Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Підлога по фен-шуй. Надійна підлога в нашому домі - дуже важливий фактор для гарного фен-шуй.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Підлога по фен-шуй

Підлога по фен-шуй

Надійна підлога в нашому домі – дуже важливий фактор для гарного фен-шуй.

По підлозі ми ходимо, вбираючи в себе його енергію, позитивну або негативну, в залежності від того, з якого матеріалу вона виготовлена і якими якостями володіє. На перший погляд може здатися, що підлога по фен-шуй має незначний вплив і взагалі ця тема не дуже важлива. Але це зовсім не так. Підлога – це основа, це те, на чому все тримається і від чого все залежить. Ми живемо на Землі, живимося її енергією, силою, а підлога - це та ж земля, тільки покрита будь-яким матеріалом, утеплювачем. З давніх-давен люди спали на голій землі, спочатку просто тому, що не знали нічого іншого, а зараз в бідних країнах продовжують це робити, не маючи дому або можливості зробити відповідну підлогу в своїх оселях. Ми ж, люди сучасні і цивілізовані, завжди прагнемо до комфорту і безпеки, а тому мати хорошу підлогу в своєму будинку – для нас щось само собою зрозуміле. Зручна, красива і правильно постелена підлога здатна створити в приміщенні хороший фен-шуй, направити енергію ци в правильне русло, що дуже важливо для гармонії, затишку і гармонійної атмосфери в будинку.

Щоб відчувати себе впевнено, комфортно і під захистом, підлогу в будинку необхідно стелити міцну і стійку, уникаючи нерівностей настилу і хиткості основи. Хороша дерев'яна підлога по фен-шуй може бути виготовлена з різних порід дерева: ялина, сосна, дуб, бамбук, вишня, клен. Також покриттям можуть служити ламіновані панелі, наливні полімери, ковролін, мармур, лінолеум і багато іншого. У загальному і цілому, різноманіття матеріалів і колірних відтінків покриттів для підлоги просто вражає, і здавалося б - вибирай будь-який варіант і стели підлогу на радість собі і всій родині! Однак не все так просто. Для того, щоб ваша підлога в будинку не тільки створювала приємне візуальне враження, а й дозволяла енергії ци правильно і вільно циркулювати в будинку, необхідно врахувати ряд факторів.

Так, малюнок і форма ламінату та лінолеуму (та й будь-якого іншого матеріалу) має величезне значення для створення гарного фен-шуй в будинку. Віддавайте перевагу матеріалам більш світлих, натуральних тонів. Не варто захоплюватися темно-коричневими і чорними кольорами для покриття ваших підлог, так як ці відтінки, по-перше, візуально зменшують простір кімнати, а по-друге, здатні пригнічувати і навіювати смуток і важкий емоційний стан.

Колір підлоги по фен-шуй краще, звичайно, вибирати по особистим уподобанням, не потрібно гнатися за якимось єдиним дизайнерським рішенням - вибирайте ті кольори, в яких вам комфортно, що викликають позитивні емоції і приємні вібрації. Наприклад, для підлоги ідеальними кольорами будуть бежевий, колір мокрого піску, світло-коричневий, сірий. Для ванної кімнати можна підібрати блакитні або зелені тони (підлоги у ванній кімнаті краще всього викласти з наливного полімеру або плитки).

Якщо плитка, ламінат, паркет або лінолеум, яким ви плануєте застелити свою підлогу, містить в собі малюнки, що складаються з різких ліній і гострих кутів, в такому випадку варто бути вкрай обережними і краще утриматися від таких візерунків, так як вони можуть спровокувати сварки, скандали і хвороби в будинку. Якщо ви вирішили викласти підлогу дошками, в такому випадку стежте, щоб вузькі і довгі коридори і кімнати не виявилися застелений такими дошками уздовж, особливо якщо навпроти вхідних дверей розташоване вікно. Справа в тому, що у напрямку такої підлоги енергія з вашого будинку буде дуже швидко тікати через вікно, а в будинку почнуться чвари і фінансові проблеми. Якщо кімнати в вашому домі вузькі і не дуже просторі, а ви хочете візуально збільшити периметр, тоді використовуйте підлоги з поперечним малюнком. Щоб заземлити енергію у великих кімнатах (наприклад, у великій вітальні і просторому холі), найкраще підійдуть візерунки квадратних форм. Взагалі, для передпокою, де постійно багато людей і суєти, квадратні візерунки на підлозі будуть ідеальним варіантом, так як квадрат символізує стихію Землі, а значить, заспокоює і заземляє занадто бурхливу енергію.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024