фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
❝Допомога точного гороскопу і фен шуй для успіху, удачі, грошей❞

Передбачення і пророцтва для України на 2020 рік. Що чекає в майбутньому Україну по прогнозам?

Пророцтва, передбачення і прогнози – це дії людини, спрямовані на бажання дізнатися майбутнє для себе, країни або правильності своїх дій, які принесуть удачу в майбутньому. Передбачення можуть складатися як на основі доказової бази (події, факти, закономірності), так і мати природу непізнаного і надприродного. І ті й інші прогнози можуть бути правильними або не збуватися. Тому потрібно не тільки читати передбачення на майбутнє, але і перевіряти їх правильність щодо подій.

Пророцтва і передбачення можуть складатися на основі астрологічних прогнозів, ворожінь, ясновидіння, екстрасенсорики. Більше довіри мають астрологічні прогнози по західній або китайській астрології. Вони можуть розповісти про долю і майбутнє для людини по її натальній карті долі, а також для країни. Саме про пророцтва для України в 2020 році і на найближче майбутнє, піде мова на цій сторінці сайту.

Вважається, що передбачення зроблені на основі астрологічних прогнозів є найбільш точними. Але не варто вірити без перевірки реальних прогнозів і збулися вони чи ні.

Дізнатися передбачення: "Що чекає Україну в 2020 і майбутніх роках?"

На цій сторінці сайту Ви можете безкоштовно прочитати онлайн передбачення для України на 2020 рік та його місяці. А також на діаграмі нижче, вказана сприятливість на найближчі роки для України – передбачення на 2021, 2022, 2023, 2024 2025, 2026 роки.

При складанні астрологічного прогнозу для України, використовувалася найбільш точна і ефективна практика передбачення – китайська астрологія (гороскоп). Вона розповість які роки принесуть удачу і сприятливість для України, а які навпаки будуть поганими для країни і її жителів. Передбачення зачіпає всі області функціонування держави: економіка і добробут, взаємодія зі світом, соціум, розвиток, досягнення результату, добробут людей, вплив сил Природи і т.д. Одні з цих напрямків будуть піддаватися більшому впливу, а інші меншому.

Короткий опис як розшифровується передбачення для України по китайській астрології та гороскопу? Для цього дивимося які енергії присутні в поточному році або місяці, і як вони впливають на знаки країни. При цьому розглядається вплив енергій Природи за двома напрямками. Якщо енергії року і країни "доброзичливі" один одному, то в такому випадку можна прогнозувати вдалий рік для країни. А якщо вони "ворожі", то навпаки – рік принесе неприємності. На малюнку нижче, розміщено передбачення для України на поточний і найближчі роки. Зелені позначення вказують на сприятливий прогноз, а червоні – на несприятливий. Відсотки, написані поруч, вказують на силу впливу тієї чи іншої енергії від максимуму.

Наприклад, якщо біля зеленого прямокутника стоїть 80-100%, то можна прогнозувати максимальну сприятливість для України в цей рік. А якщо навпроти року стоїть червоний прямокутник і цифри 90-100%, то навпаки – рік готує несприятливі випробування для країни.

Якщо випадає так, що обидві енергії діють позитивно, то сприятливість буде посилюватися. При двох негативних енергіях – посилюється загальна несприятливість. Якщо одна енергія діє позитивно, а друга негативно, то потрібно дивитися на їх силу. Може бути переважання однієї чи вони будуть пом'якшувати одна одну.

Передбачення і астрологічний прогноз для України на 2020 рік та місяці

Опубліковано: січень 2020 За матеріалами сайту 24-fengshui.com

передбачення для України на 2020 год

За матеріалами сайту 24-fengshui.com

Як бачимо, для України в 2020 році обидва чинники впливу енергій позначено червоним кольором – один середньої насиченості, а другий блідий, що вказує на не сильно сприятливий рік. Якої сили буде ця несприятливість можна судити за відсотками, розміщеним праворуч.

Перші енергії Природи діють з інтенсивністю 40-60%, що є середнім і тому надає не найсильніший негативний вплив на життєдіяльність України. Друга енергія 2020 року хоча і негативна, але набагато слабкіша першої. Ці дві негативні енергії підсилюють несприятливий прогноз для України на 2020 год.

З цього можна зробити висновок, дослівно китайська астрологія передбачення вказує, що в 2020 році Україна знаходиться під дією негативних енергій, хоча і не найсильніших, в багатьох сферах функціонування держави. Це відноситься як до економіки, так і взаємодії з іншими країнами.

Пророцтва можна робити і для людини по її даті народження. Якщо по її карті долі є вказівки, що рік не сильно сприятливий, то даються рекомендації знизити свою активність, бути уважнішими і обережнішими. Такі ж будуть рекомендації і для країни при не сильно сприятливому астрологічному прогнозі на рік, інакше можна ще більше погіршити ситуацію.

Розглянемо короткі передбачення по місяцях 2020 року для України.

Важливо відмітити, що енергії року завжди діють сильніше, ніж енергії місяця. Тому завжди в першу чергу дивимося прогноз на рік, а в місяці року проводимо коригування. Нижче розміщений список передбачень по місяцях 2020 року:

  • Серед найкращих місяців в 2020 році для України можна виділити такі: березень, травень, червень, вересень, жовтень, грудень. У ці періоди є хороші можливості для поліпшення ситуації, і енергії будуть підтримувати. Логічно припустити, що державі потрібно максимально продуктивно використовувати вдалі періоди для поліпшення ситуації.
  • Періоди в які посилюватиметься негативний вплив: лютий (але цей місяць двоякий і може бути пом'якшення ситуації), листопад.
  • Решту місяців 2020 року можна розташувати в такому порядку (від кращих до гірших): більше з плюсом – січень; більше нейтральні – липень; більше негативні – квітень, серпень.

Деякий вплив на передбачення по країні, може надавати і астрологічний прогноз (гороскоп) для Президента країни. Тут закономірність проста: хороший рік по карті долі буде в деякій мірі пом'якшувати несприятливість загального прогнозу на рік для країни; поганий гороскоп у Президента на рік може не тільки не покращувати передбачення для країни, але і робити помилки в управлінні. Складанням гороскопу по натальній карті долі займається астролог західної або китайської астрології.

Читайте також: Передбачення для Росії на 2020 рік

Підсумки 2020 року за прогнозами для України. Чи вірно були зроблені передбачення або неправильно?

Початок 2020 року не сильно гарний для України: зниження промислового виробництва в порівнянні з 2019 роком, коли було хороше зростання.

Які події відбулися:

  1. в лютому 2020 відставка уряду і неповна комплектація нового уряду;
  2. в березні 2020 збільшення курсу долара і євро; зниження цін на нафту (енергоносії), що є сприятливим, оскільки є їх імпортером;

Поділіться стрінкою з друзями "Передбачення і пророцтва для України на 2020 рік. Що чекає в майбутньому Україну по прогнозам? "


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020