходяться біля закінчення довгої гірської гряди, яка здатна утримувати ци, що розсіюється вітром, а також поряд з водоймою, що збирає біля себе енергію.

Таким чином, найкращою ділянкою по фен-шуй вважається місце поруч з горами і водоймою. Найкраще, якщо гора буде похилою, без будь-яких гострих виступів: нею може служити взагалі будь-яка височина на землі, в тому числі і сусідні будівлі – ближні будинки, універмаг, школа, поліклініка. Якщо поруч з вашим будинком немає ніякого водоймища – озера або річки, його здатний замінити будь-який відкритий простір, який буде допомагати приходити в ваш будинок ци, переноситься вітром, або автомагістраль – проспект або широка вулиця, що пролягає перед будівлею, в якому ви живете. При цьому добре, якщо височина захищає житло позаду, а водойма розташовується попереду нього – за рахунок цього воно завжди буде отримувати максимальну кількість ци. Але енергія може витікати з такого сприятливого місця через бічні сторони будинку. Тому його ліва і права сторони теж повинні бути захищені за допомогою невеликих височин.

Важливо також, які установи і заклади оточують потенційний будинок.

Вони можуть впливати на нього благотворно або негативно, залежно від того, якою діяльністю в них займаються люди. Наприклад, якщо поряд з будинком знаходиться стадіон, навчальний заклад, якийсь центр розвитку, театр або гарний торговий центр, то це добре. У них присутня енергія спрямованості до чогось хорошого, позитивний емоційний настрій, вони будуть передавати його сусіднім житловим будинкам, а відповідно, і їх мешканцям.

Навпаки, заклади, в які люди ходять з якимись сумами, скаргами, де людей гноблять, будуть дуже негативно впливати на прилеглі будинки. Це можуть бути в'язниці, лікарні, кладовища, податкові інспекції, суди, поліцейські ділянки. Всі вони акумулюють і поширюють навколо себе дуже напружену енергію. Також негативно впливають на будинки "заморожені" будівництва і напівзруйновані будівлі. Поступово в них накопичується негативна ци, яка несприятливо впливає на навколишній простір.

Не зовсім бажано по сусідству з будинком мати церкву. Туди люди часто несуть свою скорботу, до того ж енергія церков занадто інська і не розташовує до активної діяльності тих, хто живе поруч з нею.

На заводах, фабриках, аеродромах, залізницях і автострадах, навпаки, енергія занадто янська. Якщо ви будете жити поруч з чимось з них, то навряд чи зможете повноцінно відпочивати.

Нейтральним вважається сусідство будинку зі звичайним житловим районом, хоча якщо вас будуть оточувати однотонні однотипні "коробки", тобто буде порушений баланс елементів в оточенні, від такого сусідства теж нічого доброго не відбудеться.

Таким чином, при виборі будинку (з точки зору оточуючих будинок об'єктів), необхідно прагнути знайти таке місце, де мав бути присутнім баланс на рівні інь-ян і п'яти елементів, а також продукувалося б багато позитивної енергії фен шуй.

Дуже шкідливий вплив на будинок надають кути сусідніх будівель і інші "гострі" предмети, спрямовані на нього (наприклад, кути рекламних щитів). Вони породжують дуже різку енергію, подібну ножа для будинку. Якщо з вашого вікна видно подібні речі, їх можна або символічно "приховати", наприклад, за допомогою жалюзі або фіранки, або поставити на підвіконня горщик з квітами. І тоді ця негативна енергія не буде впливати на вас.

Велику користь може принести металева музика вітру, якщо перед вашими вікнами стоїть голе дерево з гострими гілками або якась вишка, а також, якщо плоский дах сусіднього будинку "дивиться" на вас. В цьому випадку елементи їх будуть взаємодіяти так, що Метал контролюватиме Дерево, виснажувати Вогонь (трикутної вишки) і послаблювати Землю (прямокутного даху). Подібний негативний вплив на будинок, як і гострі кути, надають прямі дороги, які "впираються" прямо в фасад будинку. У цих випадках будівля виявляється під постійним бомбардуванням прискореної енергії. Крім того, немає нічого хорошого в тому, щоб під своїми вікнами постійно слухати шум машин.

Також несприятливо жити в місцях, де дорога вигинається в формі лука, але тільки із зовнішнього боку вигину, китайці називають таку ситуацію "жити на вістрі шаблі". З внутрішньої сторони ви, навпаки, будете абсолютно захищені. Виправити ситуацію в обох випадках (коли дорога "впирається" в вас або згинається перед вашим будинком) не просто. Від їх негативної енергії може захистити тільки жива огорожа перед будинком або дерев'яний паркан.

Приведення будинку в порядок і нейтралізація негативного впливу на будинок деяких зовнішніх факторів – це великий крок до збільшення в ньому кількості та якості доброчинної ци. Набагато приємніше жити в затишному, чистому, "тихому" будинку, а наші відчуття - прекрасний барометр для вимірювання ци.

Необхідно стежити за тим, щоб в кожному приміщенні будинку, особливо де бракує природного освітлення, було достатньо світла. На жаль, наша людина звикла "економити" на світлі, а даремно. За це він нерідко платить велику ціну, розплачуючись своїм здоров'ям, успіхом, процвітанням.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024